Wyspy i wioski na nich

  • Rozpoczynający wątek sebastian1245
  • Data rozpoczęcia

Kto za ?

  • tak

    Głosy: 6 23,1%
  • nie

    Głosy: 13 50,0%
  • nie wiem

    Głosy: 4 15,4%
  • może być

    Głosy: 3 11,5%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
dlaczego jak jest wioska na wyspie np z prawej strony wyspy albo od góry wygląda tak samo jak ta od dołu ? można zrobić 4 rodzaje miast odwrócone w odpowiednią strone
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jeżeli chodzi o mapę to na niej każde miasto jest skierowane portem w stronę morza, a jeśli chodzi o widok ogólny miasta to osobiście wolę żeby każde miasto wyglądało tak samo bo mi to ułatwia nawigację. Choć może byłoby to jakieś urozmaicenie. Trochę popraw opis propozycji bo jest niejednoznaczny.
 

DeletedUser

Guest
tak chodzi mi oto że jeżeli miasto jest od górnej częsci wyspy i się do niego wejdzie wygląda podobnie czyli jest odwrócony że morze jest na górze a inne na srodku i na dole
 

DeletedUser

Guest
A ja rozumiem i wytłumaczę: Jak jest się w mapie to każde Polis jest odwrócone w inną stronę. Chodzi mu o to, żeby jak się wchodzi w podgląd miasta, to żeby było ono odwrócone w stronę odwrócenia na mapie (że jak jest się na górze wyspy na mapie, to port w podglądzie miasta będzie na górze, tak jak na widoku mapy). Mam nadzieję, że wytłumaczyłem zrozumiale, i ze każdy wie już, o co chodzi.

PS. Ja jestem na NIE, to tylko spowoduje spowolnienie serwera, a do gry nic nie wprowadzi.
 

DeletedUser

Guest
do autora: to wyobraź sobie że za każdym razem jak wchodzisz do miasta to patrzysz na nie od strony morza. i po problemie.

taka zmiana mocno by popsuła przeglądanie miast - tak jesteśmy przyzwyczajeni że w tym miejscu jest to, w innym co innego. to przyzwyczajenie pozwala z automatu najechać szybko na dany budynek. przy 4 rodzajach podglądów zajmowałoby to pewnie więcej czasu.
 

DeletedUser

Guest
Nawet dobry pomysł urozmaciła by się ta gra ale to przecież nic nie da tylko chaos np. masz 2 wioski przejełeś 3 i nie wiesz gdzie jest jakinia aby dać monety, gdzie mury aby sprawdzić ilu zbiłeś itd. :D Ale dobrze, że zwróciłeś n to uwage morzesz jak chcesz poprostu obrucić monitor do góry nogami hehe :D
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja odrzucona.
Jak sobie wyobrażasz patrzenie na miasto od tyłu?
Mur by zasłonił port i jaskinie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry