[Wyjaśnione] Zablokowany gracz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19289
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19289

Guest
Mam na wyspie gracza którego konto zostało zbanowane, miasta nadal są dostępne na mapie, można je atakować tylko wydaje mi się że poziom obrony miasta jest dużo wyższy niż powinien być. Mogę się mylic. Czy takowe miasto ma jakieś bonusy do obrony czy coś?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zablokowany gracz

Nie, miasta zbanowanego gracza nie mają żadnych dodatkowych bonusów, można je atakować jak każde inne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zablokowany gracz

Tu bym dyskutowała. Przynajmniej na Itace nie ma tak dobrze.
Miałam chrapkę na przejęcie pewnego miasta, wchodzę w opcje ataku i...
Gracz jest zablokowany i nie można go ani zaatakować ani wesprzeć
Nie wiem, czy to zachęta do niezgłaszania multi, czy błąd w grze, ale tak jest.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Zablokowany gracz

Nie wydaje mi sie, aby blokada konta, czyli popularny ban, byla forma bonusu. Nawet, jezeli ban jest z ochrona...
W kazdym badz razie gracz, ktorego konto zostalo zablokowane, nie ma dodatkowych bonusow w obronie. Natomiast wlaczone przed banem bonusy (konto premium, ochrona miasta z czarow, bonusy z misji wyspowych) dzialaja w trakcie bana tak samo, jakby dzialaly bez bana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zablokowany gracz

Gracz został zablokowany pierwszy raz. Zapewne z podejrzeniem multikonta. Zwykle za pierwszym razem obowiązuje ochrona jego miast ze strony samej gry. Ale czas ochrony też jest ograniczony. Jeżeli okaże się, że gracz grał na multikoncie, to ochrona zostanie zdjęta z jego miast.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Zablokowany gracz

Mam na swojej wyspie na świecie Lamia "trzech graczy zablokowanych" Konta w jednym czasie się pojawiły, w identycznym poszły na urlop i jak się słusznie domyślacie, w tym samym z tego urlopu wróciły. Najwyżej punktowane konto, z niskim poziomem gospodarstwa, było dość silnie bronione, kosztem dwóch pozostałych. Nie mam wątpliwości, iż były to multikonta.
Ale mam dwa pytania; jakie jest prawdopodobieństwo, że wykrył to support, a jakie, że ktoś doniósł. To zresztą mniej istotne pytanie. Bardziej mnie zastanawia, co się z tymi wioskami dzieje, bo nie ma możliwości interakcji z nimi, przez co zresztą głównie mam na myśli podbój. Z powyższego postu wynoszę, że ta blokada/ochrona zostanie zdjęta, czy jest jakaś reguła, co do czasu, po jakim to następuje?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Zablokowany gracz

Konto moze zostac odblokowane po uplywie czasu kary tylko na prosbe jego wlasciciela. Jezeli wlasciciel konta nie zglosi sie do supportu , to po okolo 30 dniach braku aktywnosci na koncie, ulega ono likwidacji przez system.
W przypadku, gdy konto ma wykupiona opcje Premium z automatycznym przedluzaniem ktoregokolwiek z Doradcow, to nie ulegnie ono kasacji do momentu wyczerpania zlota na koncie (+ okolo 30 dni). Rowniez konta, na ktorych wlaczono urlop, nie ulegaja likwidacji przez czas urlopu (+ okolo 30 dni).
 
Ostatnia edycja:
Do góry