Zacięcia strony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3922
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3922

Guest
Witam.
Od dwóch dni mam zacięcia strony. Wygląda to tak samo jak poprzednim razem po przez ataki DDOS. Piszę tu o świecie Ypsilon, nie wiem jak na innych światach wygląda. Oczywiście strona się ładuje na świat na którym gram, ale zatrzymuje się w połowie. Dopiero po kilku odświeżeniach ładuje się cały obraz, tyle że potem bardzo wolno chodzi i znowu następuje zacięcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zacięcia strony

Nie wiem jaką masz prędkość, ale możliwe, że to problem internetu. Ja gram na BIZANCJUM i na SIGMIE i wszystko działa jak należy.
 

DeletedUser3922

Guest
Odp: Zacięcia strony

w tej chwili jestem w szpitalu i tu mam neta 100mb. Także nie jest to winą neta, gdzie mimo ilości kompa prędkość mam gwarantowaną średnią 40mb. System tu w komputerze jest sprawny i stabilny a także sam go sprawdziłem - jednym słowem, wsio mi działa prawidłowo. Nawet poprosiłem moja żone o sprawdzenie w domu stronę grepo, gdzie mam 20mb i jest to samo. Dlatego też wcześniej napisałem że to co zauważyłem jest na świecie Ypsilon, bo tylko na tym gram a na innych nie wiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zacięcia strony

No to w taki mrazie błąd techniczny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zacięcia strony

Potwierdzam.
Na Rho co jakiś czas przez kilkanaście sekund, gra zwalnia do tego stopnia że ukazanie menu, które pokazuje się po kliknięciu na miasto, trwa kilkanaście sekund.
Chwilę później wszystko jest OK
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

czy ktoś w końcu coś z tym zrobi ? ja tak samo jak właściciel tematu mam problem od kilku dni z grą , nie ładuje się do końca a jak się już gra odpali to przeskoczę ze 2-3 miasta i znowu JEDEN WIELKI LAG ... zgłosiłem problem do supportu i sprawdzają ale ileż można czekać , mija kolejny tydzień a gra jak nie działała prawidłowo tak dalej nie działa a nawet jest coraz gorzej ... neta i kompa mam w jak najlepszym porządku także wina na pewno nie leży po mojej stronie ... Proszę coś z tym zrobić ...
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Zacięcia strony

Mam identyczny problem, już mnie to wkurza bo aby coś zrobić musze odświeżać kilka razy stronę ;/
Zróbcie coś z tym ;/
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

Oczywiście nikt z teamu się tu nie wypowie bo sami pewnie nie wiedzą o co chodzi ;p Dodam że dziś gra przechodzi kolejne rewolucyjne zmiany np wchodząc na targowisko odpala mi się port hehe poczekam jeszcze trochę i chyba czas na zakończenie 2-letniej zlagowanej przygody z grepolis
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zacięcia strony

Najtrudniejsze są do wyeliminowania problemy, które nie mają jednoznacznego powodu i nie występując u wszystkich są trudne, lub wręcz nawet niemożliwe do zreplikowania. Z naszej strony możemy (i czynimy to) jedynie zgłosić technikom zaistniałą sytuację. Znalezienie rozwiązania leży tylko w ich gestii.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

Robin rozumiem że nie da się wszystkiego od razu naprawić ale trwa to już ponad tydzień , tyle dobrze że odświeżenie strony co 3-5min pomaga inaczej by była totalna porażka ... Może nie wszyscy mają taki problem jak ja i inni gracze którzy się do was zgłosili ale jestem pewny że jest ich sporo

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a myślałem że już mnie nic nie zdziwi w tej grze a tu sprawdza się przysłowie że człowiek uczy się całe życie , dziś puściłem mantykory z 1 statkiem ogniowym żeby się zmieścić w czasówce ;) jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem co się stało z moim powracającym atakiem , chyba mantykory obraziły się na statki w ostatnim czasie ;p

ppppp.jpg


coś mi mały ten screen wyszedł ale wyjaśnię że atak po dopłynięciu do celu i zagrabieniu surowców rozdzielił się na osobno powracające manty i osobno powracający statek ogniowy ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3922

Guest
Odp: Zacięcia strony

teraz to chyba serwer padł cały, bo wogóle nie moge połączyc się z grepo - Świat - Ypsilon. Na żadnej innej przeglądarce to samo (inne strony i wogóle net działa prawidłowo, no i tylko tu na forum moge wejść.)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

j/w to samo mam ;p chyba to koniec grepo ;p
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

też wbiłem co nie zmienia faktu że nic nie zrobiono od momentu zgłoszenia przeze mnie problemów z grą
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: Zacięcia strony

To, że nie mogliście wbić to aktualizacja . Czytajcie trochę ogłoszenia. A co do zacięć to też mam coś takiego. Strona się do końca nie ładuje i jest pare błędów.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Zacięcia strony

Potwierdzam z tym "zacinaniem" się dogrywania strony.

@suchy
A co do Mantykor to jakieś one nierozgarnięte. Moje by zrzuciły towar na statek i śmigały do domciu na pusto.
No chyba że u Ciebie marynarka okrada siły powietrzne i wolały nie ryzykować;)
 
Odp: Zacięcia strony

Zdaje się że to na każdym ze Światów występuje, na MY mamy ten sam problem........ostatnio wyłączamy "Potuska" i trochę lepiej hula.....ale masakra totalna i tak jest. Ciekawe jak długo mamy to znosić.....chyba znowu ufoludki serwer atakują?!?!?!
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: Zacięcia strony

U mnie potusek nic nie daje. Bez różnicy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zacięcia strony

Jeśli chodzi o konwerter raportów potuska to też to zauważyłem. Najbardziej przy wysyłaniu wojsk na miasto na innym morzu, jaja były takie że wysłałem kolona i 2 ataki + 18 wsparć bo mam kilka miast dalej. Miałem jeszcze dorzucić do ataku kilka paczek ogni więc w oczekiwaniu na polecenie zacząłem przeglądać mapę. 2 min i wszystko wczytywało się 30 sek jak nie lepiej, odświeżanie pomaga tymczasowo. Jestem prawie pewien że to ma związek z ikonkami na mapie (kto ogarnia wie o czym mowie), bo im więcej poleceń tym większa ścina. Wyłączyłem skrypt i od razu się odmuliło.

Jak wam się bloczy to też można, przeczyścić pamięć chace przeglądarki i ciasteczka. Profilaktyka ;)

Nie myślałem, że będę bronił kiedyś supportu, a jednak. suchy1981 czekasz aż tydzień? Jasna ****, przecież przez calutki tydzień to już powinni grepo 3.0 wprowadzić. W tym przypadku żeby znaleźć błąd jest potrzebny czas ale to już ktoś powiedział. Aktualizacje do grepo są wprowadzane mniej więcej co miesiąc (przynajmniej ostatnio). Więc nawet jeżeli coś naprawią to nie wydaje mi się żeby to stało się natychmiast i z tym trzeba się pogodzić.

EDIT:
Aha byłbym zapomniał suchy nikt za tobą płakać nie będzie więc możesz śmiało rezygnować z grepo.
chyba czas na zakończenie 2-letniej zlagowanej przygody z grepolis
Liczę na to że dotrzymasz słowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

Ech ponura żniwiarko minał kolejny tydzień i dalej nic nie zrobili z grepo ;p a ty piszesz o rzeczach o których każdy gracz z reguły wie ;p więc skoro już bronisz suportu , chociaż domyślam się że oni akurat adwokata w twojej nobskiej osobie nie potrzebują , to wymyśl sposób na lagi a nie użalaj się że mnie nie lubisz ;p


Info do teamu i specjalistów od grepo co naprawiają błędy w grze , minął już dokładnie miesiąc od mojego zgłoszenia i dalej jest problem z grą , mało tego moje zgłoszenie zostało zamknięte a problem nie zniknął i nie wierzcie w to co pisze ponura żniwiarka w poście wyżej bo nawet jak potusek jest wyłączony lub od nowa zainstaluję chrome google to nic to nie zmienia , w firefoxie jest jeszcze gorzej ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry