Zacięcia strony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3922
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

znowu minęło trochę czasu i nic nie zrobiono a dziś już konwerter przestał działać ;p dlatego mam nowe postanowienie noworoczne ;p koniec z grepo ;p pozdrawiam i mam nadzieję że serwery wam wybuchną :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Zacięcia strony

Konwertery nie są zależne od serwerów gp gdyż są to oddzielne projekty umiejscowione na innych serwerach.
Reasumując... Jak nie działa Ci konwerter- nie jest to wina gp.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

ja tylko napisałem że dziś przestał jeszcze działać konwerter bo reszta już dawno nie działa czyli jeden wielki lag który znika na chwilę po odświeżeniu strony
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Zacięcia strony

ja tylko napisałem że dziś przestał jeszcze działać konwerter bo reszta już dawno nie działa czyli jeden wielki lag który znika na chwilę po odświeżeniu strony
-sprawdź se neta,ja bazuje na wi-fi i przy słabym zasięgu,tak max na 2 kreski,owszem czasem się przycina ale bez przesady,wiem że to wina słabego zasięgu.
Jeszcze jedna sugestia-jeżeli komputer łączy sie przez wi-fi a jest za blisko routera to też mogą występować problemy z transferem danych-po prostu za głośny sygnał zakłuca się sam-paradoks.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Zacięcia strony

mam stałe łącze , wszystkie inne strony , gry online etc działają prawidłowo a niektóre z nich mają o wiele większe wymagania niż pixelowe wojska w grepolis :cool: pamięć cache wykasowana , ciasteczka też , aktualizacje ściągnięte , defragmentacja zrobiona no i na koniec przejechałem kompa dwoma antywirami ;p także wszystko co mogłem to zrobiłem... dodam że nie tylko ja mam ten problem bo kilka osób z mojego sojuszu ma podobnie , zapomniałbym o tym że na chrome google grepo działa najlepiej bo na innych przeglądarkach typu np. firefox jest o wiele gorzej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zacięcia strony

chyba jakis błąd z serwerem bo nie wczytuje mi grepolis na żadnej przeglądarce...
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Zacięcia strony

Mi działa bez problemu więc może spróbuj z czyszczeniem pamięci podręcznej przeglądarki.
 
Do góry