[Ulepszenie] Zakładki Froum Sojuszu

  • Rozpoczynający wątek StYlizZeD
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzicie?

  • Za

    Głosy: 10 58,8%
  • Przeciw

    Głosy: 6 35,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
Chodzi o to że ostatnio mamy dużo akcji koalicji na Sigmę i jest małe zamieszanie na forum.. Bardzo pomogłaby nam funkcja dostępu do pewnej zakładki tylko kilku konkretnych osób, uniemożliwiłoby to kretom prace " doskonałą ".
Pozatym często musimy używać ts3 i innych form kontaktu tak aby inni się nie dowiedzieli, lub też mamy jakiegoś gracza którego uważamy za kreta i super by było uniemożliwić mu zaglądanie w pewne miejsca. Pozatym ktoś kto przejmuje jakieś miasto mógłby zrobić zakładkę do której dostęp miałyby tylko osoby pomagające mu co zmniejszyłoby bałagan na forum. Chętnie wprowadzę korekty, piszcie co byście zmienili, a może wymyśliłem coś idiotycznego? Nie wiem, ale wiem że naszej koalicji przydałoby się takie coś.

Mam zdjęcia jakby to miało wyglądać, ale jest jakiś problem że jak wklejam url to mi pisze "valid url" Próbowałem już na kilka sposobów, trudno, mogę podesłać zdjęcia na emaila. ale jeszcze jedna próba:asasas.jpg :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zakładki Froum Sojuszu

Hehe...a potem forum miałoby tysiące zakładek, bo każdy by tworzył swoją. I jak jeszcze byłyby takie łączone zakładki w kilka osób z różnych sojuszy, to dopiero byłby bałagan. A założyciele sojuszy mieliby dopiero zabawę:)

Jak najbardziej jestem na nie takiemu rozwiązaniu jak przedstawione powyżej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakładki Froum Sojuszu

Przecież tylko lider może tworzyć nowe zakładki, czyli koordynator ataku ma lidera i się zajmuje koordynowaniem ataków (ale to śmiesznie napisalem) ^^
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zakładki Froum Sojuszu

Wiem, że lider może tworzyć zakładki. Ja się odnosiłem do tych Twoich słów:
Pozatym ktoś kto przejmuje jakieś miasto mógłby zrobić zakładkę do której dostęp miałyby tylko osoby pomagające mu co zmniejszyłoby bałagan na forum.
Czyli sojusz robi akcję, gdzie każdy coś przejmuje i co wtedy? Dla każdego osobna zakładka z dostępem do niej tylko kilku osób? Liderów nie musi być wielu, nawet jeden by wystarczył, który tworzyłby zakładki dla wszystkich. Przecież oni mają wgląd we wszystkie zakładki...i jakby tak do każdego przejęcia tworzyć nowe, to liderzy mieliby tak zapchane forum, że mogliby tego nie ogarnąć.

Dla mnie, im mniej zakładek, tym lepiej:) Tworzenie kolejnych, sztucznych nie ma sensu.


PS: A tak poza tym, to taki temat już był. Tak mi się coś teraz przypomina. Jak znajdę chwilę, to poszukam, bo na razie zajęty trochę jestem:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak na szybko, to tutaj, a także w tym miejscu pojawiły się podobne propozycje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tutaj mamy info, że niestety nie da się wprowadzić czegoś podobnego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakładki Froum Sojuszu

Jeśli już było coś takiego, to trudno, jeśli się nie da, proszę o przeniesienie do archiwum, pozdrawiam.
 
Do góry