Zakazanie walki bo rozbił się samolot prezydencki

  • Rozpoczynający wątek konra111
  • Data rozpoczęcia

Czy zakazać walki na czas żałoby?

  • Tak

    Głosy: 7 35,0%
  • Nie

    Głosy: 13 65,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.Proponuje zakazać walki na czas żałoby.
Zgineli wszyscy kaczniski, posłowie i zwykli ludzie.
Jeżeli szanujecie pamięci ofiar to jest głuwie do założycieli sojuszów zmięci nazwę sojuszu na nazwa sojuszu żałoba
a ci co nie są w żadnym sojuszu albo nie mają uprawnieni niech wstawią tu coś takiego : [*]
 

DeletedUser

Guest
oddajmy cześć tragicznie zmarłym
sami możemy na ten czas zaprzestać "walk" w grze - to w zasadzie zależy od nas
:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem za :( Bardzo dobryp omysł, chociaż tak uczcimy ich pamięć ... [*]
 

DeletedUser

Guest
Ja uważam, że każdy powinien decyzje podjąć według własnego sumienia. Jeśli uważa, że w ten sposób uczci pamięć zmarłych to dlaczego by nie. Jeżeli ktoś chce to może dobrowolnie zaprzestać walki, ale gra powinna się toczyć swoimi zasadami.
 

DeletedUser

Guest
Ja uważam, że każdy powinien decyzje podjąć według własnego sumienia. Jeśli uważa, że w ten sposób uczci pamięć zmarłych to dlaczego by nie. Jeżeli ktoś chce to może dobrowolnie zaprzestać walki, ale gra powinna się toczyć swoimi zasadami.


również tak uważam
gra powinna działać normalnie, wraz z atakami
a każdy osobiście będzie decydować przecież czy chce atakować, czy nie
 

DeletedUser528

Guest
Gra jest tworem wirtualnym, a więc walki w niej nie szargają pamięci ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego.
Według mnie blokowanie ataków jest zbyteczne, ponieważ każdy powinien podjąć decyzje zgodnie z własną oceną sytuacji.
W tym przypadku powinien pozostać wybór.
 

DeletedUser

Guest
Gamma- sojusz Angel zaprzestaje walk w czasie żałoby.
Proponował bym również zmianę grafiki w grze na czas żałoby tak jak to było w prima aprilis. Nie wiem co by to mogło być ale takie coś być powinno. Jeżeli obchodziliśmy prima aprilis które jest świętem błahym, powinniśmy także uczcić pamięć ofiar. Jeżeli ta gra to twór wirtualny to nie powinniśmy też obchodzić 1 kwietnia i szeregu innych świąt które były obchodzone w plemionach.
 

DeletedUser

Guest
Proponował bym również zmianę grafiki w grze na czas żałoby tak jak to było w prima aprilis. Nie wiem co by to mogło być ale takie coś być powinno.

Strona grepolis mogłaby np zostać w prawym górnym rogu przecięta czarną wstążką.

Co do Gamma- Angel. Uważam, że pisanie tego typu deklaracji jest nie na miejscu, bo nie każdy w sojuszu może zaakceptować taką decyzję i pewnie niektórzy będą atakować bez wiedzy Założyciela. Podtrzymuję swoją opinię o tym, że o atakowaniu powinniśmy decydować sami w zgodzie ze swoim sumieniem.
 

DeletedUser

Guest
Popieram Kurczaka można zamknąć.
Co do tematu :
Codziennie giną tyśiące osób a dla jeden osoby cały wirtualny świat ma stanąć?
W Starożytnych Atenach jak zginął ich przywódca to nadal walczyli a nie robili pokój.
 
Status
Zamknięty.
Do góry