Zaklęcia a ochrona początkujących

Chciałem się dowiedzieć czy gracz w okresie ochronnym moze być w jakikolwiek sposób zaatakowany? ja zostałem zaatakowany przez takiego gracza Trzęsieniem Ziemi, gdy próbowałem posłać atak na niego okazało się, że jest w okresie ochronnym. Niestety, mam Here i czeru atakującego nie mam. Prosze o pomoc w tej sprawie.:mad:
 
Odp: Zaklęcia a ochrona początkujących

Chciałem się dowiedzieć czy gracz w okresie ochronnym moze być w jakikolwiek sposób zaatakowany?
Nie może, takiemu graczowi można jedynie wysłać wsparcie i surowce. Jednak gracz, który ma ochronę początkujących może wysyłać również ataki, zaklęcia czy też szpiegować.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Zaklęcia a ochrona początkujących

Nie może, takiemu graczowi można jedynie wysłać wsparcie i surowce. Jednak gracz, który ma ochronę początkujących może wysyłać również ataki, zaklęcia czy też szpiegować.

I nie traci ochrony?
 
Odp: Zaklęcia a ochrona początkujących

Przy wysyłaniu ataków traci ochronę. Przy zaklęciach nie wiem.
Jesteś pewna? ;) Według mnie jednak takiej ochrony się nie traci. No chyba, że okres ochrony po prostu się kończy tak, jak i pozostałym graczom po kilku dniach.

A pro po ten gościu z ochronką jest jakiś nienormalny
Mam nadzieję, że miałeś na myśli, że zachowanie takiego gracza uważasz za nienormalne. Ja nigdy nie mogę się doczekać kiedy ochronka się skończy i zawsze atakuję wcześniej. Poza tym atakując innych dajesz pewien sygnał innym graczom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaklęcia a ochrona początkujących

wow masz rację właśnie to sprawdziłam. Jeszcze dzisiaj ktoś pisał, ze Ci co na delphi atakowali szare nie mają ochrony. Sprawdziłam i jednak mają. Sorki za wprowadzenie w błąd.
 
Do góry