Zakończenie Najbliższego Serwera (Nowa Ankieta)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

Jakie zakończenie serwera chciałbyś zobaczyć na najbliższym serwerze?

  • Cuda świata (Wolne)

  • Cuda świata (Normalne)

  • Dominacja (Wolna)

  • Dominacja (Normalna)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Temat dotyczy nowego systemu.

Odpowiedzi poniższej ankiety zostaly opracowane z pomocą wszystkich liderów sojuszy, którzy są zainteresowani wejściem na najbliższy serwer wraz ze swoimi graczami.

Gorąco zachęcam do udziału w ankiecie oraz wypowiedzenia się w tym temacie.
Przypominam również o przestrzeganiu regulaminu forum.

Ankieta umożliwia oddanie jednego głosu
 

DeletedUser35664

Guest
Z góry przepraszam za poprzednią ankietę.
Był to mój błąd.

Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie oraz komentowania.
 
Jeśli głos odda minimum 300 osób to może taka ankieta bedzie miała sens.Jak narazie to ankieta nie jest wiążąca bo głos oddało garstka ludzi.
 

DeletedUser35664

Guest
Proszę nie zmuszaj mnie do przeliczenia liczby ankiet które zostały zatwierdzone liczbą około 30 graczy :)

Nie wiem czy ta magiczna liczba 300 osób jest sama w sobie w jakiś sposób wiążąca. Mam wrażenie że jeśli odda głos 299 to dalej będzie mogłabyć brana pod uwagę tak jak wszystkie ankiety na tym forum.

Wszystkie które wypuściłem z dniem wczorajszym służą jedynie za platforme na której my gracze możemy się wypowiedzieć. Chcemy przedstawić supkowi jakiego serwera oczekujemy i na jakim chcemy się bawić. To czy supek da nam taki serwer to jest zupełnie inna kwestia i w to wchodzić nie będę.

A jeśli chodzi o liczbę osób które zagłosowały to ja osobiście jestem spokojny.
Opublikowałem je wczoraj wieczorem a dzisiaj jest święto. Naturalnym więc jest niska frekwencja a o przybywające głosy bym się nie martwił ;)
 
Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych osób.Wpierw płacz wychodzi świat wbija ekipa hegemonow jakiś tam i wielkie poruszenie oni już wygrali bez sensu jest wbijać etc.Kilka ekip dogaduje się na wspólne wejście aby wkoncu był jakiś inny świat to dalej płacz ale to nie tak my byśmy chcieli inne itd iitd .Po co się wypowiadacie jeżeli i tak na taki świat który chcecie ,wbijacie co najwyżej na chwilę bo stwierdzicie że nie warto grać bo znowu jeden sojusz zdominuje rozgrywkę ?
 
Dominacja będzie ciekawa jeśli wejdzie wiele mocnych ekip...tylko z drugiej strony po co ta dominacja skoro jak to przeważnie bywa top1 maluje świat na zielono i kółeczka kręcą się dalej
 
Faktycznie nawet do nas dochodzą "słuchy", że coraz mniej graczy cieszy się z zielonych światów.
Niby fajnie bo bezpiecznie ale z drugiej strony... co robić jak się chce grać i walczyć?
Siedzieć pół roku na świecie na którym nic się nie dzieje i czekać na koniec aby dostać artefakt?
Mamy nadzieję, że zakończyła się moda na zielone światy.
 

DeletedUser35664

Guest
Nie chce za bardzo wybiegać w przód bo wiele może się zmienić i zapewne tak będzie… ale na mój obecny stan wiedzy jest na prawdę duża szansa aby serwer był wielobiegunowy :)

Byłaby to bardzo miła odmiana i fajnie byłoby to zobaczyć. Bo nie oszukujmy się serwery mają zawsze podobny scenariusz.
Oby tylko układy pomiędzy liderami nie zabiły już aktywnej dyplomacji…

Za kulisami, dzieje się i tak na prawdę nie można być pewnym własnego składu.

Możnaby z tego chyba ułożyć na prawdę fajną kronikę „przed wojenną” :D
 
Nie chce za bardzo wybiegać w przód bo wiele może się zmienić i zapewne tak będzie… ale na mój obecny stan wiedzy jest na prawdę duża szansa aby serwer był wielobiegunowy :)

Byłaby to bardzo miła odmiana i fajnie byłoby to zobaczyć. Bo nie oszukujmy się serwery mają zawsze podobny scenariusz.
Oby tylko układy pomiędzy liderami nie zabiły już aktywnej dyplomacji…

Za kulisami, dzieje się i tak na prawdę nie można być pewnym własnego składu.

Możnaby z tego chyba ułożyć na prawdę fajną kronikę „przed wojenną” :D
Nie ma co wybiegać, bo wiele się różnie zapowiadało a w praktyce wyszły jedne z najnudniejszych serwerów, więc trzeba poczekać faktycznie na to co będzie.
 

DeletedUser35664

Guest
Dlatego z ostrożnością do tego podchodzę.
Jednak od czasu do czasu kurtyny koniuszek warto odsłonić dla szerszego grona :3
 
Nie chce za bardzo wybiegać w przód bo wiele może się zmienić i zapewne tak będzie… ale na mój obecny stan wiedzy jest na prawdę duża szansa aby serwer był wielobiegunowy :)

Byłaby to bardzo miła odmiana i fajnie byłoby to zobaczyć. Bo nie oszukujmy się serwery mają zawsze podobny scenariusz.
Oby tylko układy pomiędzy liderami nie zabiły już aktywnej dyplomacji…

Za kulisami, dzieje się i tak na prawdę nie można być pewnym własnego składu.

Możnaby z tego chyba ułożyć na prawdę fajną kronikę „przed wojenną” :D
Oby nasze wspólne starania przyniosły wyczekiwane efekty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry