Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zakros Party

nie wiem... strasznie wolny i jeszcze ten bonus do 6 :( jak ja przed 11 nie wstaję :( jak wyjdzie świat z prędkością 3 wszystko i bonusem od 01 - 09 rano to się zaloguję :D
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Wybaczcie, jeżeli pojawiło się już to pytanie, ale nie czytałem wszystkich stron (nie interesują mnie kłótnie o sojusz Roma). Czy gracz Yoch zagra tutaj na tym świecie? Przed chwilą wyczytałem na forum Ety, że był tam jednym z najlepszych graczy, a widziałem, że udzielał się tu na forum.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

Wybaczcie, jeżeli pojawiło się już to pytanie, ale nie czytałem wszystkich stron (nie interesują mnie kłótnie o sojusz Roma). Czy gracz Yoch zagra tutaj na tym świecie? Przed chwilą wyczytałem na forum Ety, że był tam jednym z najlepszych graczy, a widziałem, że udzielał się tu na forum.

Yoch to prawdziwa topka w graczach grepolis w Polsce :D
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Aż dziwne, że o nim nie słyszałem... ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi, czy zagra
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Dzięki, jak już wcześniej pisałem nie czytałem każdego wpisu, dlatego się zapytałem :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

A mnie się o uszy obiło, że WG z pelli ma startować, więc początkowo najnudniejszy świat może się okazać najciekawszym ^^
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zakros Party

Jaki najnudniejszy.
Ktoś wogóle napisał, że to może być najnudniejszy świat?
Wiadomo było, że będą mocne ekipy.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Zakros Party

Jaki najnudniejszy.
Ktoś wogóle napisał, że to może być najnudniejszy świat?
Wiadomo było, że będą mocne ekipy.

Na początku wszyscy gadali, że taki wolny świat nie przyciągnie graczy, ale stało się jak widać inaczej.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Zakros Party

Świat wolny nie jest,tylko domki wolno się buduje,reszta spoko :)
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Zakros Party

Z ciekawości pójdę na ten świat. Będę mógł chociaż spokojnie spać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ktoś przygarnie złotnika :D ? z doświadczeniem lecz pod nowym nickiem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

pewnie wieczorem rzuca nowy swiat ;/ i caly dzien czekania
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Niby nowy nick, a z kimś mi się kojarzysz. Masz coś wspólnego z sojuszem Looney Tunes?

Edit: pytanie skierowane do Zły Marcel
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Niby nowy nick, a z kimś mi się kojarzysz. Masz coś wspólnego z sojuszem Looney Tunes?

Edit: pytanie skierowane do Zły Marcel

To jeszcze mnie ktoś pamięta :D a ten nick nie miał się ze mną kojarzyć :D

A tak na serio starzy wyjadacze zawitają tutaj :D akurat ja bez większej ekipy ale chętnie się do kogoś przytulę :******
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Gm humor Ci widać dopisuje, gdzie mi tam do najlepszych... :) Spójrz 2 posty wyżej, tam trzeba szukać hehe :D
Czy Roma tworzy sobie wrogów? Nie wydaje mi się, tak sobie tylko dyskutujemy. Rozluźniamy atmosferę bo strasznie sztywna. Poza tym kto by chciał zlać takich fajnych chłopaków jak my? Tu każdy do rany przyłóż... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ja zaś, już pogodzony ze swoim statusem drugoligowca, przepraszam jeśli kogoś zanudziłem i pozdrawiam tych których nie :)

Mam prośbę - forum to forum, a tych którzy wahają się się czy dołączyć zapraszam choć na kilka godzin.
Jeśli się Wam nie spodoba to co zobaczycie na forum - zawsze będziecie mogli odejść, choćby restartując konto.
Te kilka godzin nikogo nie zbawi w tempie 1X, a Wam da pogląd na ile mój niewyparzony jęzor przekłada się na kwestie zarządzania i atmosferę w sojuszu.

Jak widzicie - nie mogę Wam obiecać wiele. Może tylko krew, znój, łzy i pot.

Ale w zamian obiecuję Wam, że każdego z Was będziemy bronić bez względu na cenę, będziemy walczyć na plażach, będziemy walczyć na lądowiskach, będziemy walczyć na polach i na ulicach, będziemy walczyć na wzgórzach; nigdy się nie poddamy.

I kiedy ktoś przyjdzie i powie: Oddajcie broń, a ocalicie życie, w Roma odpowiadamy jedno:
Molon Labe.

Nie. Nie będzie łatwo.
Ba, może rzeczywiście będzie tak, że rzucą się na nas wszyscy.
Może rzeczywiście czołowe sojuszu lubią ciszę.
Może.

Ale do diabła ciężkiego. My nie jesteśmy czołowym sojuszem.
My jesteśmy Roma!

Zapytacie - jaki jest nasz cel? Odpowiem jednym słowem. Zwycięstwo. Zwycięstwo za wszelką cenę. Zwycięstwo pomimo wszelkich okropności. Zwycięstwo bez względu na to, jak długa i ciężka prowadzi doń droga. Bez zwycięstwa bowiem nie ma przetrwania.

A ja wolę przegrać w towarzystwie ludzi, którzy chcą tego samego niż bać się każdego dnia swojego cienia.
To tylko gra.
Tu nie ginę, tylko przegrywam.
Więc naprawdę stać mnie na to, żeby sobie poigrać z losem.
Bo życie bez marzeń i stawiania sobie najwyższych celów jest nic nie warte.
A nawet jeśli przegram, to do diabła ciężkiego, przynajmniej wiem za co dostanę po łbie od losu ;)

No, a teraz ring wolny :)
 
Do góry