[To nie błąd] Zamykająca się przeglądarka przez Grepolis

  • Rozpoczynający wątek BartoszQ155
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Mam tak bardzo beznadziejny temat, że nie mam pojęcia co z tym zrobić. Gdy miałem google chrome, to grepolis strasznie mi się zawieszało, myślałem że to przez to, że mam już 23 miasta i przez to są lagi, ale spróbowałem pobrać mozille. I na mozilli o dziwo śmiga ładnie grepolis, tak jak na początku, ALE...

Jak gram w grepolis, i myszkę na zmaksymalizowanym okienku przesunę na prawą krawędź przeglądarki (czasami nawet nie do końca, nieważne czy na górze, po środku, czy na dole), to mi się cała przeglądarka robi czarna, i albo to po sekundzie zniknie, jak zabiorę z tej krawędzi myszkę, albo się wyłączy przeglądarka i wyskoczy komunikat o awarii. To strasznie przytłacza, bo niechcący nawet mogę tam machnąć, a jak są ważne akcje to takie wyłączenie mozilli kosztuje miasto...

Oto screen gdy przesuwam myszkę na prawą krawędź przeglądarki: KLIK!!!

Dziwne, że gdy rozszerzę przeglądarkę na maxa, ale bez opcji maksymalizacji, to się tak nie robi... Ale nieważne, bo to niewygodne. Tak robi się tylko z grepolis, np. tutaj na forum serwuje jak wariat na krawędzi (lol), i nic się takiego nie dzieje. Nie pomagał reinstal mozilli, ani pobieranie jej tym razem z oficjalnej strony firefoxa, a nie z dobrych programów.

Może ktoś mi pomóc z tym problemem? ;/

@Edit 22:00 - taki czarny ekran teraz pojawia się też, jak najeżdżam myszką na dolną krawędź, jak najeżdżam na krawędź górną i lewą, to się nic nie dzieje. Jeszcze nigdy tak głupiego problemu nie miałem... Frustrujące...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser488

Guest
Odp: Zamykająca się przeglądarka przez Grepolis

Problemem jest Firefox w wersji 22.0 , miałem dokładnie te same objawy co u Ciebie ... rozwiązaniem jest odinstalowanie Firefoxa i zainstalowanie wersji 21.00 , trzeba będzie zaczekać na nowszą wersję Firefoxa który mam nadzieję będzie pozbawiony tej niedogodności ... Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykająca się przeglądarka przez Grepolis

Dziękuje artu666, miło że pierwszy post który napisałeś był poświęcony mojemu problemowi, bo dalej dostawałbym nerwicy przez to ponowne uruchamianie przeglądarki... Problem rozwiązany, w Mozilli 21.00 nie pojawia się ów problem.

Administracja może zamknąć temat, jeśli uzna to za stosowne. :)
 
Do góry