[Wyjaśnione] Zarządca ??

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21481
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21481

Guest
Brałem udział w konkursie, spełniłem wszystkie wymagania i "otrzymałem" kilka dni temu Zarządcę "zupełnie za darmo na 2 tygodnie". Skończyło mi sie premium zasiliłem kapłana, dowódcę, kapłankę i okazało się że mój zarządca zrównał się z pozostałymi. To jak to w końcu jest ??? Dostałem tego zarządcę czy nie ??? Czuje się okradziony...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zarządca ??

może nie włączałeś wtedy zarządcy? bo w innym wypadku powinien Ci się on wydłużyć o 2 tyg.
 

DeletedUser21481

Guest
Odp: Zarządca ??

zarządca miał przedłużyć swoje działanie o 2 tygodnie, jeśli dobrze pamiętam wychodziło to do 11 listopada. Dziś zakończyło mi sie premium, zarządca nie był zaznaczony do automatycznego przedłużenia, mimo to wszystkie postacie premium mają się kończyć za 2 tygodnie od dzisiaj...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zarządca ??

hm... skoro tak to zarządca powinien być do 14.11. W takim razie albo jest to błąd, albo może Ty coś przeoczyłeś?:) może nie 11 a 14 miał się kończć?:)
 

DeletedUser21481

Guest
Odp: Zarządca ??

hm... skoro tak to zarządca powinien być do 14.11. W takim razie albo jest to błąd, albo może Ty coś przeoczyłeś?:) może nie 11 a 14 miał się kończć?:)
Pewnie miał być do 14..
Niestety informacji o otrzymaniu Zarządcy nie posiadam już. W każdym razie Grepolis nie dotrzymało warunków.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zarządca ??

Sprawdziłam twoje konto i nie zauważyłam żadnego błędu. Przed włączeniem darmowego zarządcy z Halloween posiadałeś kilka dni zarządcy kupionego za złoto, data zakończenia tej funkcji premium jest poprawna. Jeśli chciałbyś uzyskać listę dat kiedy uruchomiłeś poszczególne funkcje, napisz proszę ticketa, wybierając typ "Payment".
 

DeletedUser21481

Guest
Odp: Zarządca ??

skoro miałem wszystkie funkcje premium i w międzyczasie dostałem zarządcę z helloween na 2 tygodnie, to powinien on trwać te 2 tygodnie więcej, to wynika z logiki...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dlaczego pojawia się tu informacja że wyjaśnione ??????????

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i zauważyłem właśnie, że Grepolis pobrało sobie moje złoto, mimo tego, że premium miałem do niedzieli. Uruchomienie funkcji premium przedłuża ją o 14 dni, ja mam obecnie przedłużone do 16 listopada !! NIE WYRAŻAŁEM NA TO ZGODY
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zarządca ??

Masz zaznaczone automatyczne przedłużanie poszczególnych premium? Jeśli tak, to zostało ono przedłużone od dnia, w którym się kończy na dwa tygodnie...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co widzę, u mnie normalnie jest przedłużony zarządca na Juktasie...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zarządca ??

Tak jak pisałam, w tickecie udzielimy ci wszelkich informacji, na forum niestety nie możemy podać szczegółów dotyczących twojego konta i płatności.
 

DeletedUser21481

Guest
Odp: Zarządca ??

Masz zaznaczone automatyczne przedłużanie poszczególnych premium? Jeśli tak, to zostało ono przedłużone od dnia, w którym się kończy na dwa tygodnie...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co widzę, u mnie normalnie jest przedłużony zarządca na Juktasie...

1. skoro otrzymałem nagrodę zarządca na 2 tygodnie w czasie trwania premium, to zarządca powinien być dłużej aktywny niż pozostali - na tym polega przedłużenie - powinien być aktywny do 8 listopada, gdy pozostałe funkcje premium powinny zostać w moim przypadku wyłączone w niedzielę
2. Zarządcę nie miałem zaznaczonego do automatycznego przedłużenia
3. Grepolis pobrał mi kolejne złoto, mimo tego że do niedzieli trwa jeszcze premium za poprzednie złoto ! Złoto kupuję za prawdziwe pieniądze i nie życzę sobie żeby ktoś swobodnie decydował o moich pieniądzach.
4. Dziś ze zdumieniem zauważyłem że zginęło moje złoto, funkcja premium została przedłużona do 16:11:2014, a zarządca został wyrównany do innych postaci premium.
W informacji z sapportu
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zarządca ??

Z moich obserwacji wynika, że przedłużenie automatyczne następuje dwa dni przed końcem aktualnego stanu premium, o ile są oni zaznaczeni. Czyli wychodzi na to, że musiałeś mieć zaznaczone przedłużenie, skoro Ci przedłużyło dzisiaj. Inaczej nie przedłuży samo z siebie premium.

A co do obecnego stanu, to niestety nie jestem w stanie Ci nic powiedzieć, bo nie miałem wglądu w Twoje premium i nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje obiekcje. U mnie wszystko wygląda normalnie, także nic więcej Ci nie jestem w stanie pomóc.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zarządca ??

Rozpatrzmy to na przykładzie. Masz zarządcę aktywnego od 1 do 14 października. 5 października otrzymujesz bonus w postaci darmowego przedłużenia o 14 dni. Zatem opcja ta będzie aktywna do 28 października. Jeśli w tym samym czasie miałeś aktywnego np., kapitana i zaznaczoną opcje przedłużania to z wyprzedzeniem 2-3 dniowym system doda 14 dni i kapitan również będzie się kończył 28. Wyprzedzenie w przedłużaniu ma zapewnić, iż wybrane opcje będą aktywne bez przerwy o ile oczywiście zgromadzone środki premium na to pozwalają.
 
Do góry