[Nie można powtórzyć] zatrzymywanie czasu zbierania paszy

  • Rozpoczynający wątek MamaMaxa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Logujac sie z androida na wersje standardowa gry uzywajac zwyklej przegladarki wysylam mieszkancow po pasze powiedzmy na 5 minut. Kiedy zamykam to okno automatycznie zatrzymuje mi sie czas. Kiedy otwieram je ponownie czas rusza od sekundy w ktorej zamykalam okienko. Taka sama sytuacja jest kiedy w ogole zamykam przegladarke :(
 
Odp: zatrzymywanie czasu zbierania paszy

Właśnie próbowałam odtworzyć tę sytuację, jednak nie udało mi się. Czy jesteś pewna, że nie jest to jedynie problem z wyświetlaniem na Twojej komórce i mimo wszystko czas jest odmierzany poprawnie? Chciałabym jeszcze dodać, że wersja przeglądarkowa jest tworzona z myślą o korzystaniu z niej na komputerach, a nie komórkach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zatrzymywanie czasu zbierania paszy

No wlasnie o to chodzi ze nie :( nawet jesli dodadza sie jajka zbierane przez ren czas to zegar ktory odmierza czas idzie swoim trybem. Wiem ze gra jest na komputer aleczasami sila wyzsza nam na to nie pozwala :( wrrsja mobilna nie posiada niestety eventu swiatecznego a mimo przeciwnosvi losu chcialabym z tego kozystac :)
 
Odp: zatrzymywanie czasu zbierania paszy

W takim razie proszę napisz ticket do supportu i dokładnie opisz kiedy co się dzieje, a wówczas odpowiedni administrator przeanalizuje tę sytuację.
 
Do góry