Zawracanie wojsk

  • Rozpoczynający wątek Gen.Emigoras
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Radziłabym na początek znaleźć sobie cel gdzieś bliżej. Jak sie podbrzanie nie uda to nie możesz kolona wycofać.
 

DeletedUser

Guest
Radziłabym na początek znaleźć sobie cel gdzieś bliżej. Jak sie podbrzanie nie uda to nie możesz kolona wycofać.

Ja pytałam tak czysto teoretycznie. Nie mam żadnego zamiaru pływać kolonem 22h, przynajmniej jeszcze nie:D Raczej chodziło mi o to czy dobrze to rozumiem i co się stanie z kolonem w sytuacji gdy podburzanie się nie uda a nie można już zawrócić? Odbije się czy zostanie zniszczony?
 

DeletedUser77

Guest
W jakim sensie podburzanie ma się nie udać?
Jeżeli je rozpoczniesz to z tego co mi wiadomo nie ma możliwości aby po upływie 12h nie rozpoczął się bunt. No chyba, że ktoś przejmie miasto w tym czasie.
Jeśli zaś masz na myśli to, że atak wywołujący bunt się nie wygra walki na lądzie i nie rozpocznie się podburzanie, to w momencie gdy kolon dopłynie do takiego miasta po prostu się odbije jeśli nie będzie tam żadnego wojska. Jeśli zaś będzie tam wojsko będzie normalny atak, lecz nawet jeśli go wygrasz, to miasto nie zostanie przejęte.
SK możesz wycofać tak jak każdy atak, tylko w określonym czasie od jego wysłania, później nie ma już takiej możliwości.
 

DeletedUser

Guest
W przypadku gdy przegrasz atak wywołujący bunt, automatycznie 2 atak przestaje być atakiem dla podboju. Przegrywając i ten atak stracisz kolonizatora.
A co się stanie gdy 2 gracz wywoła bunt i przejmie polis zanim mój kolonizator dopłynie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry