[Ulepszenie] Zaznaczanie tematów na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek = ARES =
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że poniższe urozmaicenia okażą się przydatne?

  • Zdecydowanie ułatwi to korzystanie z forum

    Głosy: 2 28,6%
  • Mi osobiście się nie przydadzą ale może to usprawdzić funkcjonowanie forum

    Głosy: 1 14,3%
  • Poniższe funkcje to tylko dodatkowe, raczej nie przydatne bajery

    Głosy: 2 28,6%
  • Pomysł zdecydowanie nie ma racji bytu.

    Głosy: 2 28,6%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

Kolejna modyfikacja forum sojuszu.

Jako użytkownik forum chcę mieć:

1. Zaznaczone tematy, w których zamieściłem jakiś post.
2. Możliwość zaznaczania priorytetu tematu wg ważności dla mnie (personalizacja).
3. Możliwość oznaczania tematów kolorami.

Uzasadnienie:

1. Jeśli temat jest krótki to mogę przejrzeć wpisy w temacie i poszukać siebie, jak temat ma 10 stron to już się odechciewa.

2. Jak ktoś zakłada temat to może oznaczyć temat jako ważny a mnie osobiście guzik on obchodzi - z kolei Ja chcę móc pozaznaczać tematy względem ważności:

a) Priorytet Niski
b) Priorytet Normalny (Domyślny)
c) Priorytet Wysoki

Tak, żeby pogrupować dane wątki względem siebie

3. Czasami tematy o atakach/obronie dotyczą walki z jednym sojuszem/graczem - chcę móc zaznaczyć kolorem takie wątki by wyróżniały się dla mnie wśród innych bitew
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zaznaczanie tematów na forum sojuszu

Nie przesadzajmy:)

Ad 1. A po co chcesz mieć zaznaczone tematy, w których zamieściłeś post? Jak w jakiejś zakładce wypowiesz się we wszystkich tematach, to wszystkie będą się "świecić"...i co to da? Uzasadnienie jednak jest zupełnie nie powiązane z pierwszym postulatem...chcesz mieć w końcu zaznaczone swoje posty w danym temacie, czy tematy w danej zakładce? Jeśli posty w danym temacie, to mógłbym się do tego w jakiś sposób skłonić...ale raczej jedynie do oznaczania "własnego nicku" na inny kolor, czy eksponowanie go w inny sposób.

Ad 2. Taka personalizacja nie ma racji bytu. To jest gra polegająca na współpracy, gdzie masz osoby, które dowodzą, a inni wykonują rozkazy:) Ważność tematów zależy od dowódców, a nie od poszczególnych graczy. A jak Ci się nie podobają priorytety w sojuszu, to z niego odejdź.


Ad 3. Kolorowanie tematów, to już czysta abstrakcja jak dla mnie. Zupełnie niepotrzebny bajer...


PS: A do tego takie zmiany, wprowadzające możliwość personalizacji forum dla każdego, dość znacznie obciążą serwery. Teraz jest jedna wersja dla wszystkich taka sama...a co się stanie, jak system będzie musiał zapamiętać dla każdego inne ustawienia forum.

W dodatku z taką personalizacją forum, to jeszcze chyba nigdzie się nie spotkałem. Czy to w grach, czy też na innych forach.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Zaznaczanie tematów na forum sojuszu

Na tak :D Nie które rzeczy do poprawy ale ogółem pomysł bardzo fajny :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Zaznaczanie tematów na forum sojuszu

Propozycja odrzucona.
Powód: Wyniki ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry