Zbanowana wiocha

  • Rozpoczynający wątek Jurgra
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czemu nie można atakować zbanowanych wioch?
czemu karać graczy grających uczciwie?
 

DeletedUser

Guest
można atakować zbanowane miasta, ale tylko niektóre.

są 2 typy banów: z ochroną i bez ochrony. jeśli gracz dostał bana bez ochrony - można go atakować, jeśli z ochroną - nie.
 

DeletedUser

Guest
Ach jaka odkrywcza odpowiedź.

a wyjaśnij jeszcze dlaczego nie można atakować tych dla których jest zakaz?:p
 

DeletedUser

Guest
ale dlaczego nie można wysyłać ataków grabiących zasoby?:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
bo w mieście stoi wojsko które musiałbyś rozbić
pomyśl trochę to ma być ostrzeżenie
 

DeletedUser

Guest
jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie odpowiadaj, bo robisz z siebie osiołka - iooooo, ioooooo

pytam po raz kolejny, dlaczego uczciwi gracze nie mogą atakować nieuczciwych, którzy dostali bana (obojętnie czy mają wojsko, czy nie)

sprawiedliwie byłoby gdyby zbanowany był zbanowany, a inni mogli sobie go spokojnie farmić.
 

DeletedUser

Guest
za każde przewinienie jest inny rodzaj kary. Na początku zaczyna się od łagodniejszej(czyli bez atakowania), bo może gracz nieświadomie zrobił błąd, potem dopiero przechodzi się do kar bardziej surowych, dlatego też od razu nie można osób atakować. Jest ogólno dostępna tabela kar. W tej chwili Ty obrażasz innego gracz i pomyśl że jakby od razu był jednolity system kar i byś dostał bana i mogliby Ciebie atakować to zapewne byś skończył grę twierdząc że jest tu nieuczciwa polityka.
 

DeletedUser

Guest
nie obrażam gracza tylko użytkownika forum jak coś, a to olbrzymia różnica:)

i nadal nie wiem dlaczego uczciwi gracze mają być w gorszej sytuacji, bo np:
masz na wyspie 10 innych graczy, z których 5 to Twoi znajomi, 2 jest silniejszych, a 3 to farmy.

farmy umawiają się, że zrobią coś, żeby ich nie atakowano, więc coś zrobiły, dostały bana i nikt ich nie może atakować. czy to jest uczciwe wobec graczy którzy grali fair?
 

Robin65

Zespół Grepolis
jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie odpowiadaj, bo robisz z siebie osiołka - iooooo, ioooooo

pytam po raz kolejny, dlaczego uczciwi gracze nie mogą atakować nieuczciwych, którzy dostali bana (obojętnie czy mają wojsko, czy nie)

sprawiedliwie byłoby gdyby zbanowany był zbanowany, a inni mogli sobie go spokojnie farmić.

Dopóki nie zaczniesz myśleć nie zrozumiesz żadnej odpowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
napisałam tu na przykładzie jakbyś obraził gracza w grze i jak wtedy mogłoby być...

nikt nie robi niczego specjalnie żeby dostać bana.
jest przecież opcja urlopu i wtedy też nie możesz atakować.

Jakbyś przeczytał zasady gry i tabele kar byś wiedział że za próbę wymuszenia bana to się dostaje bana z możliwością ataków, a później bana globalnego...
Admini mają swoje sposoby na sprawdzanie tego
 

DeletedUser

Guest
napisałam tu na przykładzie jakbyś obraził gracza w grze i jak wtedy mogłoby być...

nikt nie robi niczego specjalnie żeby dostać bana.
jest przecież opcja urlopu i wtedy też nie możesz atakować.

Jakbyś przeczytał zasady gry i tabele kar byś wiedział że za próbę wymuszenia bana to się dostaje bana z możliwością ataków, a później bana globalnego...
Admini mają swoje sposoby na sprawdzanie tego

nie wszystko da się sprawdzić:)


poza tym ja nie pytam jaki jest karomierz za przewinienia, tylko dlaczego nie można atakować zbanowanych wiosek.
tym samym karze się nie tylko gracza zbanowanego, ale też i uczciwych.

Dlaczego różnica tu człowiek i tu człowiek tu obraza i tu obraza, stosując Twoją retorykę ban to ban

heeeh
różnica polega na tym, że na forum nie masz z tego żadnej korzyści, a w grze i owszem.

pojąłeś ogrom różnicy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie wszystko da się sprawdzić:)


poza tym ja nie pytam jaki jest karomierz za przewinienia, tylko dlaczego nie można atakować zbanowanych wiosek.
tym samym karze się nie tylko gracza zbanowanego, ale też i uczciwych.


i właśnie ty to robisz o co oskarżałeś Robina65


Jest ustalony tutaj taki system kar, że nie za wszystko od razu dostaje się bana z możliwością ataków, za poszczególne przewinienia jest różny stopień kary. A po za tym jak niby Ciebie karze? nie możesz wejść na konto? nie możesz go rozwijać? nie wydobywają Ci się surowce? Masz więcej celi więc innych możesz atakować. To dla tej drugiej osoby jest kara, bo nie może się rozwijać i nie może nic robić na koncie. Ty tylko nie możesz go atakować. A co do niemożliwości atakowania to jeszcze raz napisze taki tu jest system kar, jak się nie podoba to napisz propozycje(tylko nie zapomnij o ankiecie), żeby zmienili ten system kar.
 

Robin65

Zespół Grepolis
heeeh
różnica polega na tym, że na forum nie masz z tego żadnej korzyści, a w grze i owszem.

pojąłeś ogrom różnicy?

No widzę, że zaczynasz myśleć właśnie o to chodzi o różnicę inny ban za celowe oszustwo, inny za logowanie z sieci osiedlowej dwóch osób nie mających o sobie żadnego pojęcia. Jest tabela kar którą zaakceptowałeś wraz z zasadami panującymi w tej grze. Nie pasuje trzeba było nie zaczynać grać.
 

DeletedUser

Guest
polecam lekturę Tabeli Kar.
Jak widać - wiele banów za pierwsze wykroczenie jest z ochroną, tak jak (chyba) Robin wspomniał - takie ostrzeżenie. drugie wykroczenie to już recydywa więc trzeba ukarać mocniej:)

nie zawsze banowany to nieuczciwy gracz. czasem jest to zawinione nieznajomością zasad gry. a skoro poznał zasady łamiąc je to drugi raz nie powinien popełniać tego samego błędu.
 

DeletedUser

Guest
To pokaz mi w tabeli kar bana z ochrona ktory trwa juz prawie miesiac :)
(na mojej wyspie jest takowe miasto)

down: nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
To pokaz mi w tabeli kar bana z ochrona ktory trwa juz prawie miesiac :)
(na mojej wyspie jest takowe miasto)

down: nie

Rozwiązanie jest proste i nie jedno - przykładowo multikonto:
Pierwsze wykroczenie: ban na 5 dni z ochroną, możliwość restartu. Gracz ma prawo wybrać jedno konto, które będzie odblokowane.

Dopóki gracz nie wybierze jednego konta, wszystkie są zablokowane.
 

DeletedUser

Guest
Czyli zakladajac ze niedoczytal ze ma wybrac lub tez sie znudzil gra beda zbanowane po wieki wiekow amen :)
A wystarczyloby w regulaminie dodac formule "jesli gracz nie wybierze konta na ktorym chce grac do (...) wszystkie konta straca ochrone"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry