Zbanowana wiocha

  • Rozpoczynający wątek Jurgra
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
za każde przewinienie jest inny rodzaj kary. Na początku zaczyna się od łagodniejszej(czyli bez atakowania), bo może gracz nieświadomie zrobił błąd, potem dopiero przechodzi się do kar bardziej surowych, dlatego też od razu nie można osób atakować. Jest ogólno dostępna tabela kar. W tej chwili Ty obrażasz innego gracz i pomyśl że jakby od razu był jednolity system kar i byś dostał bana i mogliby Ciebie atakować to zapewne byś skończył grę twierdząc że jest tu nieuczciwa polityka.
ja dostałem bana na 5 dni 1 raz i można było mnie atakowac..;p
 

DeletedUser

Guest
bo zależy za co tego bana dostałeś,tak jak kurczak polecam TABLE KAR
 

DeletedUser

Guest
ok, jest tabela kar

ale tabela kar nie wyjaśnia dlaczego pośrednio jest też karany gracz (uczciwy, umiejący czytać ze zrozumieniem regulamin gry)
po co zakazywać ataków?
 

DeletedUser

Guest
ok, jest tabela kar

ale tabela kar nie wyjaśnia dlaczego pośrednio jest też karany gracz (uczciwy, umiejący czytać ze zrozumieniem regulamin gry)
po co zakazywać ataków?


Zaczynając grę tu miałeś się zapoznać z regulaminem i tam tez był odnośnik do kar. Widzę że ty nie umiesz jednak czytać ze zrozumieniem... Za każde przewinie jest inna kara i to w zależności czy było raz popełnione to jest inna. Rejestrując się tutaj zaznaczałeś że zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz. czyli system kar też akceptujesz. Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz że taki tu jest system kar i dlatego w niektórych przypadkach nie ma możliwości atakowania graczy, a w innych jest. Sam zaakceptowałeś ten regulamin i system kar. Wtedy Ci pasował, bo go zaakceptowałeś, chyba że olałeś sprawę i nie zapoznałeś się z nim. A Ty nie jesteś karany bo możesz się rozwijać i innych atakować.
 

DeletedUser

Guest
Jurgra, specjalnie dla Ciebie.

Kodeks Karny CZĘŚĆ OGÓLNA
ROZDZIAŁ VI Zasady wymiaru kary i środków karnych

Art. 53. § 1.Sąd wymierza karę według swojego uznania, w granicach przewidzianych przez ustawę, bacząc, by jej dolegliwość nie przekraczała stopnia winy, uwzględniając stopień społecznej szkodliwości czynu oraz biorąc pod uwagę cele zapobiegawcze i wychowawcze, które ma osiągnąć w stosunku do skazanego, a także potrzeby w zakresie kształtowania świadomości prawnej społeczeństwa.

W dalszej części można przeczytać ciekawe rzecz, które z powodzeniem można odnieść do przytoczonej tu sytuacji.

Karze podlega tylko i wyłącznie osoba popełniająca występek. Gracz taki jak Ty, nie traci swojego źródła surowców (własne kopalnie), czyli osoby trzecie, nie są w żaden sposób poszkodowane.



Sąd - Support, potocznie zwany Teamem.
Ustawa - to nasza Tabela kar i Regulamin
 

DeletedUser

Guest
Jurgra, specjalnie dla Ciebie.



W dalszej części można przeczytać ciekawe rzecz, które z powodzeniem można odnieść do przytoczonej tu sytuacji.

Karze podlega tylko i wyłącznie osoba popełniająca występek. Gracz taki jak Ty, nie traci swojego źródła surowców (własne kopalnie), czyli osoby trzecie, nie są w żaden sposób poszkodowane.



Sąd - Support, potocznie zwany Teamem.
Ustawa - to nasza Tabela kar i Regulamin


jeśli ten gracz był moją farmą i był farmiony powiedzmy codziennie od miesiąca i poprzez jego zablokowanie straciłem powiedzmy 50% swoich przychodów w zasobach, to poniosłem jednak stratę i to stratę, która mogę spokojnie wyliczyć.


Zaczynając grę tu miałeś się zapoznać z regulaminem i tam tez był odnośnik do kar. Widzę że ty nie umiesz jednak czytać ze zrozumieniem... Za każde przewinie jest inna kara i to w zależności czy było raz popełnione to jest inna. Rejestrując się tutaj zaznaczałeś że zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz. czyli system kar też akceptujesz. Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz że taki tu jest system kar i dlatego w niektórych przypadkach nie ma możliwości atakowania graczy, a w innych jest. Sam zaakceptowałeś ten regulamin i system kar. Wtedy Ci pasował, bo go zaakceptowałeś, chyba że olałeś sprawę i nie zapoznałeś się z nim. A Ty nie jesteś karany bo możesz się rozwijać i innych atakować.

nie ma znaczenia czy czytałem regulamin, czy nie, czy go zrozumiałem, czy nie. tracąc kilka najbliższych farm, które zostały zablokowane z nieważnych dla mnie powodów, zostałem na pewien czas pozbawiony przychodu zasobów, na który przez pewien czas musiałem pracować (wybijanie regularne obrońców, aktywne farmienie i pozbawianie tego gracza zasobów).
Kara jest dla tego, kto popełnił jakieś przewinienie i nie powinna swoim wymiarem utrudniać gry innym graczom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy nie wydobywaniom Ci się surowce w mieście?
Nie możesz się zalogować na konto?
Nie możesz niczego wybudować?
Nie możesz wysyłać ataków na nikogo?
Nie masz innych celów(nawet wiosek rolniczych)?
Nie możesz zrozumieć zrozumieć że taki jest system kar i regulamin, który zaakceptowałeś ?



Po za tym przeczytaj regulamin forum, bo właśnie go łamiesz...

Jeżeli na więcej niż 4 pytania odpowiedziałeś tak, to możesz wtedy czuć się pokrzywdzony.
 

DeletedUser

Guest
dobra, kończę tą dyskusję, bo do niektórych nie dociera o co chcę zapytać.

proszę o zamknięcie tego wątku.
 

DeletedUser

Guest
Jurgra zaczynając grę zgodziłeś się na obowiązujące w grze zasady a teraz płaczesz że ci źle... Mi na niemieckim serwie zbanowali gracza, którego chciałbym przejąć. Mówi sie trudno i gra się dalej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry