Zbugowany statek kolonizacyjny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1744
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1744

Guest
Witam.
Mam taki problem, że przed przejeciem danej wioski zrobiłęm skan, i w skanie był statek kolonizacyjny. Gdy wysłalem okupacje, to nie było tego statku, wiec oznaczało to dla mnie, że obronca ja przeniosl do pozostałej wioski.

I teraz mam taki problem, że w porcie nie mam żadnego statku kolonizacyjnego, a nad obrazkiem jest liczba (1) Czyli jakby był, ale poza wioską. Sprawdzam agorę, nic nie ma do wycofania, dopiero była przejęta.

Czy miał ktoś podobny problem i jak go mozna rozwiazac? Bo kolonizator tylko zapycha gospodarstwo...
 

Robin65

Zespół Grepolis
może został wysłany przez poprzedniego właściciela z misją kolonizacyjną? jeśli tak to problem się sam rozwiąże, a jeśli nie to zostaje tylko support
 

DeletedUser

Guest
Ale jesli zostal wyslany to znaczy ze istnieje, zas autor tematu napisal ze zagladal do agory i mu wyswietla ze nie ma go nigdzie ;)

Wnioskujac - skoro w agorze w "na zewnatrz" nie ma zadnego kolona w okupacji a wszystko inne wskazuje ze jest to znaczy ze to blad w grze ...
 

DeletedUser1744

Guest
wyslalem to do supportu ale chyba mają to gdzieś..
 

DeletedUser

Guest
Mam dokładnie to samo w jednej wiosce. Z tym, że oprócz kolonizacyjnego mam jeszcze 12 rydwanów widmo. Jest tak już ze 2 tygodnie, także raczej samo się nie zmieni. Ciekawe tylko czy to zajmuje miejsce w zagrodzie - pewnie tak.
 

DeletedUser77

Guest
Dziękujemy za zgłoszenie, problem został już przesłany wyżej.
 

DeletedUser1744

Guest
minelo kilka dni i nic, wiec ile mozna czekac na ticket?
 

DeletedUser

Guest
Wiesz co to będzie jak każdy piszący do Supportu napisze tutaj, że nikt nie odpowiedział na jego pytanie - ŚMIETNIK!

Spróbuj tak:
- napisać do administratora na PW ( nie wiem kto się Twoim światem zajmuje) - krzyzakp;andrev1;yetj
- wejdź na Kanał IRC [KLIK] i napisz tam o swoim problemie, ktoś na pewno Ci powie co masz zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
posiadam ten sam błąd... kolon i trochę woja -razem 300 miejsc...
 

DeletedUser

Guest
Kolon

No potwierdzam, też mam kolonizator widmo w jednej z wiosek, którą przejąłem, widać to dość powszechny błąd, mam nadzieje że to naprawicie, nie robi mi to wielkiego bólu bo to wioska off ale mimo wszystko :)
 

DeletedUser1744

Guest
Grepolis dzisiaj o godz. 22:28
Units that you lost due to a bug have just been recovered. We appologize for the inconvenience.

Takie coś dzisiaj dostałem i... free kolonizator w porcie :p
 
Do góry