[Nowość] Zdobywanie złota

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem propozycji ?


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Cześć, moja propozycja dotyczy nowej opcji zdobywania złota i dodania nowej odznaki

Będzie możliwość przesyłania surowców za złoto, przesyłając daną ilość surowców można zdobyć 1 złoto i zdobywając tego złota np. 5 będzie odznaka Zdobywca złota następnie będzie 50 , 500 i 5000.

Przesyłając te surowce będzie można zdobyć 1 złoto (Wiem dość sporo ale złoto jest cenne a zdobywanie go [moim zdaniem] ma być trudne)

1000 000 Srebra
1000 000 Drewna
1000 000 Kamieni

Te wszystkie surowce razem = 1 złoto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Co prawda pomysł jest interesujący, ale nie warto go wprowadzać (złoto to waluta premium, a takich nie zdobywa się w grze). Na nie. Dodaj ankietę.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Pomysł nawet ciekawy , ale nie przejdzie.Premium sie kupuje a nie zdobywa w grze a i jeszcze kto by chciał tyle surki tracić
lepiej wojsko i domki budować :D
Na nie
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Pomysł nawet ciekawy , ale nie przejdzie.Premium sie kupuje a nie zdobywa w grze a i jeszcze kto by chciał tyle surki tracić
To nie tracenie tylko wymiana :p a właśnie o to chodzi że musi dużo zapłacić bo złoto jest cenne (Można zdobyć wygrywając konkurs)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Było ,będzie i ponownie nie przejdzie. Zrozum , ja bym mógł wtedy zamienić sobie wszystkie wioski na Retimno na generatory surki i zarabiałbym spokojnie 2,5 złota dziennie (A pomyśl ,co dopiero by było przy +-200 miastach), gdybym tak bobował przez kilka miesięcy ,to Inno straciłoby możliwość wyciągnięcia ze mnie kilkudziesięciu złotych na złoto ,więc na coś takiego nigdy się nie zgodzi. Na nie.

ps. Oczywiście wywyższałoby to "stare wygi" nad nowymi graczami ,bo jeśli ktoś ma 150 miast na innym świecie ,to może błyskawicznie nabijać złoto ,co poskutkuje tym ,że dłużej będzie mógł "złocić" (chodzi głównie o skracanie czasu rekr. i zdobywanie slotów)... Podwyższanie ceny nic nie da, bo proporcja zostanie ta sama.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Głos na nie, propozycja ciekawa ale i tak nie przejdzie, można byłoby to wprowadzić w formie eventu jako dodatek do innego.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Achilles musisz sie tak ciągle wymądrzać? To ze zostales mistrzem propozycji to nie znaczy ze musisz ciągle tym się chwalić:)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zdobywanie złota

złoto to waluta premium, a takich nie zdobywa się w grze

Nie zgodzę się. Grałem w kilka gier i w prawie każdej można było zdobyć walutę premium, czy to za zakończenie samouczka, czy za wygraną walkę, a nawet za odpowiedź na banalne pytanie typu "ile godzin dziennie grasz w naszą grę". Są gry, gdzie można naprawdę nieźle "złocić" nie wydając nawet złotówki. Tylko w grepolis nie ma takiej możliwości, bo 100 złota za potwierdzenie e-maila to starczy tylko i wyłącznie na zarządcę.

Propozycja ciekawa, ale musiałbyś ją trochę zmienić (poprzednicy pisali dlaczego). Jeżeli zwykły gracz bez złota potrafi pokonać złotnika, to te kilka monet da mu dużą przewagę.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Nie zgodzę się. Grałem w kilka gier i w prawie każdej można było zdobyć walutę premium, czy to za zakończenie samouczka, czy za wygraną walkę, a nawet za odpowiedź na banalne pytanie typu "ile godzin dziennie grasz w naszą grę". Są gry, gdzie można naprawdę nieźle "złocić" nie wydając nawet złotówki. Tylko w grepolis nie ma takiej możliwości, bo 100 złota za potwierdzenie e-maila to starczy tylko i wyłącznie na zarządcę.

Propozycja ciekawa, ale musiałbyś ją trochę zmienić (poprzednicy pisali dlaczego). Jeżeli zwykły gracz bez złota potrafi pokonać złotnika, to te kilka monet da mu dużą przewagę.

W samouczku jest misja, za którą można zdobyć złoto (jednorazowo). A do tego jest inny sposób na zdobycie złota za darmo, do tego w pełni legalny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zdobywanie złota

W samouczku jest misja, za którą można zdobyć złoto (jednorazowo). A do tego jest inny sposób na zdobycie złota za darmo, do tego w pełni legalny.



w samouczku jest złoto ?
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Zdobywanie złota

Jest, na początku za potwierdzenie e-maila :p
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zdobywanie złota

W samouczku jest misja, za którą można zdobyć złoto (jednorazowo). A do tego jest inny sposób na zdobycie złota za darmo, do tego w pełni legalny.

Ankiety? I ile z tego wyciągniesz? Ja tu mówię o takiej sytuacji, że jak potrzeba, to na nic ci nie brakuje, a to wszystko za darmo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zdobywanie złota

e to jak się zakłada nowego konta

to nic wielkiego
bo spora część graczy gra na tym samym koncie zawsze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ankiety? I ile z tego wyciągniesz? Ja tu mówię o takiej sytuacji, że jak potrzeba, to na nic ci nie brakuje, a to wszystko za darmo.

ja tam z tego nigdy nie moge nic zdobyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry