Zerowy poziom magazynu

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

nie wiem czy było to już wcześniej zgłaszane, czy też nie, ale wolę przedstawić sprawę.

Otóż w mój magazyn na pierwszym poziomie trafił piorun. Skutkiem tego jest oczywiście 0 poziom magazynu, a co za tym idzie, niemożność rozbudowy miasta. Czytałem na forum, że piorun w budynki na 1 poziomie nie trafia. Jeżeli rzeczywiście nie powinien trafiać w 1 levelowe budynki, to ewidentnie jest to błąd gry. Poniżej screeny.

2qw3rsz.png


mw5c3q.png


54hgyq.png


35mnl89.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hehehe...dobre :D
No cóż, b.dziwny przypadek :) To chyba już tylko ticketa do supportu :p
 

DeletedUser

Guest
to jest raczej błąd ponieważ w takowej sytuacji eliminuje Ciebie z dalszej gry..
 

DeletedUser

Guest
Muszę przyznać, że to faktycznie dziwna sytuacja. Zgłoś to do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze czegoś takiego nie widziałem ale dziwi mnie to czemu miałeś magazyn na tak niskim poziomie chodź senat i koszary wyglądają na bardzo dobrze rozbudowane
 

DeletedUser

Guest
Sprawa została już rozwiązana przez Support. Mój magazyn powrócił do 1 poziomu.

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem ale dziwi mnie to czemu miałeś magazyn na tak niskim poziomie chodź senat i koszary wyglądają na bardzo dobrze rozbudowane

Magazyn celowo został wyburzony, gdyż miasto jest celem ciągłych ataków.
 

DeletedUser

Guest
Czyli - nie dość że cb farmili to zrzuciłeś magazyn do min. żeby nie grabili dużo surowca to jeszcze walnęli Ci błyską, prosto w magazyn...hehe, no to fajnie się zaczęła twoja przygoda w Grepolis :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry