Zmiana światów

Co myślisz o tym pomyśle

  • TAK

    Głosy: 9 75,0%
  • TAK PO POPRAWKACH (podaj po jakich)

    Głosy: 0 0,0%
  • NIE

    Głosy: 1 8,3%
  • WSTRZYMUJE SIĘ OD GŁOSU

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser12118

Guest
Witam wszystkich
Niedawno na myśl nasunął mi się pewien pomysł, a mianowicie: może by do gry dodać opcje "Zmień Świat" umieszczona byłaby na bocznym pasku obok, podgląd miasta,wiadomości itd. Polegała by na tym że aby zmieńić świat na którym gra się aktualnie, czyli: np. mamy konto na Jocie,Thecie,Ksi i Sigmie,mamy podgląd miasta na Jocie i chcemy przejść do miasta na Ksi to nie musimy robić wyloguj-->strona główna-->login-->hasło-->zaloguj-->Ksi tylko klikamy właśnie tą opcje i wybieramy Ksi. Nagle przypominasz sobie że zapomniałeś coś zrobić na Jocie i znów wyloguj itd. Ta opcja jest przydatna gdy logujesz się np. W bibliotece,w szkole,u kolegi lub jeszcze gdzie indziej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Pomysł mi się podoba. Gram na jocie i ksi więc taka opcja by mi się przydała :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest otwarcie w osobnych zakładkach wszystkich światów, na jakich gramy, co jest od zawsze możliwe.
Zagłosuję na obojętnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

W sumie tak jak napisał Du bist mein Feind, ale to da się zrobić inaczej.

X świat otwierasz na chrome
Y świat otwierasz na operze
Z świat otwierasz na firefoxie
P świat otwierasz na IE

:p
 

DeletedUser12118

Guest
Odp: Zmiana światów

W sumie tak jak napisał Du bist mein Feind, ale to da się zrobić inaczej.

X świat otwierasz na chrome
Y świat otwierasz na operze
Z świat otwierasz na firefoxie
P świat otwierasz na IE

:p

Tak można tak zrobić ale komp będzie się mulił, a poza tym nie wszyscy mają tyle przeglądarek!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Już była ta propozycja chyba.

Moim zdaniem tego nie zmienią, powód jest prosty.

Za każdym razem jak klikniesz "wyloguj" odsyła Cię na stronę wylogowania.
Tam pojawia się reklama, i właśnie dlatego tego nie zmienią.
 

DeletedUser12118

Guest
Odp: Zmiana światów

Już była ta propozycja chyba.

Moim zdaniem tego nie zmienią, powód jest prosty.

Za każdym razem jak klikniesz "wyloguj" odsyła Cię na stronę wylogowania.
Tam pojawia się reklama, i właśnie dlatego tego nie zmienią.

Masz rację o tym nie pomyślałem, przecież oni są tacy pazerni na kase że reklamy muszą wepchnąć wszędzie,nie dbając o nasze zadowolenie. Lecz bez naszego zadowolenia tej gry nie będzie. Mam nadzieję że to da do myślenia adminom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Masz rację o tym nie pomyślałem, przecież oni są tacy pazerni na kase że reklamy muszą wepchnąć wszędzie,nie dbając o nasze zadowolenie. Lecz bez naszego zadowolenia tej gry nie będzie. Mam nadzieję że to da do myślenia adminom.

To się nazywa komercja, jest ona wszechobecna: gazety, internet, filmy, okładki co tylko dusza zapragnie. Gra musi na siebie zarabiać. Twoja propozycja nie jest dobra, zawsze można otworzyć w kilku kartach konto i nie będzie problemu. Wystarczy poruszyć szare komórki i ot problem sam się rozwiązuje.

Myślę, że jednak dbają. Poświęcają swój czas by każdy z użytkowników grał w komfortowych warunkach, bez oszustw, kradzieży itp. Moderatorzy sprzątają forum by nie było bałaganu. Jednak, każdemu się nie dogodzi...

Odpowiedź: Nie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Już była ta propozycja chyba.

Moim zdaniem tego nie zmienią, powód jest prosty.

Za każdym razem jak klikniesz "wyloguj" odsyła Cię na stronę wylogowania.
Tam pojawia się reklama, i właśnie dlatego tego nie zmienią.

Ja pisałem już taką propozycje i było na nie :mad: Powodzenia...
 

DeletedUser12118

Guest
Odp: Zmiana światów

To się nazywa komercja, jest ona wszechobecna: gazety, internet, filmy, okładki co tylko dusza zapragnie. Gra musi na siebie zarabiać. Twoja propozycja nie jest dobra, zawsze można otworzyć w kilku kartach konto i nie będzie problemu. Wystarczy poruszyć szare komórki i ot problem sam się rozwiązuje.

Myślę, że jednak dbają. Poświęcają swój czas by każdy z użytkowników grał w komfortowych warunkach, bez oszustw, kradzieży itp. Moderatorzy sprzątają forum by nie było bałaganu. Jednak, każdemu się nie dogodzi...

Odpowiedź: Nie!

Jeśli otworzysz w kartach to ci automatycznie będzie zmieniać na jedno miasto. Jeśli nie było by tego problemu to przecie bym nie pisał!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana światów

Jeżeli otworzę kartę i zaloguję się na sigmie i otworzę drugą kartę to zaloguję się alfie to nic mi nie zmieni ;)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona. Każdy świat można otworzyć w osobnej zakładce, natomiast reklamy pojawiające się po wylogowywaniu są konieczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry