Zmiana świata bez logowania.

  • Rozpoczynający wątek gm1223b
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!

Moja propozycja jest następująca, chciałbym, aby została wprowadzona możliwość zmiany świata bez wylogowywania się i ponownego logowania. Gdzieś zostałaby umieszczona lista światów, na jakich są nasze konta, można by z nich wybrać, np.: Omikron, i automatycznie z załóżmy Tau, przeniosłoby nas na Omikron. Za każdym razem pokazywałby się komunikat wymagający potwierdzenia zmiany świata.

Głównie chodzi mi o to, aby nie trzeba było się za każdym razem logować ponownie i wybierać inny świat.

Liczę na poparcie ze strony graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

mmm... poprostu otworz 2 okna w kazdym inny swiat,i masz na bierzaco :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

popieram odpowiedz wyzej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

to chyba nie do końca zadziała

...jeszcze pare miesiecy temu tak gralem i nie mialem zadnych problemow,tylko przy logowaniu bo jak jestes zalogowany i otwierasz drugie okno na grepo to automatycznie otwiera sie ten sam swiat ale jak otorzysz dwie strony glowne i zalogujesz na rozne swiaty to dzala bez problemu/dzialalo...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

...jeszcze pare miesiecy temu tak gralem i nie mialem zadnych problemow,tylko przy logowaniu bo jak jestes zalogowany i otwierasz drugie okno na grepo to automatycznie otwiera sie ten sam swiat ale jak otorzysz dwie strony glowne i zalogujesz na rozne swiaty to dzala bez problemu/dzialalo...


a no faktycznie nie wiedziałem o tym hehe. Człowiek całe życie się uczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

Tak zadziała to ale pomysł mógłby być na zasadzie takiej samej jak zmiana miast po prostu przełączenie świata z poziomu gry nie musząc się wylogować -jestem za.. :)
Nie było by tyle korowodów z wylogowaniem i znów ponownym logowaniu zmiana świata w ten sposób ułatwiła by pracę...
Chodź osobne logowanie (w 2 kartach) też jest przydatne ponieważ można mieć wgląd tu i tu... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

Dla mnie może być, ale jest nie użyteczne. Po prostu włącz grepolis, zaloguj się i wybierz świat. Potem kliknij ctrl+t i wybierz świat. Będzie działało/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

Dla mnie może być, ale jest nie użyteczne.
To się zastanów co w końcu ;)


Jest to propozycja, która może ułatwić zmianę światów, np.: w moim przypadku gdy mam otwarte średnio 9/10 kart, 11 nie jest konieczna ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana świata bez logowania.

Trudno nie być za taką możliwością

dziwie się głosującym na nie
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona. Każdy świat można otworzyć w osobnej zakładce, natomiast reklamy pojawiające się po wylogowywaniu są konieczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry