Zmiana Nicka

  • Rozpoczynający wątek Bojga
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem czy nie

  • Za!

    Głosy: 31 63,3%
  • Przecie !

    Głosy: 15 30,6%
  • Nie mam zdania !

    Głosy: 3 6,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciał bym poprosić o wprowadzenie możliwości zmiany nicka ... może być to za złote monety , bo chyba o to chodzi właścicielom by zarobić na grze ... może to być 200 czy ileś tam , ale podejrzewam że takie coś by miało duże poparcie , gdyż wielu graczy założyło konto by zobaczyć jak gra wygląda i dali byle jaki nick , gra im się spodobała i teraz grają , a pewnie chcieli by zmienić sobie nick czy coś :)

Więc proszę moderatorów , adminów czy kogoś tam kto się tym zajmuje o przedstawienie tego pomysłu do odpowiednich ludzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jestem na nie. Dlaczego? Już wyjaśniam.

Wyobrażasz sobie? Gracz atakowany masowo zmienia nick nazwy miast wszystkie dane , nazwy miast , sojusz. Strasznie by to się gryzło z rzeczywistością i nie o jednym graczu można by było zapomnieć..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Drogi Filipie,
Zmieniając nick i nazwy miast, niezmienne pozostałyby ID, toteż mając choćby 1 raport (gracz jest masowo atakowany, więc na 100% jakiś się znajdzie) nie będzie większych kłopotów z odnalezieniem go.

A co do samego pomysłu; wiele nie wniesie a może kogoś uszczęśliwić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Drogi Filipie,
Zmieniając nick i nazwy miast, niezmienne pozostałyby ID, toteż mając choćby 1 raport (gracz jest masowo atakowany, więc na 100% jakiś się znajdzie) nie będzie większych kłopotów z odnalezieniem go.

Przewidywałem taką odpowiedź . Gracz niedoświadczony o tym nie pomyśli a trzeba też myśleć o nich :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Przewidywałem taką odpowiedź . Gracz niedoświadczony o tym nie pomyśli a trzeba też myśleć o nich :).

A po co ma myśleć . Jeżeli zaatakowałeś go z Miasta AAA i gość ma raport . A potem zmieniłeś nazwę miasta na BBB to na raporcie z pierwszego ataku z nazwą AAA będzie widniała nowa nazwa . Więc nie trzeba przy tym myśleć . ID miasta jest niezmienne .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

No cóż z pewnością masz trochę racji ale myślę, że większość graczy by pomyślała lub poprosiła o pomoc, pozostała część skoro nie orientuje się w podstawach to i tak długo nie pogra.

Lecz to jest tylko moje zdanie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

A mi się wydaje filipie że jak macie takie masowe ataki to nie idzie na nie pierwszy lepszy Świeżak a na pewno nie idą sami .... po za tym jak takie masówki to już na pewno wiecie gdzie ma miasta :D i na mapie na pamięć do nich trafisz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Załóżmy,kogoś gnębie,koleś zmienia nick i nie moge go znaleźć...

gdzie jest NIE?:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Desiderata gdybyś wykazał odrobinę uwagi przeczytałbyś kilka postów wyżej, że ten problem był już przerabiany.

Ale można by pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu, które by chroniło przed takimi sytuacjami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jestem Za!

Chciałbym zmienić nick, ponieważ chyba przez to mnie atakują.
A na pytanie o zmianie nicka w sp taka odpowiedź była taka:
Slietle napisał:
Witaj roosek3000,

Niestety nie ma możliwości zmiany nicku w grze. Jedynym wyjątkiem są nicki łamiące regulamin - czyli wulgarne i nawiązujące do skrajnych poglądów politycznych.

Pozdrawiam,
Slietie
Grepolis Team

Czyli jakbyście się nazywali FuckKaczka500 moglibyście zmienić.To tylko przykład!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Desiderata gdybyś wykazał odrobinę uwagi przeczytałbyś kilka postów wyżej, że ten problem był już przerabiany.

Ale można by pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu, które by chroniło przed takimi sytuacjami.

Np. gdyby pomysł wszedł w życie, to nie można by być atakowanym od 72h :D Tzn: jeżeli ktoś 72h przed zmianą nicku (lub mniej) był atakowany, nie może tego dokonać, aż minie wyznaczone 72h ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

ja tam sobie poczekam na wasze głosy,mój będzie rozstrzygający ^^

:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jak jest 14 vs 3... już widzę ten głos rozstrzygający
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Desiderata weź pomyśl przeciez dziś tego tematu nie zamykają ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Weź pomyśl jaka jest szansa na to że twój głos zadecyduje ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Każdy głos się liczy.
Droga do wielkich zwycięstw jest pełna małych sukcesów.

Np. gdyby pomysł wszedł w życie, to nie można by być atakowanym od 72h Tzn: jeżeli ktoś 72h przed zmianą nicku (lub mniej) był atakowany, nie może tego dokonać, aż minie wyznaczone 72h
Właśnie o coś podobnego mi chodziło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Witam, według mnie jest to dobry pomysł bo i tak podczas zmiany nicku się wyświetli zmiana go w raportach podczas ataków a tak jak mówił już poprzednik ( w którejś wiadomości) nick może się nie podobać więc może taka opcja była by dla graczy początkujących (tych co się oswajają z grą) np. po zdobyciu 3 miast czy wyznaczonej ilości punktów. Osoby mające już wysoki ranking to na pewno nie są atakowane masowo poprzez swój nick tylko jak wiadomo z własnych przyczyn (wojna sojuszu, bądź pojedyncze konflikty). :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Ale to nie znaczy że wszyscy pójdą za większością ;)
Ale jak każdy bedzie mógł sobie zmieniać to zaistnieje chaos:) jak to widzicie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Moja wizja:
- Jedna zmiana nicku co pół roku
- Płatne złotem
- Aby zmienić nick gracz nie powinien być atakowany od ostatnich 48h.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

dokładnie ! nie było by tak że można sobie zmieniać codziennie !

1 zmiana na pół roku płacona złotem tak jak napisał przedmówca !

Po za tym wy płaczecie że gość się wam ukryje ... w jaki sposób , jest przecież tyle sposobów .. jeżeli kogoś atakujecie masowo to znacie jego pozycje na świcie gdzie mia miasta itp , podejrzewam że 99% graczy wie ile ma punktów , i jaka pozycje ... więc w rankingu też można go znaleźć ,

99% sojuszów jak atakuje kogoś masowo robi rozpiskę jego miast , raporty , wiadomości

mało wam ?

czemu admini nie wprowadzą ID gracza jak sa ID miast wysp to niech będą i ID gracza która podczas zmiany nicku nie ulegnie zmiany
 
Status
Zamknięty.
Do góry