Zmiana Nicka

  • Rozpoczynający wątek Bojga
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem czy nie

  • Za!

    Głosy: 31 63,3%
  • Przecie !

    Głosy: 15 30,6%
  • Nie mam zdania !

    Głosy: 3 6,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser7598

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jeżeli problemem jest trudność w odnajdowaniu gracza (w co wątpię) to osoby które dodały osobę jako wroga, mogłyby otrzymywać raport że gracz zmienił nick.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

też by tak mogło być :) że jest raport że ten i ten gracz zmienił nick
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Myślę że za opłatą złotem w grze można by pomyśleć nad zmianą nicku, ale oprócz tego tak jak pisaliście można wytyczyć warunki na jakich można to uzyskać...
I myślę, że tak jak mówiłem żeby to obowiązywało graczy tych co zaczynają grę a Ci zaawansowani mogli by już nie być brani pod uwagę -ponieważ tacy gracze już nie mają sensu zmiany nazwy jeśli gracz już jest znany pozytywnie...
Oprócz tego zmiany by mogły dotyczyć graczy z nazwą nic nie znaczącą bądź nie stosowną typu :
-jakieś litery nic nie znaczące np. hhffyserhsehrfehf
-jak w regulaminie nazwy wykraczające granice przyzwoitości
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Gracze znani i uważani ? jakich masz na myśli ?

uważasz że gracz co ma 2 miliony pkt jest lepszym graczem co ma np milion ??



Jak zmiana no wszyscy na takich samych warunkach ,,, tak jest najuczciwiej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Nie mam na myśli że gracz z mniejszą czy większą liczbą punktów jest lepszy bo to nie o to chodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

ile trzeba czekać by sie dowiedzieć że pomysł został zgłoszony czy nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Przecież jak zaczynaliście grę to zastanawialiście się nad nickiem nie jest on nadawany odgórnie . Każdy wybiera go dobrowolnie . To tak jak byś sobie chciał zmienić imię mimo że nie sam je wybierałeś tylko rodzice . Dla mnie zmiana nicka może być tylko możliwa podczas oficjalnego przekazywania konta drugiej osobie w innych przypadkach nie powinno być takiej możliwości . Jak dla mnie pomysł nie jest dobry . Na nie .


PS
Poza tym nie ma opcji na nie więc temat nie powinien być ważny .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jest opcja na nie !


tam gdzie 7 głosów , zrobił tylko literówkę , admini mogą poprawić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jak dla mnie to nie przejdzie; ) bez obrazy też jestem przeciwna ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

a ja tam jestem za bo nawet jak coś sami wybraliśmy to później można stwierdzić że to był błąd

Wg. mnie powinno być tak że nick można zmienić raz i po tej zmianie trzeba odczekać rok żeby znowu móc zmienić nick oczywiście płacąc za to złotem (cena do ustalenia), do tego gracz nie mógł być atakowany w ciągu ostatnich 60h

i to chyba było by na tyle z mojej strony, głos na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

temat zamarł chyba ,
jest w ogóle jakaś możliwość że to przejdzie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Zależy, czy pomysł się spodobał supportowi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Nie czytałem wcześniejszych postów, ale jestem na tak pod warunkiem że będzie to wyłącznie jednorazowa zmiana. Nieraz bywa tak że komuś oddajemy konto czy chcemy zmienić nick bo nam się już nie podoba. Na możliwość jednorazowej zmiany jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Jestem na tak, ale pod warunkiem, że zmiana nicka byłaby możliwa TYLKO i wyłącznie wtedy gdy konto jest przekazywane za pośrednictwem supportu. Bez żadnych monet bez ograniczeń raz w roku, bez ochron i tym podobnych bzdur.

np. Ja oddaje konto p.Zgredkowej, zgłaszam to do supportu, support legalizuje i udostępnia opcje zmiany nicka, p.Zgredkowa zmienia nick na p. Zgredkowa i właśnie o to mi chodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

I tak nie wejdzie....

Widziałby ktoś, aby zmienić nick ? W The West było multum takich propozycji i żadna nie weszła.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Wprowadziło by to chaos w grze. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry