Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Nie uważam iż Achilles to martwy świat czy też świat nobów.
Ci którzy tam grają pilnują swojego i poszerzają swoje horyzonty a amatorzy trafiają się dosłownie wszędzie.
Co do poprzeczki to z całą pewnością by się zdała by nie wbijali kolesie co tam cudy chcą budować a tak już bywało.
Jestem na Achilles od samego początku i jak ktoś powie że jestem amatorem to Go publicznie wyśmieję a przeciwnicy też są godni zainteresowania.
Nie poradzę nic na to że niektórzy nie wyrabiają tam i są szybko pochłaniani przez lepszych graczy.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Jestem na tak tylko wyrzuciłbym tą wymaganą ilość pkt rozbudowy.Sam wolę inwestować w woja i moje największe miasto ma 7 k pkt i to wystarcza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Jak twoje miasto ma 7 k to jestem ciekaw czego tam brakuje
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Po prostu prócz fortyfikacji i akademii reszty nie buduję na max tylko na tyle ile potrzebuje.A to czego potrzebuje jest zmienne w stosunku do specjalizacji miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

A kopalnie ? Jaskinie ? Senat do 24 ? Port 20 ? Tego nie budujesz
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Kopalnie buduję gdzieś do 30 wtedy są już spore zyski w miastach ogniowych tartak idzie na max bo zawsze drewna brakuje.Jaskinie na 10 buduję tylko tam gdzie trzeba i wypełniam tam gdzie trzeba tzn jaskinie z większą ilością srebra mam na froncie na tyłach niepotrzebne zresztą przeciwnicy z którymi walczę są raczej bardziej defensywni.Port do 20 buduję tylko w większych miastach powyżej 5-6k i to tylko w miastach morskich.I z takim ustawieniem wszystko jest ok więcej mi nie trzeba i mogę spokojnie rozbudowywać armię
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Nie wiem po co odkopaliście temat, w każdym razie jestem za podniesieniem poprzeczki.
Miasta zawsze buduję do 10k w tym jaskinie na 10 pzm., akademię na przedostatni, eko w miastach deff na maksymalny poziom, senat na taki na jakim będę miał to wszystko co wymieniłem, a koszary i port też na maksymalny, z resztą wszystko zależy od tego co chcę w danym momencie osiągnąć (czasem nawet burzę budynki).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Chciałbym zaproponować zmianę warunków naboru na świat bohaterów.
Dzisiaj świat Achilles jest światem martwym, właściwie każdy może zaledwie po miesiącu gry zdobyć wymagane warunki. Dlatego proponuję zaostrzenie warunków naboru na świat bohaterów.
Przykładowe warunki:
- Co najmniej 300000 punktów w rankingu
- 200000 punktów walki z ataku
- 100000 dodatkowych punktów walki z dowolnych rodzajów walki
Oczywiście są do ustalenia i może zostaną dodane kolejne.
Zapraszam do wypowiedzi na ten temat :)

Musiałbym chyba 10 lat na taki serwer poświęcić :D I byś wiedział ile by było graczy? Chyba 584 mi się zdaje :) Trochę tak mało graczy by było i mało wojenek. Jeszcze jakbyś dał samodzielne ustawienia do Achillesa to by była tragedia. Ja bym wtedy na takim świecie nie grał.

Teoria: Ponad 90% graczy zostałoby maniakami i by realne życie byłoby drastyczne.
 
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Musiałbym chyba 10 lat na taki serwer poświęcić :D I byś wiedział ile by było graczy? Chyba 584 mi się zdaje :) Trochę tak mało graczy by było i mało wojenek. Jeszcze jakbyś dał samodzielne ustawienia do Achillesa to by była tragedia. Ja bym wtedy na takim świecie nie grał.

Teoria: Ponad 90% graczy zostałoby maniakami i by realne życie byłoby drastyczne.



Co się dziwić jak czytałem, ze godzinę poświęcasz na grze i grasz tylko na Hiperborei - fakt tu żeby coś osiągnąć trzeba siedzieć dużo i rezygnować z wielu rzeczy, a jak ktoś tego nie rozumie lub nie jest do tego zdolny to lepiej zostać tylko na forum:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Wymagania proponowane przez Gildona nie są aż tak wygórowane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Wymagania proponowane przez Gildona nie są aż tak wygórowane

Bardziej drastyczne, i ja sam nie zgodzę się z taką propozycją. Co to za pomysł, by zdobywać 300 000 pkt w rankingu? Pewnie po 5 miesiącach ktoś to by nabił, kłopoty by były z Premium + atakami. 200 000 punktów walki? Nic z tych rzeczy :) W miesiąc można zdobyć z 1 000 000 dla doświadczonego gracza ;)
 
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Bardziej drastyczne, i ja sam nie zgodzę się z taką propozycją. Co to za pomysł, by zdobywać 300 000 pkt w rankingu? Pewnie po 5 miesiącach ktoś to by nabił, kłopoty by były z Premium + atakami. 200 000 punktów walki? Nic z tych rzeczy :) W miesiąc można zdobyć z 1 000 000 dla doświadczonego gracza ;)

Bo to świat bohaterów i jak ktoś tego nie potrafi zgromadzić to nie powinien tam grać - proste?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Bo to świat bohaterów i jak ktoś tego nie potrafi zgromadzić to nie powinien tam grać - proste?

To wyjaśnia czemu gra ponad 1,500 osób. Skoro uważacie ten świat za nudny to stwórzcie propozycję o nazwie "Świat Niepokonanych". I tam możecie dodać takie warunki przejścia - dla mnie nie ma tego problemu. Możecie tam napisać, że są kary za nielogowania, możliwość wyłączania ochrony dla początkujących i tym podobne. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Bardziej drastyczne, i ja sam nie zgodzę się z taką propozycją. Co to za pomysł, by zdobywać 300 000 pkt w rankingu? Pewnie po 5 miesiącach ktoś to by nabił, kłopoty by były z Premium + atakami. 200 000 punktów walki? Nic z tych rzeczy :) W miesiąc można zdobyć z 1 000 000 dla doświadczonego gracza ;)

Jakie kłopoty z czym ?
200k pkt to nie tak dużo
Tylko trzeba walczyć a nie bobowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

A bobować jak musisz zdobyć 300 000 punktów :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Można robić festyny
Dla tego pkt walki są lepsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Można robić festyny
Dla tego pkt walki są lepsze

Najłatwiejszy z nich jest Pochód Triumfalny :) A swoją drogą to chyba muszę znaleźć raczej godnego przeciwnika aby nabić z 200k.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Od nabijania pkt są wrogie sojusze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

To zależy czy się przeciwnik bardzo stawia
Nieraz jest tak że pkt w obronie zdobywa się tylko sojuszników wspierając
 
Status
Zamknięty.
Do góry