Zmiana zbędnego czaru Błyskawica na coś bardziej przydatnego..

  • Rozpoczynający wątek livius
  • Data rozpoczęcia

Czy błyskawica powinna zostać zmieniona na inny czar?

  • Tak

    Głosy: 49 52,1%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 36 38,3%
  • Nie wiem po co głosuję jak i tak jest mi wszystko obojętne ;-)

    Głosy: 9 9,6%

  • W sumie głosujących
    94

DeletedUser

Guest
Jest to czar dokuczliwy - nie zrujnuje kogoś kto ma 50 polis, ale zawsze trochę frustruje i może powodować iż słabszy gracz zostanie zostawiony w spokoju albo po prostu przejęty :)

Ja będąc w takiej sytuacja zazwyczaj wskazywałem takiego komara jako cel przejęcia drobiazgom z własnego soja - mnie się przejęcie zawyczaj nie opłacało , szkod kulturki na drobnicę ;)

nie likwidowałbym
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Zmiana działania czaru Błyskawica nie jest konieczna. Jest to czar, który umożliwia początkującym graczom (a także posiadającym słabiej rozwinięte miasta) urozmaicenie rozgrywki.
Czar ten powoduje zniszczenie losowego budynku, mogą to być np. koszary, przy których zniszczeniu nie jest możliwe rekrutowanie pewnych jednostek, wydłuża się również czas produkcji wojska. Gracz, którego miasto zostanie ugodzone błyskawicą, traci czas oraz surowce. Osoba, która rzuciła zaklęcie ma w tej sytuacji pewną przewagę i może powodować spustoszenia w mieście przeciwnika.

Dodatkowo, na chwilę obecną został wprowadzony dodatkowy bóg - Hades, który oferuje kolejne zaklęcia. W przyszłości będzie możliwe także korzystanie z dobrodziejstw Artemidy, którą można czcić na Świecie Bohaterów.
W związku z dostępną gamą zaklęć, zmiana czaru, który znajduje zastosowanie w grze, jest zbędna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry