Znikajace wojsko

  • Rozpoczynający wątek Zukon
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wyslalem do ataku na miasto gracza swoje wojska (dodam ze byl to drugi atak) wiem ze nikogo z obroncow nie bylo. Podczas kiedy w raporcie z bitwy po mojej stronie byly wojska ktore wyslalem a po stronie przeciwnika kwadracik ze znakiem zapytania ktory to zabil wszystkie moje jednostki.

Prosze o rozwiazanie tego problemu bo stracilem sporo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

Albo źle zrozumiem albo dobrze :) Jeśli w raporcie ci pokazało że straciłeś jednostki (wszystkie) a w raporcie u obrońcy był znak zapytania świadczy iż miał wystarczająco sporo wojsk byś sam stracił wszytko . Tym samym nie miał kto z twoich wojsk wrócić do miasta i poinformować co on miał (i ile surka splądrowałeś) , żeby tak było musiałbyś wygrać ...
 
Odp: Znikajace wojsko

Ile sekund minęło pomiędzy pierwszym a drugim Twoim atakiem? Jesteś pewien, że przeciwnik nie wbił wojska pomiędzy ataki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

20min miedzy jednym a drugim atakiem. to byl moj 3 atak z rzedu:) wiec nie mial ani wystarczajaco surowcow ani czasu zeby narobic sobie wojakow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

Czyli ktoś mógł mu wstawić tam wojsko lub sam sobie podesłał , mógł też wysłać je na pląder surka lub innych graczy i wróciło wojo w odpowiednim czasie dla niego a dla ciebie przed 2 atak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

ok. dzieki za poswiecony czas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

jedyne co mnie zastanawia to to ze nikt na wyspie nie mial tyle wojska zeby mi sie przeciwstawic ale zaakceptuje juz wersje o ktorej piszesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

Jak właśnie napisane :) Mógł ktoś mu pomóc ze znajomych jakich miał blisko , mógł ktoś na niego rzucać opiekunki i rydwany , miał spory mur (może?) itp. Pytanko , czy atakowałeś przez morze czy ląd ? Jeśli morzem to jaką flotę posłałeś i w jakiej ilości ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

atakowalem ladem. gracz nie ma zadnego poziomu muru. mial zero obrony przed 20min u mnie na wyspie srednia pkt to 650 i on tez ma tyle(tak dla zobrazowania jego poziomu). Zaatakowalem 40szermierzami , 12lucznikami i 7 hoplitami. Wszyscy polegli :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

Dziwisz się ? To są jednostki deffowe - do obrony :)! Jedynie co to mu pkt nabiłeś , praktycznie za darmo :p Wystarczyłoby wtedy nie wiem , z 30 szermierzy lub 20 ... A o której godzinie i na jakim świecie to było ? Może atak wszedł jeszcze w bonusie nocnym ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

wiem ze to def jednostki. mialy przyniesc tylko surowce z pustego miasta. to jest na nowym swiecie sigma i atak byl okolo godziny temu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajace wojsko

Yhym . No widzisz ... Następnym razem atakuj już procarzami , hopkami lub innymi OFFAMI ale nie deffem ;)
 
Odp: Znikajace wojsko

atakowalem ladem. gracz nie ma zadnego poziomu muru. mial zero obrony przed 20min u mnie na wyspie srednia pkt to 650 i on tez ma tyle(tak dla zobrazowania jego poziomu). Zaatakowalem 40szermierzami , 12lucznikami i 7 hoplitami. Wszyscy polegli :p

Na taki atak to wystarczy powołać oddział obywatelski. I to też ów gracz mógł zrobić.
Przy 40 szermierzach, 12 łucznikach i 7 hoplitach, nawet jeśli miałeś szczęście 30% i murek był na poziomie 0 (bez dodatkowych komplikatorów), to wystarczyło, że w mieście obrońcy będzie co najmniej 85 jednostek oddziału obywatelskiego. Jak wysyłasz ataki, to sobie je najpierw sprawdzaj w symulatorze :)
 
Do góry