Zostań Tropicielem Forum

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Rozgrywka Finałowa:
Podpowiedź nr 3: Od roku bywa jednak naszym gościem
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zostań Tropicielem Forum

No widzę, że nie jest łatwo zatem czas na kolejną podpowiedź
Runda finałowa podpowiedź: 4. Żaden artysta nie okrasił jego profilu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Rozgrywka Finałowa.
Podpowiedź piąta i ostatnia:
Nie jest bogiem lecz znajdziesz go na niebie

Od teraz nie obowiązuje limit 3 godzin, tak poszliśmy Wam na rękę, za tak trudny trop :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Zatem kolejna podpowiedź:
Z jego nickiem kojarzy się czerń.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Fajny finał :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Gratulacje dla Michał333, właśnie o tego gracza chodziło Kruk1981, mam nadzieję że nie było za trudne. Dziękuję wszystkim uczestnikom za zabawę, za pewne niedociągnięcia z naszej strony jeszcze raz przepraszam. Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego co byście zmienili, a moze dodali by zaproponowana formuła była ciekawsza, które z podpowiedzi były za łatwe, a które za trudne.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Ostatnia runda, mimo że najtrudniejsza, była też najciekawsza. Podpowiedzi były fajniej sformułowane, czasami nie jednoznacznie, więc trzeba było więcej pomyśleć :)

Na przyszłą edycję proponowałbym kilka zmian. Po pierwsze to o czym mówiłem, czyli brak limitu czasowego na podanie odpowiedzi. Poza tym skoro rundy i tak nie mogą zostać nie rozstrzygnięte, a w przypadku braku poprawnej odpowiedzi dajecie kolejne podpowiedzi, to rozsądnie było by usunąć z regulaminu, że jest max 5 podpowiedzi. I w kwestii godzin, w których podajecie podpowiedzi - tutaj moglibyście pomyśleć trochę o sobie i nie dawać sztywnych granic, bo jak było widać też nie zawsze się wyrabialiście, i ja to rozumiem. Może po prostu powiedzcie, że podpowiedzi będą się ukazywały powiedzmy w godzinach od 9 do 21, przy czym odstępy pomiędzy poszczególnymi podpowiedziami nie mogły by być mniejsze niż ileś tam godzin.

Natomiast i tak bardzo pozytywnie oceniam konkurs, jeszcze bym chętnie poszpiegował ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Zaraz zaraz.." Obywatel ten nie jest światowcem." czy to oznacza że nie gra na żadnym świecie? Bo jeśli tak to niestety ale popsuliście zabawe - Kruk gra na Phi ze mną w sojuszu -,-

Co do konkursu to nie podobało mi się że nie dostowaliście się do regulaminu. Może i nie był za specjalny ale ja n.p czekałem na odpowiednią godzine na podpowiedz tak jak to było w regulaminie a tu patrze już dawno minął czas bo ktoś podał podpowiedz wcześniej niż było to w regulaminie. Już lepiej nie tworzyć tego typu przestrzeni czasowych jak nikt do nich sie nie stosował.

Ogółem bardzo fajny pomysł na konkurs troche gorsze wykonanie ale podobało mi się i czekam na następny tego typu :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Zaraz zaraz.." Obywatel ten nie jest światowcem." czy to oznacza że nie gra na żadnym świecie? Bo jeśli tak to niestety ale popsuliście zabawe - Kruk gra na Phi ze mną w sojuszu -,-
Ja to rozumiałem tak, że nie jest zbytnio znany na świecie (czyli na forum ;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Ehh nie wygrałem :p Trudno :)
Ale skoro ten kruk jest swiatowcem. To w końcu kto wygrał? a Michał nie dostał jeszcze rangi tropiciela.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zostań Tropicielem Forum

"Obywatel nie jest światowcem" oznaczał jego rangę na forum oraz fakt, iż nie udziela się w działach dotyczących światów.
Cieszę się, że konkurs spotkał się z dobrym odbiorem, postaramy się uwzględnić Wasze uwagi i nasze możliwości w zmodyfikowanych zasadach przed kolejną edycją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zostań Tropicielem Forum

Cieszę się, że konkurs Wam sie podobał. Oczywiście, tak jak napisał Robin, postaramy się uwzględnić Wasze propozycje i uwagi :)
Proszę również zwycięzce o kontakt w celu odebrania nagrody :)
 
Do góry