zwiększenie progresji w przejmowaniu zamków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6708
  • Data rozpoczęcia

sugerujesz twórcom wspomniane zmiany?


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser6708

Guest
tak jak w temacie, dla tych co się jeszcze nie domyślają chodzi o to aby wprowadzić mocniejszą progresję aby mieć możliwość przejąc kolejne polis do którego są potrzebne właśnie punkty walki. podwyższając próg jak ilość punktów do zdobycia kolejnego polis dodatkowo wprowadzając jeszcze mocniejszą progresje. cel oczywisty: od obsługiwania zamków nie che się już grać po prostu, siedzieć pół dnia i grabić surowce i drugie tyle to zabawa w targowisko. dodam jako kolejny argument że od pewnej już niewielkiej liczby polis się dublują czyli powtarzają się już tylko konkretne rodzaje wojska.
 

DeletedUser

Guest
Nie, dla mnie jest dobrze. Proponuje zmienić grę albo świat (na ten wolniejszy).

PS. Skończ z tymi zamkami, nie wiem czy zauważyłeś ale tutaj jest Polis - miasto i senat.
 

DeletedUser7343

Guest
To wtedy ludzie będą robić festyny... zaraz padnie to więcej surowców na nie! Idąc tym rozumowaniem trzeba będzie dać 25,5k wszystkich surowców.Temat bez sensu,ta gra nie polega tylko i wyłącznie na farmieniu ,uważasz że się nudzi to poatakuj godnych przeciwników ;)
 

DeletedUser6708

Guest
no cóz ja i tak uważam pomysł za dobry, argumenty przedstawiłem w porównaniu do większości a wypowiedzi "Bez sensu. Na NIE!!!" są dla mnie bezwartościowe bo to nie jest żaden dialog czy cokolwiek inego.
 

Robin65

Zespół Grepolis
podwyższając próg jak ilość punktów do zdobycia kolejnego polis dodatkowo wprowadzając jeszcze mocniejszą progresje.
Czyli jeśli dobrze rozumiem potrzeba by było jeszcze więcej punktów kultury do podniesienia jej poziomu i uzyskania możliwości zdobycia kolejnego miasta.
cel oczywisty: od obsługiwania zamków nie che się już grać po prostu, siedzieć pół dnia i grabić surowce i drugie tyle to zabawa w targowisko.
Nie wiem o co chodzi z tymi zamkami. Aby zdobyć więcej punktów kultury trzeba będzie jeszcze więcej zachodu z grabieniem, targowiskiem itp.
dodam jako kolejny argument że od pewnej już niewielkiej liczby polis się dublują czyli powtarzają się już tylko konkretne rodzaje wojska.
Czyli można by poprzestać na powiedzmy siedmiu miastach.

Albo ja Twojego pomysłu nie rozumiem, albo wyraziłeś się nieprecyzyjnie, W obecnej postaci i zrozumieniu głos na: nie.
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na nie :)

Gra i tak już dostatecznie broni obrońcę :)

Przez słowo 'zamki' rozumiesz 'polis' tak ?.
Tutaj dam ci pewną radę :) ... Premium ;]
Zarządca znakomicie pomoże Ci w zorganizowaniu czasu :)
Będziesz miał go więcej na atakowanie polis wrogów :D
 

DeletedUser6708

Guest
progresja i tak istnieje. chodzi tylko o jej zwiększenie. to nie wiąże się w żadnym stopniu z czyjąś przewagą. są gracze co pają ponad 150 miast (nie z polski) a grabienie wiosek i przesyłanie surowców do innych polis może zająć grubo pół dnia. zwiększając ilość wymaganych punktów kultury do możliwości zdobycia każdego kolejnego zamku, jak i progresję sprawiamy że są coraz bardziej znaczne wymagania do możliwości założenia nowego polis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Obecny system dobrze się sprawdza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry