Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Lecz co po miasteczkach, jak trzeba będzie igrzyska organizować, zamiast wojska słać:(.....
Całe szczęście są jeszcze tacy, co coś działają:)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

gucc no wiem tylko w gierce mozna cie złapać ;(((

Desperata wszystko przed nami ;)
 

DeletedUser

Guest
Coś martwy ten temat:(, Nawet "dyńki" go nie pobudziły, choć na forach sojuszy było to wielkim pobudzeniem:eek:

***CENZURA*** w rankingu od kilku dni graczy 8 na minusie, średnia pkt "0", a 14 miejsce- Hahaha, to dopiero naliczanie, następnie RBH chyba jakąś selekcje przeprowadziło, albo zaczynają mieć problemy wewętrzne:D ....
Najlepiej stoi od dłuższego czasu Legion Upadłych w rankingu sojuszy ze swoją średnią pkt ogólnych, ale w pkt wojownika wciąż te same sojusze..
Jak na dość sporą liczbę graczy, cieniutko z tymi wpisami tutaj, to na prawdę nowa moda:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

helloween_pumpkin_speedy.png
to i diabełek ;) i tu też zabrakło mi 1 dyni do kolejnego orderu ;P
 

DeletedUser

Guest
Coś martwy ten temat:(, Nawet "dyńki" go nie pobudziły, choć na forach sojuszy było to wielkim pobudzeniem:eek:

***CENZURA*** w rankingu od kilku dni graczy 8 na minusie, średnia pkt "0", a 14 miejsce- Hahaha, to dopiero naliczanie, następnie RBH chyba jakąś selekcje przeprowadziło, albo zaczynają mieć problemy wewętrzne:D ....
Najlepiej stoi od dłuższego czasu Legion Upadłych w rankingu sojuszy ze swoją średnią pkt ogólnych, ale w pkt wojownika wciąż te same sojusze..
Jak na dość sporą liczbę graczy, cieniutko z tymi wpisami tutaj, to na prawdę nowa moda:D:D:D


Jeśli chodzi o nasz sojusz, LU to niestety w rankinku sojuszy atakujących/broniących jeszcze trochę nam zajmie wejście na szczyt, bo ze wszystkich topowych sojuszy jesteśmy najmłodsi- istniejemy dopiero półtora tygodnia :) Więc jak na ten okres czasu piąte miejsce to i tak moim zdaniem spory sukces.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

bez jaj... znalezienie tych kilku dyń to banał... :D
a tak na marginesie wtrącę (niezgodnie z tematem) .... "NOWI" patrzcie do jakich sojuszy przystępujecie.. czy są w stanie Wam pomóc w potrzebie... czy jesteście dla nich ważni jako liczba czy jako gracz, który buduje ich potęgę.
"Potrzebujący" ;) z soja wiedzą o czym pisze .. za co mnie wywalą pewnie :D ale mam to w .......
Apokaliptica.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

No to się doczekałam wywalili mnie z soja za krytykę polityki soja... jak słodko...
:D jeśli ktoś liczy na pomoc albo na jakiekolwiek profity od 300 spartan..zapomnijcie.. to oszuści
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

Nie przejmuj się;)

Z nieśmiertelnych wywalili gościa, ponoć za to że skrytykował swój sojusz za brak zgrania w walce z nami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

Moim skromnym zdaniem większość sojuszy z top100 kolekcjonuje punkty zapraszając w swoje progi każdego kto się naiwnie :) . Doskonałym tego przykładem może być właśnie 300 spartan czy też Rangers :) . O żadnym więcej nie mogę się wypowiadać, bo nie zaznałem jeszcze przyjemności atakowania czy też konwersacji z nikim od nich :) .

Pzdr
 

DeletedUser9588

Guest
Pozycja Nazwa Punkty Sojusz Miasta Średnia punktów
Wyszukiwanie gracza "Apokaliptica" zwróciło 1 wynik
1985 Apokaliptica 3234 300-STU S.P.A.R.T.A.N 1 3234
widzę że żalisz się na swój soj a następnie do niego wracasz

-------------------------------------------------------------------------

mamy pierwszego namierzonego szpiega mianowicie szym112,zgadnijcie dla kogo kret przynosi info

Post pod postem. Połączyłem. //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

ta i pozdrowcie tych co sie pucuja ^^
 

DeletedUser11852

Guest
nom ktoś musi dla mnie takie osoby to zwykle śmietniki psujące zabawę ^^ no ale jak w życiu zawsze znajdzie się jakaś dwulicowa sami wiecie co ^^

-------------------------------------------------------------------------

swoja droga trochę za szybko wystartował nowy świat co sprawiło z Rho trochę stanęło

Post pod postem. Używaj opcji edytuj //Danielo381
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

jaka tu cisza,czyżby soje bały się wypowiadać?nawet takie jak LU
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

nic się tu nie dzieje ciekawe dlaczego??
mixedsmiley042.gif
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Rho

nic się tu nie dzieje ciekawe dlaczego??
mixedsmiley042.gif
Ciekawe czemu nic się nie dzieje nie? Ja powiem tak..: atak ==> farmienie ==>"nie atakuj mnie proszę" ==>farmienie/litość ==>wojna/pokój

I tak na okrągło...
 
Do góry