Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
ale o co Wam chodzi? 1. to chyba wina polityki NonSense że są sami? nie znam za dobrze sprawy ale rozumiem, że to jakiś agresywny sojusz który jechał wszystkich wokół aż reszta się zebrała i pojechała ich? sojusze i ich polityka jest częścią tej gry i bardzo dobrze że tak jest
2. jeśli faktycznie jest tak, że 20 członków koalicji atakuje 1 gracza NonSense to tylko pogratulować tej koalicji, bo to rzadko spotykana skuteczność w takich sytuacjach
3. co się martwicie wszyscy o przyszłość? przecież na każdym świecie stosunki między poszczególnymi sojuszami się zmieniają więc i za pewne ta koalicja się rozpadnie najpóźniej po osiągnięciu swoich celów i wcale się nie zdziwię jeśli NonSense wcale nie skończy jako przegrany

ogólnie to mi z opisu wygląda na to, że jak kilku dobrych graczy leje wszystkich dookoła to jest ok, ale jak okolica się zjednoczy i to myśliwi stają się zwierzyną nagle jest to nie w porządku?
 

DeletedUser

Guest
ale o co Wam chodzi? 1. to chyba wina polityki NonSense że są sami? nie znam za dobrze sprawy ale rozumiem, że to jakiś agresywny sojusz który jechał wszystkich wokół aż reszta się zebrała i pojechała ich? sojusze i ich polityka jest częścią tej gry i bardzo dobrze że tak jest
2. jeśli faktycznie jest tak, że 20 członków koalicji atakuje 1 gracza NonSense to tylko pogratulować tej koalicji, bo to rzadko spotykana skuteczność w takich sytuacjach
3. co się martwicie wszyscy o przyszłość? przecież na każdym świecie stosunki między poszczególnymi sojuszami się zmieniają więc i za pewne ta koalicja się rozpadnie najpóźniej po osiągnięciu swoich celów i wcale się nie zdziwię jeśli NonSense wcale nie skończy jako przegrany

ogólnie to mi z opisu wygląda na to, że jak kilku dobrych graczy leje wszystkich dookoła to jest ok, ale jak okolica się zjednoczy i to myśliwi stają się zwierzyną nagle jest to nie w porządku?

1. "Koalicja" sama uznała nas za swój cel , byliśmy po prostu lepsi ;)
2.Gratuluj , gratuluj.....tylko ich ataki są tak zgrane , że albo rozbijają swoje własne kolony atakami , albo dają wsparcia przed kolonem.
3.Też mam taką nadzieję , w końcu jestem w NonSense ;)

Mi tam się podoba , że atakują....tylko co zrobią jak już wygrają???
 

DeletedUser946

Guest
2.Gratuluj , gratuluj.....tylko ich ataki są tak zgrane , że albo rozbijają swoje własne kolony atakami , albo dają wsparcia przed kolonem.
no to po co to narzekanie tutaj? :)

Mi tam się podoba , że atakują....tylko co zrobią jak już wygrają???
wszystko w Waszych rękach - zróbcie tak żeby nie wygrali i nie będą mieć tego problemu ;)
 

DeletedUser

Guest
Oj tam, oj tam ;-) Ja tam o żadnej koalicji nic nie wiem, może dlatego że średnio mnie to obchodzi kto z kim i na kogo. Ale... Co świat to ludziska coraz mądrzejsi, botów kasują od razu żeby ta plaga się nie rozmnożyła he he :D
 

DeletedUser

Guest
Koalicja to KPINA!!! Caly swiat w strachu przed grupka graczy (NS) +/- 25 graczy weszla w koalcje w strachu ze nie beda tak swobodnie mogli budowac miasteczek jak by to jakies simsy byly,cienzko sie gra jak jest 20 na jednego - bo taka przewage ma koalicja a nawet najlepsi jak NS nie siedza na kompie po 18 godzin na dobe i z doswiadczenia wiem ze nawet najlepsi obroncy kiedys polegna a jak juz nie bedzie wroga to co bedziecie robic??? zielono w okolo i nawet nie bedzie na kim punktow nabic :)


Widzę wypowiedzi tylko jednej ze stron, więc czas zabrać głos po stronie koalicji.
Nie będę opisywał całej historii co i jak i dlaczego, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat, natomiast odpowiem na jedno postawione tu pytanie:"co będziecie robić??" To proste, jeżeli stosunki między sojuszami koalicji będą układały się w tym samym kierunku, to nie będzie żadnego rozpadu, lub konfliktów, co najwyżej kilka fuzji do co główniejszych sojuszy, gdzie każdy obierze jeden kierunek rozwoju, a następnie tylko w tym kierunku będziemy dążyć do całkowitego zapanowania nad tym światem( są to oczywiście tylko słowa, bo wydarzyć się może wszystko, ale jest to ogólne założenie członków koalicji, nad którym obecnie prowadzimy rozmowy).:cool:
 

DeletedUser

Guest
Nie narzekajcie tak na ich moc bo swiat jest młody i jeszcze nie jeden sie obrazi odejdzie podzieli bedzie jeszcze nie jedna roszada ...
 

DeletedUser

Guest
a jak juz sie uda i zapanujecie nad swiatem to co wtedy?

Hehe, wtedy to już koniec świata...:D

Pisałem, że są to tylko założenia i tak wybiegające już za daleko w przyszłość, wszystko stoi pod wielkim "?", więc nie rozwijajmy tego tematu, jest wiele nowych szybko rozwijających się sojuszy, lub utworzonych z członków innych, co pną się w górę, więc sytuacja może się powtórzyć, np założenie koalicji przeciw istniejącej koalicji, wszystko może się zdarzyć. Nikt od nas nie przekreśla innych, więc jeżeli są gracze aktywni, nawet z wrogich sojuszy to drzwi są dla nich otwarte, o ile nie widnieją w rezerwacjach, a z tym coraz gorzej, bo słusznie zauważono, wszystko jest na zielono:(
 

DeletedUser7672

Guest
Zamiast tak ciągle o sojuszach nawijać, pogadajmy o czymś innym. Na przykład ja mam już 1 pochód triumfalny..
 
ja mam ptk na 4 miasta chodz narazie nie moge nic podbic
05.gif
 

DeletedUser

Guest
Jak sie wam zyje? nie robcie PON lejmy sie wszyscy hehe
My juz mamy konflikt zbrojny z R.B.H apocalypse i teraz pewnie jeszcze imperium dojdzie xD kto wie kogo jeszcze wkurzylismy:)))
 

DeletedUser7672

Guest
Jak sie wam zyje? nie robcie PON lejmy sie wszyscy hehe
My juz mamy konflikt zbrojny z R.B.H apocalypse i teraz pewnie jeszcze imperium dojdzie xD kto wie kogo jeszcze wkurzylismy:)))
widzę że macie kogo lać a u mnie pusto chociaż nawet nie narzekam :D:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

jekop uważaj bo jeszcze ktoś na ochotnika sie zgłosi ;)
 

DeletedUser

Guest
ja juz na temat tego sojuszu sie wypowiadalem z 50 stron temu:) ale nie nie warty tematu hehe
 

DeletedUser

Guest
Sojusz vvv się rozpadł, z różnych przyczyn.
Jego czołówka założyła nowy sojusz.
 

DeletedUser9588

Guest
zgadnij matier dlaczego było brak aktywności,zaczołeś dobrze a potem to już tylko porażka
 

DeletedUser

Guest
Coś cichutko się tutaj zrobiło, czyżby cała elita zrezygnowała z RHO??

Na czele wciąż te same sojusze, jedynie Legion Upadłych mknie do góry, co na to Koalicje sojuszy:D
 
Do góry