Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Tylko winni się tłumaczą :D więc..., chyba źle przemówiliście do rozsądku swoim graczom skoro nawet nie dają tematu na forum. Nie wnikam, jak to sofista napisał "nie mój cyrk i nie moje małpy". Chodzi mi tylko o zwykłą lojalność i uczciwość. To tak, aby było jasne. A moje pytanie długo pewnie nie pozostanie pytaniem retorycznym, czas pokaże czy wyrzucicie następnego, który znajdzie się u nas na liście celów :rolleyes:

A co do tych, którym kategorycznie nie podobało się w besetach, to chyba pytanie skierowane do niewłaściwej osoby. Musisz ich o to spytać. Pamiętaj tylko iNs musisz uszanować, że jesteśmy ludźmi wolnymi i mamy prawo do dokonywania wyborów. Sojusz to nie sekta, z której odejście grozi nie wiadomo jakimi represjami, chyba że istotnie BSET, ma pewne elementy sekty (tego ja wiedzieć nie mogę). Ja im się nie dziwię, po tym jak potraktowany został viking mogę tylko się domyślać jak działał BSET. Wystarczyło trącić czujki u Pana Góru, aby cały sojusz poleciał bronić jego miastka zostawiając na pastwę losu innego aktywnego, solidnego i uczciwego gracza. To po prostu było obrzydliwe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

i tu musze poprzeć koleżanke wyżej . sam kiedyś odszedłem od VU, gdy CW nas okupowało, nikt nie groził mi atakami, tylko czule zyczyli powodzenia. Mój kolega obserwował to jak grałem i gdy mu powiedziałem o tym co zrobiłem, objaśnił mi co zrobiłem zostawiając swoich kolegów w sojuszu. po powrocie odzyskiwałem szacunek u swoich ludzi, nie było latwo , nawet głupi atak na sojusznika w którym chciałem zbić transportery był publikowany na forum. Ale dałem rade i będę z nimi widział jeszcze nie jedną spadającą gwiazdkę !! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

No tak... nikt nie zauważył jak złota 5 (może więcej? nie orientuję się dokładnie jaka ilość) uciekła z BSET do KM, PO TYM jak dyplomata KM (najprawdopodobniej Sir BANDI) zaczął wciskać w szeregi Black Sun kity o tym, że RI zamierza zaatakować BSET na dniach;))) Uwierzyli w gruszki na wierzbie, a wpadli z deszczu pod rynnę tak naprawdę.
Powiedz mi Marto w takim razie, dlaczego usuneliście DunkelNymphe ze swoich szeregów po tym, jak zdobyliśmy parę jego/jej miast? Zapomniał wól jak cielęciem był...
Jeszcze raz powtarzam, gracze, którzy grają solo do niczego tak naprawdę nam się nie przydają. Wielokrotnie (będąc jeszcze w RI) na gg powtarzałem Ci tą maksymę.

Wystarczyło trącić czujki u Pana Góru, aby cały sojusz poleciał bronić jego miastka zostawiając na pastwę losu innego aktywnego, solidnego i uczciwego gracza. To po prostu było obrzydliwe.

Nie wiem o co chodzi.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

My drogi iNs usuwamy z naszych szeregów tylko osoby,które same rezygnują lub zaczynają się "świecić" na czerwono. W moim sojuszu od tak nie wyrzuca się ludzi. W każdym razie nie przeczytanie pw nie jest jeszcze przyczyną usunięcia z soja, w którym każdego gracza się po prostu szanuje :D Być może dlatego owa "złota piątka", jak określasz osoby, które wybrały KM, przeszły do nas a nie gdzie indziej. To istotnie doskonali gracze i- jak zauważam - mili ludzie. Myślę, że wśród nas czują się dowartościowani i odpowiednio wspierani. Tego z pewnością nie znaleźli w BSET. Tobie i innym członkom zacnych star [chipsów] nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z ich decyzją :eek: są ludźmi wolnymi, mają prawo wyboru.
Przykro mi, że nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Zawsze mogę ci ją wyjaśnić na gg lub pw. Sądzę bowiem, że inni czytelnicy nie mają problemów z "odszyfrowaniem" moich myśli.
 

DeletedUser9694

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

to samo było było po fuzji VU + NL , jeszcze dobrze nie przeszliśmy do NL a już ataki były, po mimo paktu


Najpierw, NL pytało nas czy może dojść do takiej fuzji, ale ta fuzja pozbawiła by nas wrogów, więc się nie zgodziliśmy. Ustalone było z NL, że jeśli dojdzie do fuzji VU+NL to automatycznie pakt przestaje istnieć. Na drugi dzień widzieliśmy, że VU przechodzi do NL, więc było to jednoznaczne. Zniewaga = Wojna. Peja co ty mogłeś wiedzieć jak byłeś tylko zwykłym kretem z VU???

Możecie krytykować Stars, ale co wam to da??? Fakty są takie, że wchodzimy w wasze miasta jak w masło. Co robi NL??? Wyrzuca swoich <lol>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Możecie krytykować Stars, ale co wam to da??? Fakty są takie, że wchodzimy w wasze miasta jak w masło. Co robi NL??? Wyrzuca swoich <lol>

I wzajemnie :D my w wasze też
Właśnie przed kilkoma minutami, ale z pewnością zaraz powiecie, że nieaktywny gracz i w ogóle. Już może moglibyście ruszyć głową i podać inną wymówkę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

******* 08.01.2012 11:48
Mam bunt w mieście SAMSON 46, wczoraj ciagle miałam jakiś error w logowaniu nie za chiny ludowe nie mogłam wejść :( Dziś weszłam i mam 20 ataków na mnie do tego miasta. Wbili mi bunt. Proszę o wsparcie.[...]

Niee... wcale nie przejęliście polis nieaktywnego gracza;> Tak czy siak - trafiło się ślepej kurze ziarno.
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jakos nie potrafi klamac tak wasza kolezanka bo ataki jakos dala rade wyslac
20 tak ? cos malo tego moich 11 chodz dryfuje przez te wszystkie wygwizdowa po 16h :p albo kobita liczyc nie potrafi :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

jakos nie potrafi klamac tak wasza kolezanka bo ataki jakos dala rade wyslac
20 tak ? cos malo tego moich 11 chodz dryfuje przez te wszystkie wygwizdowa po 16h :p albo kobita liczyc nie potrafi :D


tak wiec sprawa trafi do supportu, bo jakim cudem margo miala podswietlone jedynie podburzanie hawrysa?
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

lol killer haker moze jeszcze napiszesz oj Konrad
laughing2.gif


polecam mocniejsze bryle
hejka.gif
albo %%% odstawcie

36199-0bba846acded93d05165d26756a095fb.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

polecam mocniejsze bryle
hejka.gif
albo %%% odstawcie

adrian:) ja Ci juz cos pisalem o napinaniu zylakow przez internet;) Klasa wypowiedzi ma znaczenie:) Nadwyzki testosteronu proponuje spozytkowac uprawiajac sport (nie-trolling przed komputerem to nie jest sport).
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

(nie-trolling przed komputerem to nie jest sport).

ale daje wiecej przyjemnosci ;) nie wplatuje w klopoty :cool:

mam nadzieje ze z tym suporciakiem zartowales bo juz wogole strace do ciebie szacunek bo to jest totalna zenada pisac do suportu ze nie bylo pokazane ze jest bunt od dwoch osobnych graczy
widac tyle bylo tych atakow ze sie kobieta pogubila w tym wszystkim
mdr.gif



37059-ec5f8ee9d16bc531f12df3f3aed617c7.gif

WTF ; jeszcze mi Marte straszysz kylusem
zeby bylo jasne kylus to jeden z noobow jakie zostal w topce ksi
straszyc to ty mozesz w piaskownicy tam u siebie w tych gwiazdeczkach
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

ale daje wiecej przyjemnosci ;) nie wplatuje w klopoty :cool:
sprobuj z tym sportem, serio:) Facet powinien byc sprawny fizycznie:)

WTF ; jeszcze mi Marte straszysz kylusem
zeby bylo jasne kylus to jedne z noobow jakie zostal w topce ksi
straszyc to ty mozesz w piaskownicy tam u siebie w tych gwiazdeczkach

o co dokladnie chodzi? Bo jakos sobie nie przypominam abym kogos straszyl czymkolwiek?:) Jak masz jakis dowod---> wklej:)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

sprobuj z tym sportem, serio Facet powinien byc sprawny fizycznie

jakis konkretny masz na mysli bo robienie na drutach/szydelkowanie to nie dla mnie :p

o co dokladnie chodzi? Bo jakos sobie nie przypominam abym kogos straszyl czymkolwiek? Jak masz jakis dowod---> wklej

sry to nie ty Konrad pisales tylko sam noobek napisal jeszcze wieksza zenada

wiec zwracam honor :(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Chłopaki spokój!!! Bo zaraz w kącie postawię jednego i drugiego!!! Jak dwa koguty. Nieładnie.
To nie Konrad mnie straszył, tylko Kylus do mnie napisał, że nie będzie obiecywał, tylko mnie zaatakuje. Ba, nawet uprzejmie wyszczególnił miasta, które będzie atakował. Jednakże Kylus nie jest żadnym nobkiem tylko całkiem przyzwoitym graczem. Stwierdził nawet, że dziś ze względu na szczególny dzień nie będzie mnie atakował gdyż Owsiak, dzieci itd. :D W każdym razie nie siedzi z Wami i nie kłóci się o głupoty. Więc spokój!!!
 
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

smutasek2.gif


Ok Marta nawet nie da sie powyglupiac
o kylusie nie zmieniam zdania noobek i kolo bez jaja​


lol.gif


ja pierdykam Konrad do modkow mnie podales za obraze kylusa
meeting.gif


daj mi swoja wizytowke to jak cos przeskrobie to zadzownie do ciebie zebys sie zajol moja sprawa
takaemotka.gif


zdania nadal nie zmieniam bo tak tylko facet bez jaj i damksi bokser sie tak zachowuje
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do Marty
My drogi iNs usuwamy z naszych szeregów tylko osoby,które same rezygnują lub zaczynają się "świecić" na czerwono.
Następnym razem jak cos palniesz upewnij sie że nie mozna udowodnic ci kłamstwa , nie oceniam Cię jako gracza, gdyż jest to niemozliwe , ale mogę udowidnic że łżesz jak pies , nie wciska nikomu głodnych kawałków jak te masz poczytaj sobie dopadłem go i błagał o litośc jak reszta
DunkelNymphe 04.01.12 o godzinie 15:50
nie atakujcie mnie specjalnie przeszłem żeby wam mówić jakie ataki idą od jutra zacznam ino mnie nie atakujcie bo chce wam pomuc rozwalić ten sojusz bo go nie cierpie prosze uwierz mi
I nie wstawiaj tych kłamstw w tak poważnym gronie jak nie jestes pewna że kłamstwo ktoś ci rzuci w twarz.
Widzisz nie skorzystałem z usług DunkelNymphe wbiłem jego łeb na pal obok innych do zobaczenia w piekle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Błagał i wysyłał mi skany z waszego forum z dni następnych tym bardziej z nim skończyłem i nie mów ze chciał odejśc lub palił się na czerwono :cool: Marto cośtam
Was juz rozkminiłem jesteście jak robaki żadnych zasad knujecie z kim popadnie karmicie się kłamstwem i oszustwem
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Do Marty

Następnym razem jak cos palniesz upewnij sie że nie mozna udowodnic ci kłamstwa , nie oceniam Cię jako gracza, gdyż jest to niemozliwe , ale mogę udowidnic że łżesz jak pies , nie wciska nikomu głodnych kawałków jak te masz poczytaj sobie dopadłem go i błagał o litośc jak reszta

I nie wstawiaj tych kłamstw w tak poważnym gronie jak nie jestes pewna że kłamstwo ktoś ci rzuci w twarz.
Widzisz nie skorzystałem z usług DunkelNymphe wbiłem jego łeb na pal obok innych do zobaczenia w piekle

Ty chyba czegoś nie rozumiesz człowieku :(

Po pierwsze: nie można kłamać nie mając świadomości wprowadzania kogoś w błąd; ten gracz nie wiem z jakiej przyczyny wyleciał i szczerze powiedziawszy figę mnie to obchodzi. NIE KŁAMAŁAM, BO NIE MÓWIŁAM ŻADNEJ NIEPRAWDY i dlatego oczekuję abyś mnie przeprosił oczywiście jeżeli jesteś człowiekiem honoru

Po drugie: Twój ton wypowiedzi bardzo mnie niepokoi, uważam, że powinieneś zatroszczyć się o wyciszenie nerwów; tak dla własnego zdrowia psychicznego, które w moim mniemaniu jest ważniejsze nawet od zdrowia fizycznego.

Nie komentuję sytuacji z eks naszym graczem, stwierdzę tylko: CUDOWNIE, ŻE GO NIE MA WŚRÓD NAS, a Tobie zaś dziękuje za ujawnienie prawdy (bo domniemam, że jest to prawda), gdyż prawda najbardziej brutalna jest zdecydowanie lepsza od kłamstwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Ksi

Mam dystans do wielu rzeczy ale skoro piszesz coś najpierw sprawdź, nie jest nic złego w tym że uswa się takich graczy ale wykpiłaś innych swoją tezą a teraz interpretujesz to że to nieprawda czyli kłamstwo lub manipulacja co do twojej osoby nie mam uczuć negatywnych i nie miałem zamiaru Cię urazić.
Intencja moja było udowodnienie że jest inaczej niz piszesz i to zrobiłem.
Co do mojej psychiki jest ok
Ostatnio dużo razy złapałem was na próbie naginania prawdy "ban globalny" mieliście mi załatwić i proponowaliście pakt , grajcie uczciwie , nie umiecie ?
 
Do góry