Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Przecież ja nie dogryzam... no, chociaż, może troszkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nie piszę nie na temat- zwróciłem uwagę w ważnej sprawię! mam nadzieje że nie ujdzie to uwadze odpowiednim władzom, a reszta użytkowników forum wyciągnie z wypowiedzi odpowiednie wnioski co do Usera Iluzjonisty- który dobrą zabawę przerzuca na dyskryminację Ludzi niepełnosprawnych.
» przymiotnik niedorozwinięty
synonimy: głupi, nienormalny, opóźniony, pomylony

Nie rób z siebie takiej Siostry Miłosierdzia, bo i tak się wszyscy dowiedzą prawdy o bbbg vel SuperAs.
Dobra zabawa w waszym wykonaniu to setka na jednego ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

iluzjonista.png


scaled.php


na wiecej cie nie stac czy juz defem podbijasz ? :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Każde nowe miasto to zysk, jeśli tylko nie było wcześniej własnością sojusznika.

Czy przejmuję deffem ?
Ciężko powiedzieć, macie przecież skany i podobno 90% moich miast to off, a pozostałe 10 jest puste.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

chodzi mi o to ze ostatnio sie ze mnie nabijales ze szaraka 5k przejelem

jak cos to pisz na pw to ci poszukam podonych 2k jak cie takie interesuja

kot-mina-997-OBRAZKY.PL.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Wiesz, niczego nie robię przypadkiem.
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no wiem wasza obecna pozycja wrankingu tez nie jest przez przypadek
jezyk_oko.gif
mam nadzieje ze cos jeszcze wykombinujesz
zhm.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mimo wszystko nie miałeś w tym żadnego udziału, więc nie ciesz się tak ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja sie nie ciesze bo ciagle tutaj jestes
chytry.gif


chodz tak naprawde to nie wiem czego chce z jednej strony uciesze sie jak ciebie zabraknie a z drugiej nie
wiec sam juz nie wiem
dntknw.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Już chwilę tu nie zaglądałem i widzę, ze sporo nowych głosów się pojawiło:) A ja tylko skromnie powiem że Iluzjonista chyba urządza wyprzedaż...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to jakis zart z tymi rapkami?
jak tak dalej pojdzie to kazdym zatopionym transem bedzie sie kolega tutaj nam szczycil
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

jak tak dalej pojdzie to kazdym zatopionym transem bedzie sie kolega tutaj nam szczycil
Trochę tych transów natopiliście :)
Jak widać Iluzjonista miał obok was 5-6 miast, a wy robicie wielkie akcje żeby jakieś zabrać. BRAWO
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Trochę tych transów natopiliście :)
Jak widać Iluzjonista miał obok was 5-6 miast, a wy robicie wielkie akcje żeby jakieś zabrać. BRAWO

Wielkie akcje...
Nibygracz i Gumis mogli by coś powiedzieć o wielkich akcjach tylko, że uciekli na urlop...
Ucieczka na urlop znana taktyka uciśnionych lwów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hejter napisał:
jak tak dalej pojdzie to kazdym zatopionym transem bedzie sie kolega tutaj nam szczycil

Wrzucam tylko raporty z klinów, a zdanie takich hejterów mam w nosie.


nenya napisał:
a teraz niech coś powie na dwa ostatnie przejęcia . To, że potopił kolony 2 czy 3... nic nie znaczy .

Mając tylko 5 miast w tej okolicy niewiele dało się zrobić, więc utopienie tych kilku kolonów jest dosyć dużym osiągnięciem, a przede wszystkim - satysfakcją ;)

Gdybym posiadał więcej niż te dwa marne deffy złożone z birem to pewnie jeszcze długo byście się męczyli mimo ataków kilkudziesięciu graczy.
No cóż, zostały mi tam jeszcze dwa miasta, czyste zresztą, więc kto pierwszy ten lepszy ;)

nenya napisał:
Ucieczka na urlop znana taktyka uciśnionych lwów.

Wypraszam sobie ;)
Skoro wasz wódz bbbg uciekał na urlop to czego możesz się spodziewać po potencjalnym, przeciętnym graczu Lwów ?
Jest to taktyka praktykowana przez Kropki i Army, mogę wyliczać bez końca graczy którzy po powrocie obudzili się z ręką w przysłowiowym nocniku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry