Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A ja tam się nie obrażam na Iluzjoniste bo znaleźć się w gronie tych którym Iluzjonista utopił kolona to żaden wstyd, szczególnie że już jest tam doborowe towarzystwo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja ogólnie, zaczynam współczuć Tobie Iluzjonisto- wcześniej na forum było tak, że gdy miałeś "silny" sojusz każdy obawiał się wchodzić z Tobą w ostrzejsze dyskusję- Tylko Adrian i ktoś tam próbowali Cię prostować, a teraz... :)
Dlatego nie mam zamiaru Ci dogryzać.


Wyprostuje tylko to co tu napisałeś(tylko te co ciekawsze rzeczy), a jak zwykle oparte jest na wybiórczych faktach:

Iluzjonista napisał:
Ciężko powiedzieć, macie przecież skany i podobno 90% moich miast to off,

"... na 90% skanów zrobionych w większości jego miast 3 tygodnie temu- okazało się iż są to miasta off więc nie dziwmy się iz iluzjonista każe obstawiać swoje miasta na stałe..."

Widzisz różnice między Tym co napisałem ja- a co przytoczyłęś Ty??:)

i tak to prawda- na 48 skanów(nie licząc bunktów zrobinych przez Lwy na terenie Armów i Shadows) okazało się iż 90% procentach są to miasta przystosowane do Wojny ofensywnej

Normalną rzeczą jest że po prześwietleniu taktyki, zmienia sie ja- minęło ponad 3 tygodnie miałeś czas na budowanie deffa- ale jak widzę nie liczyłeś że tak to sie skonczy:>



Murek- ciekawa sprawa- błąd w grze czy praca w Paitcie?

Drugi screen- tradycyjnie zakryte punkty walki, tam gdzie broniłeś się z konta Iluzjonisty to punkty pokazałeś, a Tu?

Skoro wasz wódz bbbg uciekał na urlop to czego możesz się spodziewać po potencjalnym, przeciętnym graczu Lwów ?

na Twoje nieszczęście na Tym forum napisałem że idę na urlop:) i nie wiem przed kim miał bym uciekać:)) bo chyba nie przed dwa razy mniejszym Maciejem który do tej pory nie potrafi wysyłać ataków.

Nie jestem Wodzem i nie byłem nim:) To Nenya zaakceptowała fuzję:p jeśli o to pytasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Drugi screen- tradycyjnie zakryte punkty walki, tam gdzie broniłeś się z konta Iluzjonisty to punkty pokazałeś, a Tu?

Tu się broniłem z dwunastu moich kont <lol>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Tak myślałem, że nic więcej nie będziesz miał do powiedzenia:)

Raport Iluzjonisty:
klin5.png


Screen raportu od Nrg2:
hakerj.jpg


Jaki murek?:)

Kłamszuczek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Za to ty masz dużo do powiedzenia:

bbbg 26.02.12 o godzinie 13:50
Widzę że się pogodziłeś z przegraną... to dobrze rokuje z chwilą twojego konca moja misja się tu zakonczy:)

bbbg 26.02.12 o godzinie 13:55
a jeszcze nie wiesz?:)) pożegnaj się z miastami:D


bbbg 26.02.12 o godzinie 14:14
tak:) zgłaszam kapitulacje mój panie! będę twoim sługą i szpiegiem, mam dojścia do twojego forum mogę ci podsyłać wszelkie zmiany na nim..:D

bbbg 26.02.12 o godzinie 15:15
no widzę że budujesz nowe miasto pomogę:) już piszę na forum aby sypali Ci czary:))


Zero indywidualności, cwaniactwo i zasłanianie się setkami sojuszników, superAs vel bbbg.
Tchórzostwo, wulgaryzmy z innego konta, dno moralne xD
Wciąż nęka cię obsesja na moim punkcie, znajdź sobie inny obiekt westchnień, bo u mnie już jesteś zablokowany.
A jak całe twoje życie kręci się wokół mnie to podaj adres, wyślę ci jakiegoś misia na pocieszenie, będziesz miał przyjaciela.

killerka napisał:
Mateusz ty nie jestes w stanie jednego ogarnac a co dopieor mowic o 12

Ogarnij ortografię to pogadamy.
Wpadasz na forum i jak zwykle rzucasz jakiś błyskotliwy tekst.
Ty chyba nie myślisz, że dzięki temu jesteś fajny ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

No podziekuj :mad:
od rana FO nie dzialalo
a czy jestem fajny czy nie fajny to malo mnie interesuje Mateusz co inni o mnie mysla
ty znowu o ortografi moze tobie sie do czegos przyda polski jezyk ale mi raczej juz nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

jak już coś wklejasz z korespondencji, to wklej ją wcałości.:)

Zero indywidualności, cwaniactwo i zasłanianie się setkami sojuszników, superAs vel bbbg.
Tchórzostwo, wulgaryzmy z innego konta, dno moralne xD

Nie jestem indywidualistą, zmęczony już jestem polityką, Tchórzosto- po czym to stwierdzasz- ja się nie obawiam utraty miasta za ideały dam się nawet zajechać. Morale- spadły mi ostatnio.


Już tu pisać nie będę i naprawdę współczuję Ci.

Pozdrawiam i mam nadzieje że pokażesz klasę i staniesz na Nogi!
chyba wystarczająco Cie zmobilizowałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mateusz na kolana juz dawno upadles
albo moze potkneles sie sam a kiedy to sie stalo to juz sam powinienes wiedziec

pozdro czarodzieju
027.gif


PS kiedys cos wam napisalem pamietasza ? jak byl spor o rezerwacje serenii
fakt ze troche to trwalo
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Od Iluzjonisty:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Cała Valhalla bez ogni atakuje hahaha, zapraszam do Omikron PArty, tam także podobny raport, a tu gracz top1
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

dziecko drogie nie podniecaj sie tak bo jeszcze w gacie narobisz lepiej wez sie za gre bo srednio podbijasz miasto sowjego sojuszu raz na dwa tygodnie
ciekawy podpis masz hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

dziecko drogie nie podniecaj sie tak bo jeszcze w gacie narobisz lepiej wez sie za gre bo srednio podbijasz miasto sowjego sojuszu raz na dwa tygodnie
ciekawy podpis masz hehehe

Ale się tym nie chwalę, podbijam, to podbijam, boli Cie to? Ty niczego innego nie robisz, nie moja wina, że na froncie jest valhalla, która podczas podburzania zbiera około 2k birem i duużo lądu, nie jestem SAM w stanie podbić ich miasta, a podbijając miasta naszych przenoszę się z M73 gdzie jest kompletne zadupie na M63 i M64... podniecać się nie mam po co, nie moja wina, że nawet koalicji nie potrafisz porządnej zdobyć.... i daruj sobie takie zwroty, ok? Bo naprawdę nadają się ona dla twojego wybujałego i przerośniętego ego... za duże ambicje dla takiego bambusa jak ty...


@ co do podpisu, biorę przykład z cb...
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a czy ja kiedys cos organizowalem dziecko drogie jakas koalicje heehhee sami wrogowie za mnie to robia

ze mnie biezesz przyklad takiego typka bez kultury i rozumu heheheee
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

sami wrogowie za mnie to robia
Mhm, czyli wróg organizuje koalicję, zaprasza twój sojusz do niej, stajesz na jej czele, i co dalej?? hehe, sam nie wiesz co piszesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

AdrianKiller to krętacz i kłamca- szuka ludzi do pomocy jak jest klepany przez okolice- gdy zyskuje przewagę zapomina o pomocnikach, z każdym układa się tak aby mieć wyjście awaryjne- Pokrój Iluzjonisty- w sytuacji gdy miał już wygraną erę cudów postanowił grać dla swoich interesów nie bacząc na rzeczywiste działania innych, stanowczo odradzam rozmowy z tym panem:) jest on wart zero złotych i zero groszy.

Przepraszam Gracza Maxi1991 iż nie wierzyłem mu co do krętactwa AdrianaKillera- współczuję i w obliczu zmarnowanych chwil na pomocy w rozpracowaniu głównego wroga Killera- Iluzjonisty żałuję spędzonego czasu na Grepo- mam nadzieje że nikt więcej nie podzieli mojego losu z Panem Killerem.

Usuwam konto i miłej gry w towarzystwie bez honoru:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Kolejna marna prowokacja.

P.S. Taka drobna rada - dopóki istnieje konto "bbbg" to nikt w to nie uwierzy.
Dziękuję - dobranoc.
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

kolego cos chyba tutaj mieszasz to ze nie potrafisz sie dogadac u siebie w sojusz z paroma osobami i ciagle macie jakies spory miedzy soba to juz nie moja wina i nie rob ze mnie winowajcy tutaj publicznie bo to ze zabrala tobie neyna uprawnienia to juz nie moja wina :mad:
 
Do góry