Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Kiler zamilcz! nie masz za grosz godności. Nawet dobić iluzjoniste nie potraficie w tej całej koalicji- Skąd masz info iż dogadać się nie potrafię to nie wiem- wszystko było dogadane- ale dałeś pupy- jeśli o tym mowa. Wyłgać się nie możesz.
Radzice sobie sami- z taką taktyką iluzjonista za dwa tygodnie dobije do 100 miast:)
Ale co tu duzo gadać skoro do tej pory nic nie pokazałeś. Prócz gry na 5 frontów- żałuję że tydzien temu z połową rady czyli 15 osobami się wykłucałem o to aby z Armami robić fuzję.
Jeśli masz trochę godności to choć raz przyznaj się publicznie do błędu- bo tekst na PW
"sry ze usunelem twoje popsty z ery " nic nie zmienią- jesteś nikim jako osoba i tak będzie do czasu zanim to do ciebie nie dotrze.

Ps, co Ci do tego że zostałem pozbawiony uprawnien? skoro Przeszkadam Tobie i Nanya w szatanskim planie- to normalnie że ktoś nadużyje uprawnien:)

Inną kwestią jest to że wysyłasz komu popadnie fragmenty moich romzów z Tobą- co jest równoznaczne z tym iż gówniarz z Ciebie a nie dyplomata- w dodatku krętacz, bo od kilku dni piszesz mi iż masz Problem z Nanyą- a tak naprawdę jesteś jej pupilkiem- pupilkiem nainwej osoby którą steruje Swiatas- człowiek przez którego odszedł MP - założyciel KH.


A spory były o między innymi Twój tyłek- tak się odwdzięczasz właśnie.


Pozdrawiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbg skad moge miec od was z forum non stop jakies problemy macie miedzy soba o byle co :mad:

ja zrobilem jakis blad ? to nie ja sie kloce ze swoimi w sojuszu (nie mi tutja oceniac o co sie klocicie tam)
bo to wasze sojusz sprawy
swoje brudy pierzcie u siebie a nie w zakladce koalicji kogo to obchodzi ze ktos zarezerwowal wioske z sojuszu a inny gracz wybil mu defa bo ja sobie obstawil
to sa wasze sprawy
i ja z tego powodu nie mam zamiaru ci lizac tylka dlatego ze usunalem twoje i neyny brudy z zakladki era takie rzeczy omawiajcie u siebie tam jest od tego miejsce a nie w zakladce koalicji
ze ty obrazasz sie jak dziecko ze ci zabrano uprawnienia to juz twoj problem po koleji doprowadzales do tego ze neyna czy tam kto u was odbieral tobie uprawnienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Rozmawiam sobie z Tobą od jakiegoś czasu- wszystko było dograne- stoczyłem bój moralny o Honor między innymi Nenya- choć to ona powinna jednym postem zamknąć sprawę fuzji z P-P..

I nagle widzę iż zamiast dążyć do wygrania świata, to ty knujesz coś na swój styl, ale jeszcze nie wiedziałem o tym:)

Wymieniłem zdanie pomocnicze w roztrzygnięciu sporu kto do kogo(oczywiście ty już miałeś swoje ugadane z Nenyą- zapewne Dwóch założycieli Ty i Nenya) i idziemy dalej... ktoś bezczelnie wywalił mój post:) nie powiem troszkę się zbulwersowałem i dodałem komentarz o piaskownicy...:)

Podejżewałem Nanya nie słusznie, a gdy zauważyłem że głosowanie 30 radnych SoH kontra 13 radnych z reszty sojuszów nie ma sensu i będzie prowadziło do Dymu ze strony Vahlalli- mogli uznać to jako prowokację..
Napisałem do Ciebie:
"Nie dogadasz się z królowną Nenya:) I napiszę Ci tak... przemyśl czy nie lepiej znajeść kogoś innego do Waszej koalicji- bo ja mam dość już buractwa...

weźcie Kropki od budowania zwerbujcie co lepszych.. i może z innym sojuszem się dogadacie- AOD np.. jak Gordiasz tam już nie gra to z burkowym wam pomogę się dogadać.."

Nie widząć konca ego naszej Wielkiej założycielki z przypadku..

I 10 minut później Nanya nagle wywaliła mnie z rady, a za 5 minut podesłała mi to spowrotem co napisałem Ci w PW... czyli:
"Nie dogadasz się z królowną Nenya I napiszę Ci tak... przemyśl czy nie lepiej znajeść kogoś innego do Waszej koalicji- bo ja mam dość już buractwa...

weźcie Kropki od budowania zwerbujcie co lepszych.. i może z innym sojuszem się dogadacie- AOD np.. jak Gordiasz tam już nie gra to z burkowym wam pomogę się dogadać.."

taki z Ciebie honorowy gracz i prawy człowiek że zrozumieć nie potrafisz iż Prawda to podstawa...
A dziś przed rozmową dostałem tekst od ciebie iż z Nenyą nie możesz się dogadać- jak widać kłamstwo.


Ciekawe nie:) i jak tu można dalej grać z kimś takim jak ty:D jak tu się nie wkurwww:)


Dobra już mi mineło:) bo zerami się nie mam zamiaru przejomiwać
Tu nie chodzi o jakieś uprawniena- sam sobie zabrałem założyciela - ale o tym też wiesz.. nie zależy mi na uprawnianach..

Usunąłeś tekst w którym napisałem iż:
Fuzję w niepisanym prawie przebiegają do sojuszu który ma najwięcej punktów walki...

Zapytałem się grzecznie kto usunął milczałeś.... podejżewałem Nanya- bo jak myśałem to jej załeżało sciągnąć graczy to tego chaosu jaki panuje w zakładce Rada Soh..
Nenya wiedziała dlaczego nie chce fuzji w naszą stronę- i w sumie powinna sie domyśleć..

A tekst odzwierciedlający to co się aktualnie dzieje w SoH miał na celu otworzyć oczy innym sojuszą iż przejęcia miast nieaktywnych Lwów ma się ni jak do sytuacji w sojuszu.
I to ty kasując posty i nie przyznac się do tego to sprowokowałeś..


Ktoś w tej pięknej zakładce napisał jakie to SoH nie ma osiągnięca- to pokazałem też aby nie zapędzać się w nadmierny optymizmy iż są problemy również i to dość spore a ze tersć godziła w Kompetencje Nenya- bo poraz kolejny ktoś wytknął jej brak konsekwencji- i obiwktywizmu to już inna sprawa, w SoH jest podział na równych i równiejszych- coś takiego miało też miejscie w PL i to wynik nie odpowiedzialnch ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Rozmawiam sobie z Tobą od jakiegoś czasu- wszystko było dograne- stoczyłem bój moralny o Honor między innymi Nenya- choć to ona powinna jednym postem zamknąć sprawę fuzji z P-P..

Ja wypowiedziałam się w temacie fuzji i dla mnie sprawa była zamknięta. Nie mam gestapowskich metod działania. Zobacz jak piekliłeś się o to, że adrian ośmielił usunąć się Twojego posta. Co do samej fuzji ona była dogadana jedynie miedzy jaśnie oświeconym bbbg, a reszta sojuszów. O swoich ustaleniach nie raczyłeś informować sojuszu, który teoretycznie reprezentowałeś. Pierzesz brudy wszędzie gdzie się da, a wierz przecież że oferowałam Ci założyciela, nawet raz Ci go oddałam i odebrałam sobie jakiekolwiek uprawnienia.

Wymieniłem zdanie pomocnicze w roztrzygnięciu sporu kto do kogo(oczywiście ty już miałeś swoje ugadane z Nenyą- zapewne Dwóch założycieli Ty i Nenya) i idziemy dalej... ktoś bezczelnie wywalił mój post nie powiem troszkę się zbulwersowałem i dodałem komentarz o piaskownicy...

Ustaliłam z adrianem 4 założycieli (po jednym z każdego sojuszu) i 16 radnych (po 4 z każdego soja), ale ty jak zawsze wiesz lepiej jakie były ustalenia...

P
odejżewałem Nanya nie słusznie, a gdy zauważyłem że głosowanie 30 radnych SoH kontra 13 radnych z reszty sojuszów nie ma sensu i będzie prowadziło do Dymu ze strony Vahlalli- mogli uznać to jako prowokację..
Napisałem do Ciebie:

Pisałam o tym z cromem i stwierdziłam, ze musi to być ustalone przez 4 założycieli bo w SH za dużo osób ma guziczki. Zapytaj croma, a nie siej fermentu.

"Nie dogadasz się z królowną Nenya I napiszę Ci tak... przemyśl czy nie lepiej znajeść kogoś innego do Waszej koalicji- bo ja mam dość już buractwa...

weźcie Kropki od budowania zwerbujcie co lepszych.. i może z innym sojuszem się dogadacie- AOD np.. jak Gordiasz tam już nie gra to z burkowym wam pomogę się dogadać.."

Uznałam to za działanie przeciw sojuszowi.

Zapytałem się grzecznie kto usunął milczałeś.... podejżewałem Nanya- bo jak myśałem to jej załeżało sciągnąć graczy to tego chaosu jaki panuje w zakładce Rada Soh..
Nenya wiedziała dlaczego nie chce fuzji w naszą stronę- i w sumie powinna sie domyśleć
..

Czy to KH, czy SH drzesz koty z ludźmi, i załatwiasz wszystko po za sojuszem. Wiesz postawienie mnie i SH przed faktem dokananym, ze idziemy do vallhali podważa, jakąkolwiek moją wiarygodność, tak samo jak i ludzi i rady z SH.

Ktoś w tej pięknej zakładce napisał jakie to SoH nie ma osiągnięca- to pokazałem też aby nie zapędzać się w nadmierny optymizmy iż są problemy również i to dość spore a ze tersć godziła w Kompetencje Nenya-

Czy to GD, KH czy SH jestem zawsze gotowa zrzec się uprawnień bo mi nich nie zależy, zawsze działam dla dobra sojusz w którym jestem.

bo poraz kolejny ktoś wytknął jej brak konsekwencji- i obiwktywizmu to już inna sprawa, w SoH jest podział na równych i równiejszych- coś takiego miało też miejscie w PL i to wynik nie odpowiedzialnch ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach.

Ty wytknąłeś, rozdmuchałeś sprawę związaną z ławakiem i dalej ją meczysz mimo iż była załatwiona o 22.30. Ok don dostał karę 20k każdej surówki na chwilę obecną, ale to nie jest traktowanie na zasadzie równi równiejsi, ty zrobiłeś to dwa razy on raz. Ławek też się uniusł, nie wiem co myślał ale ja nie karze osoby bez porozmawiania z nią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

akby nie twoje blagania do innycch sojow o pomoc w defie tak by cie SH i VAL i ARM zjedli na sniadanie i nawet bys pierda nie zdazyl puscic

Pokaże ktoś wreszcie jak iluzjonista błaga inne sojusze o deffa?
W ogóle to śmieszna jest ta cała koalicja, wymagacie od jednego gracza walki z setkami innych - to jest chore.

a co ty robisz od swojego poczatku gry hehe 73 miasta w tym z 46 albo do 50 max wlasnego soja wchlonoles,

Co nie zmienia faktu, że mnóstwo miast zabrał tej waszej koalicji, a wy jemu dopiero wtedy, jak się rzuciliście całą hordą.

no wiesz ptk z czyszczenia miast dostaje sie wlasnie ptk tak jak ty czyscisz u siebie kazdego nieaktywnego

To samo można napisać o każdym z koalicji.
narka i pozdrawiam na omicronie i nie strasz ze zblizysz sie miastami do moich znajomych bo mozesz sie zblizyc ale najwyzej co zrobisz to pod siebie

Widzę w grepostats, że byłeś w PL i uciekleś do valhalli - tacy zdrajcy jak ty na każdym świecie się znajdą, dużo gadają a nic nie potrafią.
Teraz każdy kozak, kiedyś szare myszki.
Pewnie tylko bluzgać potrafisz, spytam iluzjonisty czy z nim pisałeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Chora jest koalicja, i chorzy są ludzie, którzy od jednej osoby wymagają walki z setkami innych! A największymi noobami tej gry są tacy zdrajcy jak mrokksc1, tadzisz itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

No i tak jak myślałem - mrokksc to tchórz, który swoją zdradę tłumaczył trudną sytuacją (sic!).

Fragment rozmowy, który otrzymałem od iluzjonisty:

 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nenya- Czytać tego mi się nie chce- aby robić fuzję należy wziąść wszystko pod uwage- a nie słuchać Killera :)
Jeśli uważasz taki Twór jak SoH za lepszy sojusz od Valhów to się mylisz- pamiętaj że tam gracze długo pracowali na swój ranking- a killer nie ma za grosz honoru- najpierw sam kazał Azylowi rozjechać Shadows a teraz to Shadows stawia na pierwszym planie przed Valhami o ironio..

Robiąc tą smieszna ankiete- którą zapewne kiler wymyślił- daliście sygnał iż Valahę traktujecie jako nie równego partnera-
jak to było 30 graczy Soh
4 graczy Armów- z czego killer juz się ustawił na wynik ankietny
3 graczy SF
4 Valach

I jeszcze jedno nenya- jakim prawem piszesz kilerowi nie prawdę- iż ja Ciągle prowokuje kłutnie- ostatnio 3 razy to Ci zwrólici inni sojusznicy- ale oczywiście wina bbbg- :)

Mądrych w SoH nie brakuje 8 liderów nie robów- mają uprawnienia chyba tylko po to aby czyścić nie aktywnych- doszło do tego że sytuacjia z Lwów zatoczyła krąg:)

Gratuluje zdolności interpesronanych- chciałbym przypomnieć tylko że to Valaha nie przerwanie walczyła z Lwami.
A sojusz KH gdy zostałem założycielem był zarzarty ze wszystkim prócz Lwów- a Lwy miały gdzieć jakieś układy czekały tylko na osłabienie się sojuszu KH i rozbiórkę graczy..

Cieszę się ze odwaliłem za wielkich tego swiata całą robotę- dobra rada- w polsce to nie ma sensu- bo i tak cie cwaniaczki wystawią do wiatru:)

na niekorzyść sojuszu to Ty działałąś ze swoją potrzeloną głową i manipulowana przez Swiatasa...

I pytanie- kto tu ustawia wszystko po za sojuszem- 4 założycieli to również mój połysł- i zero liderów- jak widzę ukradł to ktoś

A po trzecie Killer od 2 tygodnie zwodził mnie za nos:) od Srody przechodził do Valhów aby fuzja poszła lekko i jak do tej pory tego nie uczynił..

Jak dla mnie to ty działasz nie dla dobra graczy SoH tylko dla własnego ego- bardzo wielkiego ego-
Przypomnę iż podobno prowadziłaś sojusz top1 na plemionach:D:D
A po tym jak MP odszedł napisałaś Ja z BBBG nie mamy doświadczenie w prowadzeniu sojuszu ale dołożyły wszelkich starań

Probelm w tym iż ja w przeciwniestwie do Ciebie mam dość spore dośwadczenie... tylko pewni gracze za wszelką cene chcieli wprowadzać zamieszenie... a Ty jak było git to pisałaś że Nenya zrobiła- a jak dałaś Ciała to Ja i BBBG- wyłączyłem się na tydzien z działania w sojuszu i wpadłaś w panikę.. Taka dobra założycielka i nie daje sobie rady- od razu zrobiłaś fuzję aby sciągnąć chłoptastiów którzy odwalą za Ciebie robote- tak to włąsnie wygląda..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bbbg mam pytanie? dlaczego do twojego przyjścia do SoH wszystko było ok?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bo maxi miał plan połączenia się z Egzekami- które to są chorągiewką:) i do czasu poruszenia kwestii nic innego się nie działo-
A było też okey dlatego że Nenya wszystko zamiasta pod dywan:) a póżniej wychodzą sprawy jak już trzeba się określić co i jak:) takich spraw jak z ławkie było mnóstwo... tyle że Nikt z nich nie chciał robić bezsenswonego dymu tak jak zrobił to Plafen:)

Zapytaj się jeszcze dlaczego MP i Komarcio zerezygnowali z gry- to wtedy będziesz wiedziać- ja myślę że teraz w SoH zwajemnie się wszyscy uzupełniacie:) i pasujecie do siebie wszyscy- nadęte pajace:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja myślę że teraz w SoH zwajemnie się wszyscy uzupełniacie:) i pasujecie do siebie wszyscy- nadęte pajace:)

mialem bbbg o tobie lepsze zdanie
najwidoczniej sie mylilem :)
bywa
co mozna sadzic o osobie ktora brudy wewnatrz wlasnego sojuszu pierze na FO?
takie rzeczy zalatwia sie na priv
teraz to dziwie sie tylko Nenya ze cie jeszcze nie wywalila

twoje posty na naszym forum w ktorych jeszcze ostatnimi silami probujesz sklocic kogo sie tylko da :)
jak dla mnie zalosne
miales swoja wizje i nie mowie ze byla ona zla
chciales decydowac o polityce calego omikronu i jak zawsze ty wiedziales najlepiej
kto sie z ta polityka nie zgadzal to naskakiwales na taka osobe
teraz to chcesz tylko nasmrodzic na swoje odejscie :) pisz wiadomosci do kogo mozesz i gdzie tylko mozesz na odchodne moze jeszcze jakis problem jako pamiatke po sobie zostawisz :)

to nie jest polemika z toba to raczej moja opinie wiec daruj sobie odpisywanie ja jej nie zmienie

tak czy siak milo bylo grac i powodzenia w realu
zegnam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to nie opinia tylko ocena:)

Nanya sama zaszkodziła wam swoim Ego:)
A mój ostatni postna forum SOH miał na celu zgaszenia zapędów Swiatasa- który to własnie miał zapędy na mieszanie w Polityce omikronu tylko brak kontaktów mu to uniemożliwał..

Jak przeczytasz to świerzym okiem to zaobaczysz dzięki komu wyszło na jaw to co się dzieje w sojuszu SoH-
A no Killer szedł w zaparte i wyprał brudy- nawet nie miał odwagi się przyznać tu iż taki z niego honorowy gracz że nadużywa zaufania innych..

A skąd miał info- a no od założycielki Nenya- która próbowała za wszelką cene moją wiarygodnośc podwarzyć u Killera- aby to ona mogła rozkładać karty:) i napisać- doprowadziłam do fuzji- tylko pytanie czy nie można było tego zrobic zacznie lepiej- no nie- bo co nagle to po diable:)

Rada SoH to nie ludzie doświadczeni którzy trzeźwo patrzą na sprawy- to większość ludzi których jedyny udział na forum to zbędny komentarz do sprawy-

Chyba odpowiedziałem wystarczająco Madmanowi

Pozdrawiam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A skąd miał info- a no od założycielki Nenya- która próbowała za wszelką cene moją wiarygodnośc podwarzyć u Killera- aby to ona mogła rozkładać karty i napisać- doprowadziłam do fuzji- tylko pytanie czy nie można było tego zrobic zacznie lepiej- no nie- bo co nagle to po diable

Wiesz co? Zrobiłeś szopke z swoim odejściem. Następnie spiskowałeś za plecami SH, licząc na to, że przystaniemy na twoje założenia niezalżnie od tego jakie będą. Po coś jednak ta rada jest, a nie po to by wielki BBBG przestawiał cały sojusz jak mu się podoba. Zobacz w KH kłuciłeś się ludźmi w SH kłucileś się z ludźmi to moze jednak problem byl po Twojej stronie? Żałuję, że tak długo Cie popierałam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

A mój ostatni postna forum SOH miał na celu zgaszenia zapędów Swiatasa- który to własnie miał zapędy na mieszanie w Polityce omikronu tylko brak kontaktów mu to uniemożliwał..
bbbg>od dawna śmieszą mnie Twoje wywody na FO, skąd Ty się chłopie urwałeś>sprawiasz wrażenie jakbyś siedział 24h na kompie w jakiejś dziurze zabitej dechami:) a Twoją jedyną atrakcją jest uprzykrzanie zabawy innym.
Kontakty>chyba miałeś ich za dużo,
Polityka>wszytsko zniszczyłeś, aczkolwiek... ...nie ważne;p
Twój jedyny cel to skłócenie OMIKRONU>przyznam skuteczne:) ale suma sumarum mało ludzi się tym przejęło:)
Jednak wszyscy się cieszymy, iż w końcu to Ty okazałeś słabość>nic dodać nic ująć:) i teraz wyglądasz jak skaczący pajacyk;p

A jeśli chodzi o MP>komarek wielce mu posłuszny>obaj nie trawili mojego sprzeciwu względem obecności szpiega w sojuszu,
Miałem dowody>po ich przedstawieniu, a w zasadzie po bojkocie względem wymienionej dwójki założycieli KH pojawiłeś się TY.
Niwecząc plany MP-złośliwie oddał Ci założyciela.... w sumie i tak to spieprzyłeś;p Chyba wszystko w Twoich rękach to "nieudany eksperyment">juz taki masz charakter... w zasadzie tylko szkoda Twojego zaangażowania.

"Pozdrawiam Cię" tak czy inaczej>chyba wiesz jakie mam o Tobie zdanie>zresztą nie tylko ja;p>Ogół raczej rzadko się myli:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Zastanawia mnie tylko jedno:) dlaczego światas podobnie jak reszcza pajaców: w PW pisze co innego a na forum co innego:
I Nikogo nie skłuciłem- to killer zrobił- Wysłałem odpowiednim osoba moje PW z nim z tego Weekednu:)

Swiatas12 dzisiaj o godz. 09:02
Akurat mam pracowity week i nie bardzo mam czas znowu na takie glupoty,
Zostan jeszce troche wieczorkiem z nia pogadam.

Jej swiecaca diode dalo sie juz wczesniej zauwazyc>jej ego troche uroslo gdyz ja niezle napietnowales, no i ludzie sie jej sluchali. Przy czym Ty sparawiales wrazenie kretacza.

Widzialem wczoraj jakies wstawki z PW adriana>jak zwykle wszystko krecilo sie woku Ciebie.

Zreszta mi tam juz wszystko jedno>stracilem vigor do gry i szkoda mi czasu na dziecinady.
Rozwiazaniem moze byc jedno-POKORA-musicie sobie nawzajem odpuscic:)

A co do wyrzuconej trojki po fuzji GD i KH>to bylo na moj wniosek:
1) Wakan byl kiedys w Falandze Greckiej prowadzonej przeze mnie, odszedl do SEMPERSOW<wowczas wroga>
2)Justynka akurat byla w trakcie przejmowania jego miast.
3)Pozostała dwojka>wiadom

A kto robił atmosferę kretacza??:) no kto może Swiatas się w koncu przyznasz- bo na PW sam napisałeś że łatwo mięc nie będę:)

I jedziemy dalej:
Ogół łatwo zmianipulować- bardzo łatwo i wiesz o tym mistrzu:p

Po trzecie- ten Wielki BBBG o którym tak nenya pisze, zrobił więcej dla sojuszu KH niż kto kolwiek do tej pory:) I tego się raczej nie wyprzesz- to że Nenya to zepsuła razem z AdriankiemK- to już do nich pretensjie..

I po czwartę smiać mi się chcę ale to z mojej naiwności- że zaufałem komuś takiemu jak Killer
w dodatku Nenya- o spisek mnie oskarza przeciwko SoH- sama siebie załatwisz swoją wizją- sojusze traktować trzeba na tyle na ile zasługują


Kolejny News- MP dał załozyciela mi jako swojemu zastępcy oraz Nenya- ale nie z racji jej kompetacji tylko z tego iż była założycielką GD-
Dziś dostałem zaproszenia od Komara i MP na Plemiona- ale niestety mam dość już Ludzi pokroju kilku graczy z SOH i Killera:)

Więc Swiatas możesz pisać bzdury- ale prawdy nie przeskoczysz.

Żałuję, że tak długo Cie popierałam.
a to ci historia:)) kon by się usłał.. : ]
PW mam cytować? Do puki byłem potrzebny dostarczyć kontaktów do póty nie miałaś wyjścia:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Nenya mimo swojej niemocy>podobnie jak ja>brak nam kontaktow czy tam kompetencji-mało istotne, oboje posiadamy wartości moralne, których TY nigdy nie posiądziesz:) I choćbyś się zarzekał na AMEN zawsze będziesz wyglądał jak zwykłe dziwadło z NETA:) A jednak istnieje grupa ludzi którzy za nami pójdą i się wstawią, mimo naszych opini czy słabości-Za Tobą... eeeehh już dosyć Ci nawtykałem-nie lubię robić sobie wrogów. Fakt jest taki, iż to Ty okazałeś słabosć>powtarzam się gdyż chyba tego nie rozumiesz-powodzenia na innych światach:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Szczerze mówiąc różne błędy się pojawiły i to w różnych sytuacjach>kolejną Twoją słabością jest to, iż WIELKI BBBG nie potrafił wykorzystać danej sytuacji>nie będę publicznie się z Tobą kłócił<błąd wszystkich graczy OMIKRON> napiszę Ci poprostu DOROŚNIJ!)
W tej chwili sprawiasz już wrażenie dzieciaczka który szuka rączki ojca zaniechaj swoich oszcerstw i sam napisz prawdę>nie chcę Ci poraz kolejny udowadniać Twoich kłamstw>przemyśl to kolego, a jak w końcu dostaniesz oświecenia>PRZEPROŚ wszystkich za swoje matactwa i może wtedy zachowasz resztki szacunku;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja w przeciwienstwie do Ciebie własnie mam jakieś wartość- nie podkopuję graczy z którymi gram..:)
A afera to nie moja wina tylko Killera i Nenya-
Nenya dla wiadomości wysztkich do Dziewczyna i jej chłopak- nigdy nie wiesz z kim piszesz:) na początku zdażało się nawet iż pisali naprzemian- raz w formie żeńskiej raz w Męskiej:)
Nie ogarniesz:p

Piszesz za Nenya- bo nie rozumiem:p ona nawet z iluzjonistą nie potrafiła wejść w jakikolwiek układ to o czym my tu romawiamy- co do Kontaktów- już je ma, bo pomimo tego iż nikt jej poważnie raczej nie trakuje to jest "założycielką" :)
Powodzenia w realu- ja tu tylko prostuję to co powinien zrobić Killer razem z nenyą- Na PW potrafią przyznać się do błędu - ale po czasie jak zobaczyli co uczynili, ale już tu odwagi nie ma nikt.

Niech każdy zapamięta z tej historii tyle że z AdrianemKillerem nie warto rozmawiać na poważne tematy- bo za chwile treść tej rozmowy przeczyta kto inny- nic takiego nie było w tym PW, co miało by godzić w interesy SOH- bo upieranie się o fuzji w kierunku SoH- to po pierwsze nie logiczne posunięcie, a po drugie egoistyczne- nawet dziecinne.

A co do rzekomej treści która niby godziła w interesy SoH- miało to na celu pochamowania Egoizmu Nenya- ale Killer to gówniarz:) i tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to w koncu bedzie ta fuzja czy nie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja w przeciwienstwie do Ciebie własnie mam jakieś wartość
Nie przypisuj mi nieznanych cech> trzeba uważać co się mówi i w Twoim wydaniu to jest zwykle gówniarstwo>skoro nie potrafisz wywnioskować z kim mozna podzielić sie informacjami, ktore nie moga wyplynac>nawet jesli chcesz cos zmanipulować i uzyskac pożądany efekt to na prawde męczy mnie dalsza rozmowa>upatruj w tym swojej winy, nie ogarniasz tego;p Fakt masz niezły temperament i zapędy... ale z samej kłótni z zarozumiałym Iluzjonista widać, iż każdy negatywny post na Twój temat podrażnia Twoją ambicję:) To kolejna Twoja słabość-nie potrafisz odpuścić, brak Ci pokory>przede wszystkim tolerancji i zaufania>tak tez uważa kilka znanych mi osób<i nie tylko>widzi Twoje oblicze. Poraz kolejny proszę Cie żebyś już ustał w swoich oszcerstwach>nie tędy droga!
 
Do góry