Sytuacja na świecie Phi

  • Rozpoczynający wątek No i już
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Moze wroce do gry i sie tu troche pobawie... Ale pewnie po kilku dniach sie znudze zwlaszcza, ze remont sie u mnie zaczyna... No chyba, ze ktos zna cos ciekawszego do pogrania na rynku przegladarkowych mmo...

Gra w LA jest nudna, nikt Cie nie chce atakowac ;/ Na PI dopiero po miesiacu praktycznego niegrania konto mi z top1 spadlo, a do czasu kasacji mimo prawie nieaktywnosci nikt nawet ataku nie poslal ;/;p A nwet stracone top1 odzyskac moglem w 2,3 dni, bo punktow na 20,30 wiosek bylo tylko mi sie nie chcialo nawet 5 minut na gre poswiecic... Moze bym poodnawial kontakty, ciekawe czy Maniek i reszta Atenczykow gdziekolwiek teraz sobie pogrywa...

=Alexander The Great= pozdrowienia z zaswiatow... Ogladasz cos teraz? Ja 3 miesiace bylem w Azji i przez dluzszy czas nic ciekawego nie ogladalem poza czytaniem koreanskiego webcomica Tower of God... Skad masz ten nowy awatar?;p

PS Ten nowy system pladrowania wiosek to jakis idiotyczny jest... Mialo byc mniej czasu poswieconego ich pladrowaniom, a wymaga teraz jednak wiecej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

to nie wydawaj tyle złota, szybciej spadniesz z topki,
no i masz rozwiązanie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Zloto to wydalem wtedy jedynie na zarzadce, zeby mniej klikac, a i to kupilem ledwo na miesiac czy dwa... W Grepolis zoto do top1 wcale nie jest potrzebne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

hmm, no to coś innego, np 'gram bez festynów'

PS LA gra na świecie bliźniaczym do joty, na PHI też jest soj LA jednak to podróbka w którym są głównie farmy Ateńczyków
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Omg co jest zlego z uzywaniu tego co jest w grze zle zbalansowane? Mam specjalnie grac zle tylko dlatego, ze zdobywanie punktow jedynie walka jest bardziej "cool"? Walka to sie zdobywa miasta, wysylanie atakow bez zadnego profitu tylko dla punktow to pokaz braku intelektu...

Top1 zdobylem nie festynami, festynami je tylko utrzymalem przez kilka miesiecy gdy juz mi sie grac nie chcialo i logowalem sie tylko dla swoich znajomych w LA...

Poza tym przeciez napisalem wyraznie, ze jak przestalem grac to logowalem sie ledwo na kilka minut, wiec miast nie zdobywalem i mimo zapasu punktow z festynow punkty nie rosly... Jakie maja znaczenie festyny czy ich brak gdy sie miast nie podbija? Wiec raczej powinienes tam wpisac "gram bez podbijania"...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

phi :p nic złego,
po prostu narzekałeś że jest zbyt łatwo i nudno, no to wykreślając sobie pewną opcję z gry będzie trudniej :> obojętnie jaką, ja dałem tylko przykład

albo takie bardziej hardcorowe: gram bez ogni :p

ja na jednym ze światów gram bez jaskini, hehe :) tak tylko żeby nie było za łatwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jaki ma sens wykreslanie sobie jakies opcji z gry? Niezaleznie od tego jakie poprzeczki sobie bym postawil moge to robic jedynie dla wlasnej satysfakcji, kazdy inny bedzie mial to gleboko w... To gra powinna sie zmienic, jedyna mozliwosc, zeby bylo mniej nudno i ciekawiej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Niezaleznie od tego jakie poprzeczki sobie bym postawil moge to robic jedynie dla wlasnej satysfakcji, kazdy inny bedzie mial to gleboko w...

no chyba wszystko co się robi to dla własnej satysfakcji bo przecież inni mają to w...
czyż nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Teraz wlasnie cos mi sie wydaje, ze ja na Jocie gralem, a nie na Pi ;p Bo widze tam znajome nazwy sojuszy... Ehh ze tez im sie dalej chce...

Gdy zdobywasz cos prestizowego jedni moga Cie za to lubic, inni szanowac, jeszcze inni nienawidziec, ale jedynie Ci, ktorzy sie tym nie interesuja beda to miec w ... Ale gdy np podczas pojedynku postanowisz walczyc jedynie jedna reka dla wyrownania szans to robisz to dla siebie, bo widzow tak naprawde obchodzi tlyko kto wygra i czy bedzie to widowiskowe (wsrte obejrzenia)... Liczy sie efekt, a nie warunki jakie sobie postawisz na poczatku...

Dlatego grajac bez jakiejs opcji w grze robisz to jedynie dla wlasnej satysfakcji, bo nikogo innego na serwie obchodzic to nie bedzie... I niczego to tak naprawde nie zmienia, bo mechanika gry pozostaje dalej taka sama, czyli ciulowata...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

no ja wszystko co robię to dla siebie a innych mam w... więc mi łatwiej :p


właśnie na jocie bo z Pi nie chciałem uwierzyć że bez złota można być topkiem na 2.0, takie realia teraz są
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pi to chyba z jakiejs innej gry mi sie wzielo ;p

Maniek tak podejrzewalem, ze na jakims z nowszych :) Po 3 miesiacach w Azji to wogole nie chce mi sie na jakiejkowiek grze w necie siedziec ;p Przygoda zycia ;p Na wakacje wyruszam ponownie, wiec tylko na razie chce sobie czyms czas wolny zajac, ktorego pewnie nie bedzie za wiele...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a jeśli jednak zachciało Ci się grać to możesz dostać linka do centrum wydarzeń i będziesz się ścigał z dwoma topkami z którymi (na moje oko) raczej byś nie prześcignął :p

to chyba lepsze niż skreślanie sobie jednej opcji
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pi to chyba z jakiejs innej gry mi sie wzielo ;p

Maniek tak podejrzewalem, ze na jakims z nowszych :) Po 3 miesiacach w Azji to wogole nie chce mi sie na jakiejkowiek grze w necie siedziec ;p Przygoda zycia ;p Na wakacje wyruszam ponownie, wiec tylko na razie chce sobie czyms czas wolny zajac, ktorego pewnie nie bedzie za wiele...

Dorsai gramy na lajcie jak chcesz to choc pobawimy się trochę jak na jocie. świat szybki i ustawienia piękne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kusisz... Wpadlbym, ale na x4 znowu pewnie wsiaklbym na dluzej, a nie mam zbytnio na to czasu i jak chce co pewien czas do Azji wyjezdzac to musze tu w Polsce sprawy sobie uporzadkowac...4

Chcialem sprawdzic jak wam tam idzie to nawet miasta zalozyc nie moge, bo serwer przepelniony ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kusisz... Wpadlbym, ale na x4 znowu pewnie wsiaklbym na dluzej, a nie mam zbytnio na to czasu i jak chce co pewien czas do Azji wyjezdzac to musze tu w Polsce sprawy sobie uporzadkowac...

no wiesz z tym systemem podboju to nawet nie trzeba rano wstawać :)) a więc luzik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Grepolis niestety juz mnie nie pociaga... Wpadne czasami pospamowac ze starymi znajomymi, ale na granie nie mam ochoty...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

@Dorsai
"PS Ten nowy system pladrowania wiosek to jakis idiotyczny jest... Mialo byc mniej czasu poswieconego ich pladrowaniom, a wymaga teraz jednak wiecej... "

tu sie z toba zgadzam calkowicie. stary system pozwalal na rowniejsza rozgrywke, wygrywal gracz ktory wiecej myslal i podejmowal lepsze strategicznie decyzje.

"Zloto to wydalem wtedy jedynie na zarzadce, zeby mniej klikac, a i to kupilem ledwo na miesiac czy dwa... W Grepolis zoto do top1 wcale nie jest potrzebne..."

nikt nie zweryfikuje czy mowisz prawde, czy opowiadasz bajki.
jednak moge cie zapewnic, ze obecnie wydajac zloto jedynie na zarzadce nie bylbys nawet w top20, niezaleznie jak dobry jestes i ile godzin dziennie farmisz. Skracaczy za zloto jest teraz mnostwo. W tym momencie do top1 zloto jest potrzebne, niestety. inaczej skracacze cie pobija na leb na szyje, bo oni nie dosc ze grac umieja(jako tako! bo co to za umiejetnosc bezmyslnie klikac w farmienie rolnikow) to na dodatek maja kilkukrotnie szybszy rozwoj miasta.
Rekordzista rozbudował miasto z 2k do 5k w jedną noc, większość stałych bywalców wie doskonale o kogo chodzi.
Nie umniejszając twoim umiejętnościom, bo wiem że wiedzę o grze masz sporą, sądzę, że nie dałbyś radę w rywalizacji o top1 z takim graczem. Gra jest na takim etapie, że sama wiedza o grze i doświadczenie niewiele dają.


@No i już
"PS LA gra na świecie bliźniaczym do joty, na PHI też jest soj LA jednak to podróbka w którym są głównie farmy Ateńczyków"

LA już nie ma na Phi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No wlasnie...
Co sie stalo z LA? Jakos nagle wyparowali :rolleyes:
 
Do góry