1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Phi

Dyskusja w 'Phi' rozpoczęta przez użytkownika No i już, 5. Mar 2012.

1. No i już

No i już Guest

phi, na takiej prędkości tylko niedzielne faremki pewnie grają :p

2. Odp: Sytuacja na świecie

Phii, ja mysle, ze sobotnie tez :D

3. Odp: Sytuacja na świecie

phi... żebyście się nie zdziwili... phi :)

4. No i już

No i już Guest

Odp: Sytuacja na świecie

w każdym bądź razie same lamy i grepolisowe gimbusy :>

5. Odp: Sytuacja na świecie

phi, ja zalogowalam sie zeby oblookac sytuacje i powiem, ze same nieznajome nicki :p

6. zelgawis2

zelgawis2 Guest

jakas podrobka legionu atenskiego robi furore, nooby do nich leca bo mysla ze wreszcie nie beda ich farmami. ;/

7. Odp: Sytuacja na świecie

Nom. Nawet skopiowany opis maja z ypsilonu jako opis profilu w sojuszu.

8. No i już

No i już Guest

patrzę sobie na statystyki phi a tam top łan... moja farma z ypsilonu, świat żenada

9. zelgawis2

zelgawis2 Guest

spokojnie, to dopiero początek świata, jeszcze zdąży spaść. ;-)

10. No i już

No i już Guest

tak, bo goni go top sześć, moja farma z innego świata,
    i tak o to faremki będą się chwalić w przyszłości "wielkimi" osiągnięciami

11. sm1te

sm1te

Mnie tylko zastanawia kto LA skopiowal...

12. Turek.

Turek. Guest

Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze taka nazwa jak legion atenski sparta persja 300 kartagina i inne starozytne nazwy byly juz nie raz uzywane przez wiele sojuszy nie tylko w GP ale inne tego typu gry.

Nie zdziwilbym sie jakby ss/la skopiowaly ta nazwe od innych. A jezeli nie skopiowaly to po prostu uzyly mimo, ze byl taki sojusz juz wczesniej.

Jedyne moge sie zgodzic z tym, ze ss/la to najbardziej znany sojusz pod ta nazwa i kazdemu sie kojarzy z nimi a nie z jakimis noobami.

Po prostu to nie orginalna nazwa i ktos nawet nie swiadomie moge uzywac jej.

Choc tutaj skopiowali nawet profil podobno wiec to plagiat;p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Mar 2012
  13. zelgawis2

zelgawis2 Guest

co do innych gier to nie mam pojecia, byc moze i byl legion atenski ale szczerze mowiac, to watpie. legion moze i tak, ale czemu ateński?
    w grepolis to akurat ma swoje wytlumaczenie ze swiata beta, gdzie wlasnie powstal pierwszy LA.
    nazwe przyjeto po polaczeniu sie dwoch sojuszy - LEGION 44 i Ateny. w sondzie na forum nt nazwy sojuszu zwyciężyła propozycja Legion Ateński by właśnie podkreślić że sojusz jest stworzony z dwóch pomniejszych sojuszy których nazwy wypisałem wyżej.
    tak więc LA to 100% oryginalna nazwa, a jak jakiś gimnazjalista wchodzi na nowy świat i nazywa tak swój sojusz perfidnie jeszcze kopiując logo i profil LA z innego świata to rzygać mi się chce. a na niektórych jeszcze robi to wrażenie i dołączają do takiego sojuszu. ręce opadają. będzie przynajmniej kogo i za co farmić. :p

14. wl0d1

wl0d1 Guest

światy z taka prędkością jak achiles i phi są świetnym rozwiązaniem dla osób które maja więcej obowiązków w życiu niż tylko grepolis
    wiec zapraszam wielkie gwiazdy grepo na ten świat i tutaj można zobaczyć Waszą wartość a nie na świecie z dużymi prędkościami gdzie latanie na złocie daje ogromne odrywy i kolon lata na sąsiednie wyspy kilka minut gdzie można zaskoczyć każdego kto jest tylko na tym samym morzu

15. Virti

Virti

A skąd wiecie ?
    Może to ktoś z Ypsilonu lub z Bety ...
    A gdzie to pisze, że nie można kopiować ?

16. zelgawis2

zelgawis2 Guest

no niestety, ten gracz ktory zalozyl marna podrobke LA nie mial do czynienia z prawdziwym LA na zadnym swiecie. no chyba, ze byl ich farma.
    z tym pytaniem o kopiowanie to mam nadzieje ze taki ponury zart?
    btw. naucz sie pisac, nie stawia sie spacji przed pytajnikiem czy wielokropkiem.

17. Virti

Virti

Ich sprawa...
    Niech robią co chcą...
    A czemu niby nie można kopiować?

18. manfred

manfred

oczywiście że można kopiować nie ma zakazu. Tak jak napisał zelgawis2 nazwa sojuszu powstała ze świata bety z dwóch świetnych sojuszy. Potem miała odsłonę na innych światach w podobnych składzie z drobnymi modyfikacjami.

Może ten sojusz okaże się lepszy niż ten z Bety czy z Joty czy z Ypsilona. I właśnie tego im życzę.

No ale już jesteśmy przyzwyczajeni że jak sojusz XXX to muszą tam grać Zenek, Wojtek i kaska, a jak sojusz MDG to musi grać Turek a cała reszta to podróbka :))

19. Odp: Sytuacja na świecie

Takie nazwy trafiają sie nie tylko w Grepo. W każdej grze znajdzie sie gorszy lub lepszy sojusz o nazwie np. "Jeźdźcy Apokalipsy", "Demony Wojny", czy inne "Anioły ciemności", ale skoro ustaliliśmy, że LA to marna podróbka sojuszu z innego świata, która posunęła się do kopiowania profilu wspomnianego sojuszu, to może powiedzcie, którego sojuszu szeregi warto zasilić? Masówki z top2 i LA odpadają ofc :)

20. Maxi Divine

Maxi Divine Guest

Phi! Ze też nie mają kogo podrabiać tylko jakieś LA ;-)

Do góry