Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Tego nie wiem nie znam ani adasko ani turka, w sumie ku... to ja nikogo nie znam :mad:
Sorki, ale czytałam sobie w końcu od początku ten wątek i normalnie, aż się poplułam ze śmiechu :D

Co do świata - jest parę fajnych ludzików, zawiązują się jakieś tam pakty, podobno na sex się umawiają, ale to tylko plotki :D
Top 10 sojuszy się klaruje powoli - ciekawe kto z kim będzie walczył, a kto z kim będzie się kochał :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Sisi.W pełni się z tobą zgadzam.Paru fajnych ludzi tam jest.Dużo jest znajomych ze świata Pi.Myślę że będzie ciekawie .
A ci którzy przekreślają Dzikie Hordy niech poczekaja do konca ochrony i pierwszych podbojów.Wtedy bedziecie mogli zaczac sie kłócić
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

sisi boje się twoich psychicznych maskotek:(
Taaa śmiejcie się z Psychicznych Maskotek, śmiejcie :D

Przed chwilą przeczytałam w jednym sojku: Maskotki trzeba rozpruć i brać się potem za innych./

Nie lepiej rozebrać? Po co zaraz rozpruwać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Taaa śmiejcie się z Psychicznych Maskotek, śmiejcie :D

Przed chwilą przeczytałam w jednym sojku: Maskotki trzeba rozpruć i brać się potem za innych./

Nie lepiej rozebrać? Po co zaraz rozpruwać :p

Ja się nie boje tak jak się gra to się gra.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

To co?
Czekami na koniec ochronki z utęsknieniem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

patrząc ze strony obrońcy - kucykami ich raczej nie będzie mógł nazwać ;-)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

patrząc ze strony obrońcy - kucykami ich raczej nie będzie mógł nazwać ;-)
A ja jeszcze nie mam koników :(
Za drogie są w utrzymaniu.
Jeść to chce dużo i często głaskane muszą być, to po co mi takie?
Poczekam, ale może ktoś z jakimiś konikami wpadnie do mnie na zabawę - taniej mnie to wyjdzie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

konie, fakt - drogie, ale bardzo szybko potrafią na siebie zarobić ze względu na bardzo dużą pojemność łupu i prędkość. zresztą głaskać ich często nie trzeba. ;-)

zresztą koniki to nie tylko kwestia opłacalności, ale także prestiżu, bo wiadomo, że im wcześniej je zbadasz tym większym pr0sem jesteś. ;-)

a z tą zabawą u ciebie to nie do końca może wyjść taniej - jak nie będziesz online w momencie ataku i nie cofniesz wojska to na 90% wyjdziesz na minus. :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

konie, fakt - drogie, ale bardzo szybko potrafią na siebie zarobić ze względu na bardzo dużą pojemność łupu i prędkość. zresztą głaskać ich często nie trzeba. ;-)

zresztą koniki to nie tylko kwestia opłacalności, ale także prestiżu, bo wiadomo, że im wcześniej je zbadasz tym większym pr0sem jesteś. ;-)

a z tą zabawą u ciebie to nie do końca może wyjść taniej - jak nie będziesz online w momencie ataku i nie cofniesz wojska to na 90% wyjdziesz na minus. :rolleyes:

Aaa to my tu o takich konikach gadamy?
Oj jaka ja zacofana :D

A tak na serio widzę, że ten super skład WIELKIEJ 4 z czołówki to mnie sobie ukochał...
No może nie będę wklejać nicku tego dzieciaka, ale tekst dziecka noe to tak:

proszę szpiega o przekazanie założycielce, że ma wąską ci*e

Kurde poplułam się ze śmiechu, dzieciak wróci do przedszkola baaardzo szybko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Aaa to my tu o takich konikach gadamy?
Oj jaka ja zacofana :D

a ty pewnie do tej pory cały czas o tych pisałaś? :D
rainbow_dash.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

konie, fakt - drogie, ale bardzo szybko potrafią na siebie zarobić ze względu na bardzo dużą pojemność łupu i prędkość. zresztą głaskać ich często nie trzeba. ;-)

zresztą koniki to nie tylko kwestia opłacalności, ale także prestiżu, bo wiadomo, że im wcześniej je zbadasz tym większym pr0sem jesteś. ;-)

a z tą zabawą u ciebie to nie do końca może wyjść taniej - jak nie będziesz online w momencie ataku i nie cofniesz wojska to na 90% wyjdziesz na minus. :rolleyes:

To ja jestem noobem bo co swiat to nie robilem w pierwszym miescie kawalerii.

Musze czesciej czytac FO bo widze, ze wiele mi jeszcze brakuje to najbardziej prestizowych graczy z duza iloscia kawalerii;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

dokładnie turku, jesteś noobem. dobrze że nareszcie sam to zauważyłeś.
 
Do góry