nieaktywne miasto

  • Rozpoczynający wątek roman1000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A po jakim czasie miasto z szarą flaga jest likwidowane ??
 

DeletedUser

Guest
Nie jest likwidowane. Pozostaje takie dopóki ktoś go nie przejmie.
 

DeletedUser

Guest
a czy do przejecia takigo miasta musi byc badanie podboj czy wystarczy kolonizacja
 

DeletedUser17

Guest
Jak sama nazwa wskazuje, my nie kolonizujemy tylko przejmujemy/podbijamy.

Podbój
 

DeletedUser

Guest
ddd

ja bym nie przejmował z szarą flagą bo najczęsciej są słabe 200-300 pkt ja bym przejmował co ma około 1000 tys
 

DeletedUser

Guest
A ja w tej chwili już 5000-6000 zaczynam przerabiać na farmy, bo kulturki brakuje.
 

DeletedUser3582

Guest
Help

Ja mam takie pytanie.. Wysylam statek kolinizacyjny wraz z jednostkami i statkami off, i on wraca spowrotem do mojej wioski i szare miasto nie zostaje przejete, czynnosc ponawialem 3x i to samo non stop. Teraz zasadnicze pytanie brzmi ja to miasto przejac bo juz 2 dzien proboje i wyslam wojska i nic, wraca sporotem, dodam tylko ze jak wysylam mam zakladke po lewej: przejmowanie miasta, ale nic sie nie dzieje.. O co chodzi??
 

DeletedUser3582

Guest
.

Tak, bo mam juz 2 wioski, i wczesniej podbilem bez problemu.
 

DeletedUser17

Guest
Wysyłasz kolonizator, statki off, transportowce i jednostki lądowe?
 

DeletedUser3582

Guest
Wyslalem zwykly atak 300 hoplitow dochodza za godzine, za chwile wyslalem 7 trimerow, 7 transportowcow z 60 procarzami i 80 hoplitami oraz STATEK KOLONIZACYJNY. I zalicza to jako atak i nic sie nie dzieje, statek wraca spowrotem do miasta wraz z jednostkami...

PS: Pozdrowienia ze SKIERNIEWIC. ;P
 

DeletedUser

Guest
U mnie jest tak samo... kultura na 3 poziomie normalnie podbój zbadany i moje wojska z statkiem kolonizacyjnym wracają... mam dwa miasta a trzeciego nie mogę podbić :(
 

DeletedUser2136

Guest
wchodzisz w Agorę, potem w Kulturę, czytasz na dole po prawej: "Miasta: X/Y" i robisz proste porównanie matematyczne:
- jeśli X=Y - kolonek będzie wracał (za mało punktów kultury)
- jeśli X<Y - gdzieś popełniasz błąd

cudów nie ma - u nas normalnie kolonizują się wioski, nawet te "żywe" które piszą różne dziwne rzeczy.. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Jeden "cud" to ten, że statel kolonizacyjny MUSI miec obstawę i nie liczą się statki transportowe, MUSI byc minimum jeden okręt bojowy, np: statek ogniowy.
 

DeletedUser2136

Guest
triremy nie traktujemy jako statek bojowy?
w sumie faktycznie, jest w punktach bardziej obronny niż bojowy.. ;-)
 

Robin65

Zespół Grepolis
wyślij jeszcze raz korzystając z powyższych wskazówek i jeśli znowu nie wyjdzie lub posiadasz raporty z poprzednich nieudanych podbojów to wrzuć screena
 
Status
Zamknięty.
Do góry