nieaktywne miasto

  • Rozpoczynający wątek roman1000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Rychu

Ponarzekałeś? A wiesz, że to twórcy decydują co się zmienia i takimi komentarzami nic nie zmienisz?

Zamiast narzekać i innych buntować po prostu graj, czy jak wolisz przestań grać.

nie, no teraz to ja już wiem o co chodzi dobra zagrywka!
To nie były narzekania tylko próba zrozumienia, ale teraz jest już wszystko jasne :D, na początku gry był taki bonus, kolejnym etapem był własnie ten ruch, teraz chcesz walczyć kup sobie dowódce i kapitana :p twoje szanse się zwiększą, a jak nie kupisz to kwiatki sadź w osadach :p
 

DeletedUser946

Guest
Rychu

Ponarzekałeś? A wiesz, że to twórcy decydują co się zmienia i takimi komentarzami nic nie zmienisz?

Zamiast narzekać i innych buntować po prostu graj, czy jak wolisz przestań grać.
właśnie dzięki takim narzekaniom i "buntowaniem się" graczy parę rzeczy planowanych do wprowadzenia nie weszło w życie lub zostało zmienione (jak np. likwidacja bonusu nocnego dla okupanta), wystarczy zajrzeć czasem na niemieckie forum - Ty, zamiast pisać takie mądrości jak powyżej, mógłbyś lepiej przekazać te głosy niezadowolenia do ludzi mających kontakt z twórcami, albo po prostu się nie wtrącać, bo Rychuu zabrał głos na dany temat i tyle, żadna Twoja interwencja tu nie była potrzebna - jak nie ma się nic do powiedzenia to nie powinno się odzywać :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na niemieckim forum były wklejane raporty szpiegowskie "rozpadających się" miast, a o tym, że miasto znika kiedy senat spadnie do zera powiedział jeden z modów przedstawiając ten update

przebadałem sprawę. rzeczywiście się rozsypują...
 

DeletedUser2440

Guest
lekka przesada

Ja jestem w pierwszej trojce najsilniejszych graczy na moim serwerze i powiem ze ten pomysl z degradacja miast to lekka przesada, a przynajmniej nie szybkosc, z jaka te miasta sie rozpadaja. I faktycznie widac tworcy sa za tym zeby glupio ludzie sie bunkrowali, a nie walczyli....a ja myslalem ze o to w takich grach chodzi. Jak tak dalej pojdzie to ja zaprzestane grac bo chce walki, a widac tworcy chca do tego nas zniechecic. Jest wiele gier gdzie jednak nie wszyscy zapomnieli podstaw rozgrywki. No ale zobaczmy jak to bedzie sie posuwalo. Milo by bylo jzk by jednak adnimistratorzy poinfirmiwali tworcow, ze ludzie nie sa szczesliwi z tym nowym pomyslem. Pozdrawiam walczacych!
 

DeletedUser

Guest
no właśnie będzie skupienie na walce - po co komu budować się od zera - będą się skupiać na atakowaniu większych miast.

zabawa w 700-punktowy bunkier się szybko znudzi:) zbyt duże straty ponosi broniący bez muru:D
 

DeletedUser946

Guest
zabawa w 700-punktowy bunkier się szybko znudzi:) zbyt duże straty ponosi broniący bez muru:D
przecież mur na 15 poziom można w 2h pobudować albo nawet szybciej, starczy tylko odpowiednią ilość złota kupić - a o to twórcom tylko w tej grze chodzi...
przejmując jako-tako rozwinięte opuszczone miasta nawet się nie pomyśli o użyciu złota, a jak trzeba zaczynać od 700 pkt... myślę, że to wszystko jest przemyślane :)
 

DeletedUser

Guest
nie dość że te wioski znikają, to jeszcze na wojaków, którzy czatują w nich z zasadzkach, gruz się sypie i giną niebożęta. To że się te wiochy rozsypują, ok, jak opuszczona to nikt w dachach dziur nie łata, ale żeby na wojaków gruz się sypał to już przesada! :)

Popsuli tym podstawowa taktykę kreatywnego sąsiedztwa, aby na farmy pomoc podsyłać! Niedługo to może i atakować nie będzie można, tylko bunty wywoływać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry