Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Już wyraziłem swoją opinię na temat tego bonusu. Uważam, że zabija on radość z gry. Mi tam wojska nie szkoda, bo się odbuduje, ale ktoś kto wymyślił ten bonus to kompletny idiota jest, totalny baran i tyle. Brawo inteligenci w InnoGames:)) Poczytajcie sobie może forum, a najlepiej zagrajcie, zanim wprowadzicie kolejne pożal się boże "ulepszenia"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Jak już pisałem bonus jest bardzo dużym dodatkiem do obrony. Ogólnie w tej grze jest masa takich dodatków które utrudniają grę w ataku. Obrona jest premiowana i to bardzo. Jak poprawią bonus do ataku to praktycznie będzie jak przed bonusem. Spójrzmy na to obiektywnie, przecież tu chodzi o to abyśmy dłużej siedzieli na tym świecie i wydali więcej kasy(jedni mniej drudzy więcej) o to przede wszystkim chodzi ;).
Tata macie teraz trochę bardziej pod górkę, ale już działacie, aby tą drobną przeszkodę zniwelować(choćby ankieta w tej sprawie). Już wiele razy pokazaliście, że dajecie sobie radę z przeciwnościami ;).
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

atak 2000 woja niszczy około 800 deffa (z 2000) przy murku 20+, więc jaki jest w ogóle sens bonusu 30%?? nie dość, że w grepolis łatwiej się bronić niż atakować to jeszcze dowalili bez mózgowy bonus 30%
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Witam Wszystkich ,
to jest mój pierwszy post na tym forum , choć już dawno miałem zamiar napisać kilka gorzkich słów co do niektórych bo nie da się czasem czytać takich głupot jakie tu się wypisuje
ale nie o to tu chodzi
w tej chwili marudzicie że bonus do obrony jest niepotrzebny ale działa również w Waszą stronę i też możecie z niego korzystać
i co wtedy my też powinniśmy płakać bo będziemy tracić dużo offa ,
trudno takie życie a gra toczy się dalej i grajmy o tą koronę do końca :)

Wczoraj mimo że miałem ulepszoną obronę jednak straciłem miasto także nie mówcie że jest taka tragedia
większość ataków która szła była również z bonusami i nie płaczę bo przez te bonusy nie mam teraz miasta.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Kamil. Nam nie dane było korzystać z dobrodziejstwa tego bonusu, jak mieliście przewagę. To jest pewna róznica
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tak jak i my nie mogliśmy korzystać z bonusu do ataku itd. Teraz my możemy korzystać i wy możecie, w zasadzie nic się nie zmieniło - byłoby inaczej gdyśmy mogli a wy nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To było chyba przed tym jak okazało się, że dw bardziej niż do grepolis nadają się na ulicę czerwonych latarni i koalicja wtedy faktycznie miała dużo punktów przewagi nad Camorrą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tak jak i my nie mogliśmy korzystać z bonusu do ataku itd. Teraz my możemy korzystać i wy możecie, w zasadzie nic się nie zmieniło - byłoby inaczej gdyśmy mogli a wy nie.

No nie wierzę, że widzisz w tym rozumowaniu jakąś logikę. Po co taka propaganda, że nic sie nie zmieniło. Ciągle pełno Cię na forum w tej kwestii, że jest OK . A NIE JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jest, bo bronisz miasta na bonusie wszystkimi jednostkami jakie tam stacjonują , a atakujesz na bonusie tytko z jednego miasta. Przestań w końcu gadać na okrągło że jest po równo, bo zbyt inteligentny jesteś i Ty i ja , abym nie widział w tym jakiejś chorej manipulacji. Nikt , kto grał w grepo dość długo w to nie uwierzy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Jeśli masz kapitana i wspiera Cię 30osób bez, to tak czy tak ich wsparcie jest obejmowane przez ten bonus +20% do walki na morzu. Tak samo jest w przypadku tego nowego dziadostwa. Nie można zmieniać zasad w trakcie gry, od zawsze tak było i teraz dodali nowe fajerwerki i działają jak te stare :). Jak będę miał potem dostęp do swojego lapka to Ci dam temat na nową ankietę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Coś bardzo wolno idzie ta nowa siła i dlaczego na kolanach :D

ale trzeba miec zryta banie by siedziec i przegladac stare wpisy na forum sprzed paru miesiecy i je wklejac
a poza tym przeciez to m in twoja dwulicowosc i falszywosc doprowadzila do zmiany tego stanu rzeczy
to nie jest powod do dumy choragiewko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tak jak Ci obiecałem TataXXL, jak dla mnie to dopiero jest skandaliczne:
(20.05.2013 22:47) Rzuciłeś zaklęcie Trzęsienie ziemi na miasto Rosario (gamma321)
=========================================================
Agresor: losiakus Semper Invicta
---------------------------------------------------------
Obrońca: Rosario gamma321 Demoniczna Camorra
Trzęsienie ziemi
Poziom muru miejskiego: 23
=========================================================
Grepolis Report Converter - ver. 2.1.23 created by Potusek


(20.05.2013 23:03) emzky atakuje miasto Rosario (gamma321)
=========================================================
Agresor: bezzlotajestes0 losiakus Semper Invicta Morale: 100 % Szczęście: 23 %
---------------------------------------------------------
Obrońca: Rosario gamma321 Demoniczna Camorra Mur miejski: 24 (-0)
---------------------------------------------------------

Jeśli zrobisz ankietę w tej sprawie to na pewno Cię poprę. Z rapków wykasowałem nieistotne szczegóły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Coś bardzo wolno idzie ta nowa siła i dlaczego na kolanach :D

Do not provoke:cool:
ventura2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dzisiaj z rana fajnie było, aż żałuję, że nie odpaliłem podwójnych punktów :(. Prawie wam się udało!

Hehe, nie no, żartuję, dużo zostało.
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Co się dzieje Losi ?
Kurde nie ma mnie i nic nie wiem ;((
Pozdro SI:cool:
No nie będę cham dla was też DC :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Najpierw próba zablokowania a później próba przejęcia miasta na cudaku po Sławeckim.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Ojej !
Cóż za LosPsikus chciała zrobić DC :D spryciule :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Biorąc pod uwagę jaki burdel był w tych atakach i wsparciach to nie bardzo spryciule, ale za chęci należy się plusik.
 
Do góry