Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

paktowanie nie zawsze znaczy podpisanie paktu
tutaj zamieszczam definicje
paktować
prowadzić rokowania, negocjacje w sprawie zawarcia pokoju, rozejmu lub w sprawie jakiegoś układu, ugody
w tym wypadku jest układ Oni do Was
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Co nie zmienia faktu, iż zakończenie wojny Ekipy z Valhalla pozwoli na przeniesienie zaangażowanych w nią sił obu stron na inne pole, tym bardziej iż aktualnie są to zjednoczone siły, które można przesunąć na jedno pole.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Co nie zmienia faktu, iż zakończenie wojny Ekipy z Valhalla pozwoli na przeniesienie zaangażowanych w nią sił obu stron na inne pole, tym bardziej iż aktualnie są to zjednoczone siły, które można przesunąć na jedno pole.
ciekawe jak długo hehe pamietam Valhalle -która miała wtedy inną nazwe i po podobnej fuzji nastąpił szybki rozłam a to inne pole może być zgubne już nie jeden sojusz się o tym przekonał
 

DeletedUser12818

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

o jakim rozlamie mowisz? bo nie pamietam takowego fuzji tez nie pamietam jak wyszedlem z hanibali wszyscy sie na mnie rzucili a ze zwiadowcow przejalem i w 3 dni wyszedlem z sojuszem na top1 to spowodowalo ze wszyscy byli przeciwko mnie gdybym mial wtedy wiecej urlopu w pray i pogralbym aktywnie jeszcze z 2 tygodnie dluzej to nie byloby problemu bo sojusz by sie ulozyl i szlibysmy do przodu a tak zaniedbalem sprawy i pod naporem 5 atakujacych sojuszy sporo ludzi padlo no ale jak widac przetrwalismy i dobrze sie nam gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11618

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Crom o czym ty piszesz ? Po wyjsciu z sojuszu nikt od nas Was nie atakowal wiec zastanow sie zanim cos napiszesz. Zaslaniasz sie urlopem mam nadzieje ze teraz bedziesz mial go sporo ^^

Mnie osobiscie cieszy ta fuzja wreszcie bedzie kogo prac :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Crom nie pamiętam żeby DW Was atakowało z tego co tutaj pisze rok82 Oni Was też nie atakowali więc jakie 5 sojuszy Was atakowało bo nie pamiętam tego/może nie wiem tego.
Ja dokładnie pamiętam kto DW atakował i u nas było tak że w pewnym momencie atakowało nas 6 sojuszy
Brygada RR/Mroczni Galernicy/Ekipa Remontowa/Angel-Roma/Ferajna Kubusia Puchatka/***KOSTUCHA***-teraz próżno ich szukać w TOP15
ba powiem więcej Mroczni Galernicy fuzjowali sie już z Ekipą Remontową i powstał dziwny twór Ekipa Galerników których już nie ma i są u Was ciekawi mnie gdzie teraz wejdą po Valhalli
 

DeletedUser12818

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

apokalipsa, no name, ekipa remontowa, brygada rr, bezimienni i zwiadowcy ale tych ostatnich szybko dyplomatycznie przejalem i nie bylo zadnych rozlamow nigdy w naszym sojuszu podzial mielismy terytorialny teraz punktowy i to wszystko a fuzje to element tej gry na omikronie przezylem wiele sojuszy typu brygada i hanibals i wygralem swiat z moim sojuszem gramy tu dla zabawy, to nie armia
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Crom nie pamiętam żeby DW Was atakowało z tego co tutaj pisze rok82 Oni Was też nie atakowali więc jakie 5 sojuszy Was atakowało bo nie pamiętam tego/może nie wiem tego.
Ja dokładnie pamiętam kto DW atakował i u nas było tak że w pewnym momencie atakowało nas 6 sojuszy
Brygada RR/Mroczni Galernicy/Ekipa Remontowa/Angel-Roma/Ferajna Kubusia Puchatka/***KOSTUCHA***-teraz próżno ich szukać w TOP15
ba powiem więcej Mroczni Galernicy fuzjowali sie już z Ekipą Remontową i powstał dziwny twór Ekipa Galerników których już nie ma i są u Was ciekawi mnie gdzie teraz wejdą po Valhalli

Powiem tak:
stałem za Valhallą... ale już 2 razy mi podnieśli ciśnienie przez ostatnie 3 dni... osobiście byłem przeciwny tej fuzji bo była w planach lepsza... ale cóż kto mnie słucha... a tak jak mówisz art, a z tego co czytam to też od początku swiata obserwujesz rozwój sytuacji...
Byłem przeciwny też właśnie dlatego o czym piszesz - jeśli sojusz nie może się utrzymać to nie dlatego że ma słabych graczy... Ale że jest syf, i nie potrafią utrzymać porządku nawet podstawowego...
Nie jest trudno wbić się do top15, ale trudniej jest się utrzymać :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

wyrzym i tutaj się zgadzamy bodajrze pierwszy raz ba powiem więcej robiąc takie fuzje sojusz naraża sie na działania kretów no ale cóż jak to powiedział Crom fuzje to element tej gry do DW ciężko trafić z wrogiego sojuszu a żeby tak się stało to trzeba na to zasłużyć ogólnie żtczę powodzenia Nowej Valhalli i czekam na pierwsze zgrzyty bo ludzie z EG wkońcu zaczną narzekać to kwestja czasu bo deffa słać na kilka frontów się nie da, a przyjmując wrogów jakiegoś sojuszu trzeba się liczyć z tym że taki agresor zmieni cel tak żeby dobić uciekinierów
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Z tego co pamiętam już była podobna fuzja i skończyła się podobnie (Akatsuki), przejechałem się wtedy i już zwracam uwagę na dużo czynników:)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

jeden plus dla DW to taki że już jest pewne że prędzej czy później gracze z byłego EG znikną z mapy bo tylko to im wróżę a polityka Valhalli (zaraz ktoś powie że to nie mój interes i żebym się nie wtrącał) może ją zgubić bo muszą pamoętać ze EG miało kilku wrogów i ci wrogowie nie znikną
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

apokalipsa, no name, ekipa remontowa, brygada rr, bezimienni i zwiadowcy ale tych ostatnich szybko dyplomatycznie przejalem i nie bylo zadnych rozlamow nigdy w naszym sojuszu podzial mielismy terytorialny teraz punktowy i to wszystko a fuzje to element tej gry na omikronie przezylem wiele sojuszy typu brygada i hanibals i wygralem swiat z moim sojuszem gramy tu dla zabawy, to nie armia

hahaha ale mnie rozbawiles ;) nie bylo zadnych rozlamow to czemu skasowaliscie fora ukryte bo wszyscy wiedzieli co sie u Was dzieje ;) To jest wlasnie jak sie fuzje przeprowadza w Twoim stylu..

Konczac temat z Toba ciesze sie ze odszedles i zabrales ze soba swoich czopkow bo teraz mamy wszystko poukladane a nie jak burdel za Twoich czasow bo nie potrafiles ogarnac 30 graczy z twojego morza i ponoc twoich kumpli..

Ja rowniez zycze Wam powodzenia w dalszej grze i wez sobie dluzszy urlop ^^

Ps. Czemu usunales ostatnie zdanie odnosnie Revzora ?

Tu masz orginal jakbys zapomnial co napisales ;)

o jakim rozlamie mowisz? bo nie pamietam takowego fuzji tez nie pamietam jak wyszedlem z hanibali wszyscy sie na mnie rzucili a ze zwiadowcow przejalem i w 3 dni wyszedlem z sojuszem na top1 to spowodowalo ze wszyscy byli przeciwko mnie gdybym mial wtedy wiecej urlopu w pray i pogralbym aktywnie jeszcze z 2 tygodnie dluzej to nie byloby problemu bo sojusz by sie ulozyl i szlibysmy do przodu a tak zaniedbalem sprawy i pod naporem 5 atakujacych sojuszy sporo ludzi padlo no ale jak widac przetrwalismy i dobrze sie nam gra,bez tej wojskowej retoryki revzora

Zapamietaj na przyszlosc to ze wymagamy od naszych graczy podstawowych kwestii jesli chodzi o funkcjonowanie sojuszu to jest na plus a nie tak jak piszesz armia...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

To jest wlasnie jak sie fuzje przeprowadza w Twoim stylu..
to nie on przeprowadzał tą fuzję :)

Art... właśnie o to chodzi... niektórzy ludzie bez urazy ale naprawde mają 0 taktycznego myślenia...
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

dlatego mimo mojej całej sympatji dla Valhalli nie wróżę jej przyszłości w kolorowych barwach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Zapamietaj na przyszlosc to ze wymagamy od naszych graczy podstawowych kwestii jesli chodzi o funkcjonowanie sojuszu to jest na plus a nie tak jak piszesz armia...

I tu z rokiem się zgodzę. Po Apokalipsie mam przykład. Dałem Radnym trochę luzu i skończyło się to rozłamem, bowiem dwójka z nich usilnie dążyła do przejęcia władzy i wszystkim podkładała świnie. Teraz wyrzymie wiesz już dlaczego Apokalipsa została przeze mnie rozwiązana. Decyzji nie żałuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Tak z ciekawości... Dlaczego wymieniacie poglądy w tym temacie, a nie w "Sytuacja na świecie Efez" np?
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

1 Valhalla 11682794 90 129809 sa na 1 miejscu wchłoneli Ekipe Galerników ciekawe co im z tego wyjdzie oby nie nowi wrogowie
2 Demony Wojny 10776934 78 138166-nie wypowiadam sie z wiadomych powodów
3 Cień Śmierci 9303655 90 103374-zrobili kawał dobrej roboty czyszcząc sobie morze teraz zbierają z tego profity
4 Zakon ZERO 9057972 79 114658-dają rade u siebie w okolicy chyba już kazdy ich sie obawia
5 HANNIBALS 8768337 50 175367-najlepiej zorganizowany sojusz podziwiam ich
6 FORMOZA 6833242 57 119881-nie znam
7 SH *MAXON* 6089448 89 68421-kiedyś akademia Apokalipsy teraz są samodzielni zobaczymy jak radę sobie dadzą
8 *Sons of Anarchy* 5889114 66 89229-troche osiedli na laurach -staneli w miejscu
9 No name 5568102 79 70482-ciekawią mnie sytuacje maja dziwną ciekawi mnie jak z niej wybrną
10 Plague ZERO 3337532 93 35887- co to jest? nie wiem
11 Coterie-reaktywacja 3226345 42 76818-dobrze zarządzany sojusz ciągle prą do przodu
12 Freedom M64 3221118 78 41296-ta nazwa coś mi przypomina i tylko tyle o nich moge powiedzieć
13 Elitarna Loża Szyderców 2898809 31 93510-awans bo kilka sojuszy upada
14 Ferajna Kubusia Puchatka 2632089 36 73114-to już ich koniec-jestem prorokiem hehe
15 Thira 2623316 70 37476-weszli do TOP15 bo ... właśnie jak to się stało -a no tak moja przepowiednia się sprawdziła Ekipa Galerników przestała istnieć hehe to kolejna która się sprawdziła bo kiedyś przepowiedziałem że Angel-Roma marnie skończy zdradzając Demony Wojny to samo powiedziałem o FKP i czekam jeszcze na nich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Oj ferajna sobie poradzi zobaczysz może nie mają najmocniejszy skład ale zarząd bardzo dobry ze świata lambda
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Oj ferajna sobie poradzi zobaczysz może nie mają najmocniejszy skład ale zarząd bardzo dobry ze świata lambda
nie wiem czy to ironia hehe ale jeżeli nie to odpowiem tak jakoś wątpie żeby dali rade się odrodzić ale życzę im tego z całego serca bo DW się już nudzi na M-55
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Nie no co ty jaka ironia :D tak po prostu napisałem bo fajni ludzie tam grają ale nie mają czasu na intensywną grę bo lambda jeszcze istnieje xD
 
Do góry