Top 15 sojuszy (Efez)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13671
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Droga Valhallo i drogie NN - NIE wygraliście wojny z Apokalipsą :)

Rozwiązanie Apokalipsy planowałem już od dosyc dawna z przyczyn prywatnych, a jeszcze mnie kilka osób popchnęło do szybszego podjęcia tej decyzji :) Ale zabawy jeszzce nie koniec - tego mozecie być pewni.

A tak przy okazji - sliczne dzięki za nabicie mi ponad 30k pkt walki podczas mojej nieobecności :) Sloty zapewne szybciutko spożytkuję :)


dobra dobra, każdy tak mówi :) jakbyś chciał to byś dalej prowadził apokalipsę :) a w tym momencie was już nie ma, czyli wojna jest wygrana :) sorry, ale skoro was nie ma w tabeli to znaczy tylko i wyłącznie tyle co napisałem :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

dobra dobra, każdy tak mówi :) jakbyś chciał to byś dalej prowadził apokalipsę :) a w tym momencie was już nie ma, czyli wojna jest wygrana :) sorry, ale skoro was nie ma w tabeli to znaczy tylko i wyłącznie tyle co napisałem :)
czyli Wy równierz przegraliście już kilka razy wojne? bo pamiętam że inna nazwa sojuszu była swego czasu to tak jakby -nie ma tej nazwy w rankingu więc jest nowy twór
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

No wyrzymie - wiadome jest to, ze najlepiej przypisać sobie wygraną, której nigdy się nie osiągnęło. Ale cóż - nie mnie wyprowadzać Ciebie z tego błędu. Żyj sobie w iluzji razem ze swym sojuszem, szczyćcie się tym, czego nie osiągnęliście, a mnie pozwólcie się z Was w tym momencie śmiać :) Tyle ode mnie w temacie Apokalipsy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

No wyrzymie - wiadome jest to, ze najlepiej przypisać sobie wygraną, której nigdy się nie osiągnęło. Ale cóż - nie mnie wyprowadzać Ciebie z tego błędu. Żyj sobie w iluzji razem ze swym sojuszem, szczyćcie się tym, czego nie osiągnęliście, a mnie pozwólcie się z Was w tym momencie śmiać :) Tyle ode mnie w temacie Apokalipsy :)

wszystkie sojusze tak upadają ;) więc to nie jest żadna iluzja :) kilku graczy od was założyło własny sojusz, czyli coś jest nie tak, prawda? :)

Powiem Ci tak o :
Dobrze kłamiesz :) tak samo jak z tym, że kończysz a tak naprawdę poszedł ban bez ochronki :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

wszystkie sojusze tak upadają ;) więc to nie jest żadna iluzja :) kilku graczy od was założyło własny sojusz, czyli coś jest nie tak, prawda? :)

Powiem Ci tak o :
Dobrze kłamiesz :) tak samo jak z tym, że kończysz a tak naprawdę poszedł ban bez ochronki :))

1.To Wy sobie wymyśliliście, ze ja kończę :) Z mojej strony nic takiego nie wyszło. Ale skoro twierdzisz inaczej, to moze pisałeś z jakimś innym Bejtonem i światy Ci się pomyliły.
2.Naucz się jednego - nie należę do tych co muszą kłamać, by coś osiągnąć.
3.Sojusz był mój - ja go stworzyłem. Logiczne więc, że wraz z moim odejściem z niego, postanowione zostało, ze go rozwiązuję. Powód - moja sprawa prywatna, a tobie nic do tego.

Reasumując - przez Was nigdy sojuszu bym nie rozwiązał. Zamiast patrzeć na to jacy "Wy boscy i wielcy jesteście", to zauważ może, że powodów mogło być wiele, wiele więcej i nie musiały mieć one bezpośredniej styczności z Waszym sojuszem :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

1.To Wy sobie wymyśliliście, ze ja kończę :) Z mojej strony nic takiego nie wyszło. Ale skoro twierdzisz inaczej, to moze pisałeś z jakimś innym Bejtonem i światy Ci się pomyliły.
2.Naucz się jednego - nie należę do tych co muszą kłamać, by coś osiągnąć.
3.Sojusz był mój - ja go stworzyłem. Logiczne więc, że wraz z moim odejściem z niego, postanowione zostało, ze go rozwiązuję. Powód - moja sprawa prywatna, a tobie nic do tego.

Reasumując - przez Was nigdy sojuszu bym nie rozwiązał. Zamiast patrzeć na to jacy "Wy boscy i wielcy jesteście", to zauważ może, że powodów mogło być wiele, wiele więcej i nie musiały mieć one bezpośredniej styczności z Waszym sojuszem :)


lubię jak się spinasz :) mam z tego frajdę :) nie obchodzi mnie twoje życie prywatne, ale życie w grze :) sam pisałeś że może jeszcze wrócisz, wniosek? kończę grę i mam wszystko gdzieś :) a jednak tak nie było :) może nie chciałeś się chwalić że bana dostałeś ? :)

Wiesz jakby Ci zależało na tym sojuszu to byś go powierzył komuś innemu i nadal w nim był :)
to tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Wiesz jakby Ci zależało na tym sojuszu to byś go powierzył komuś innemu i nadal w nim był :)
to tyle :)

Gdyby to było takie proste jak wtedy, gdy się o tym pisze :) Nie wiesz jaka była sytuacja, co zaszło i jaka była postawa i zdanie kilku osób :) Krócej - ja 2x się nie powtarzam, a już tym bardziej - nie należę do osób, które o cos się proszą. Zgaduj co zaszło - wątpię byś trafił w sedno. Przypisuj sobie zwycięstwo - mnie to wisi i powiewa :) Dla mnie to zabawa, dla Ciebie najwyraźniej bitwa o złote majtki :) Daj mi się pośmiać z tego Waszego "wielkiego, przeogromnego zwycięstwa" :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

lubię jak się spinasz :) mam z tego frajdę :) nie obchodzi mnie twoje życie prywatne, ale życie w grze :) sam pisałeś że może jeszcze wrócisz, wniosek? kończę grę i mam wszystko gdzieś :) a jednak tak nie było :) może nie chciałeś się chwalić że bana dostałeś ? :)

Odnośnie tej części:
1.Życie w grze? To życzę Tobie powodzenia :) Dla mnie to tylko zabawa, a nie "życie w grze" :)
2.W wielu wypowiedziach używam takiego czegoś, co zwie się "sarkazm". Radzę Tobie - przeczytaj sobie definicję tego słowa, nim w mych oczach bardziej się pogrążysz :)
3.Co do rzekomego "bana" - oczywiście - nałożono mi blokadę na 2 miesiące za hurtową produkcję ogni i postanowiono odblokować mi konto pod warunkiem, ze zostanie mi 1 miasto :)

Mam nadzieję, ze moja odpowiedź Ciebie usatysfakcjonuje :)
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

wyrzym i bejton jakie wy macie niki w grze? i o jakich sojach gadacie?

i jak hurtowo robic ognie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

wyrzym i bejton jakie wy macie niki w grze? i o jakich sojach gadacie?

i jak hurtowo robic ognie?

Nicki chlopakow z forum adekwatne sa do nickow w grze...


lubię jak się spinasz :) mam z tego frajdę :) nie obchodzi mnie twoje życie prywatne, ale życie w grze :) sam pisałeś że może jeszcze wrócisz, wniosek? kończę grę i mam wszystko gdzieś :) a jednak tak nie było :) może nie chciałeś się chwalić że bana dostałeś ? :)

Wiesz jakby Ci zależało na tym sojuszu to byś go powierzył komuś innemu i nadal w nim był :)
to tyle :)

Wyrzym, naprawde musze przyznac ze miales kiepskiego informatora...
Musisz na nastepny raz swoje pieski bardziej podszkolic...ale czy to cos da?
Pewnie nie...
:D:D:D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Nicki chlopakow z forum adekwatne sa do nickow w grze...




Wyrzym, naprawde musze przyznac ze miales kiepskiego informatora...
Musisz na nastepny raz swoje pieski bardziej podszkolic...ale czy to cos da?
Pewnie nie...
:D:D:D

A kto powiedział, ze ja nie wrócę? Owszem - myślę o rezygnacji, bo gra ostatnio mnie trochę za bardzo pochłania, ale może jednak zdecyduję się zostać ku Waszej uciesze :)


pozdrawiam obrończynię uciśnionych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

pozdrawiam obrończynię uciśnionych :)

Oj ja tu widze ze kolega ma problem z rozroznieniem sarkazmu ktory mial byc ku waszej uciesze a realistycznym podejsciem do fajnej zabawy i odskoczni od codziennosci...
No coz, co Ty mozesz wiedziec... wiesz tyle kto cos Tobie doniesie lub cos co ma rozruszac twe szare komorki pod takim katem pod jakim bysmy chcieli by byly pobudzone...
Dlatego tez skoncz ten paradoks...
 
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

1 Demony Wojny 10471037 77 135987-nie wypowiadam się z wiadomych powodów
2 Cień Śmierci 8807825 87 101239- są coraz silniejsi
3 Valhalla 8658668 64 135292 - wzmacniają się i reorganizują patrząc na ruchy miedzy ich sojuszami
4 Zakon ZERO 8641577 78 110789-to co zwykle stabilna silna forma
5 HANNIBALS 7995429 46 173814- najlepiej zorganizowany sojusz na tym świecie
6 FORMOZA 6269447 57 109990-nie znam
7 *Sons of Anarchy* 5842173 68 85914-słabną ich koniec się zbliża
8 SH *MAXON* 5641826 88 64112-wkońcu samodzielni zobaczymy jak sobie poradzą
9 No name 5395449 76 70993-niby sasiad ale nadal nie wiem czego się po nich spodziewać niepewność prowadzi do złych decyzji
10 Plague ZERO 3291778 96 34289-sam już nie wiem kim są
11 Coterie-reaktywacja 3206718 45 71260-zgrany mały sojusz
12 Ekipa Galerników 3114507 49 63561-no cóż nisko coraz niżej chcą się skupić na M-55 a to błąd
13 Freedom M64 3109302 80 38866-nie znam
14 Ferajna Kubusia Puchatka 2776176 38 73057-to już chyba ich koniec
15 Thira 2640971 73 36178-nowy sojusz w TOP15
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

Myślę, że Ekipa lada dzień zrobi małą niespodziankę większym sojuszom...
Zobaczymy jak zareagują ;)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Efez)

raczej nie :) oni kiedyś nie chcieli paktu z nami podpisać to i my teraz nie chcemy :D
 
Do góry