Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

oj ty już ludzi na tracenie wojska nabijając ci punkty obrony nie naciągaj =}
Ale swoją drogą ,odkąd rozpadł się BoS i teraz Sparta Legion ,to się nudno na m45 trochę zrobiło ={
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: +/- top 10

Co z RETRYKIEM? A tak ładnie do przodu cisnął...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Witam zamierza ktoś grac na nowym świecie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Słyszałem trochę o sytuacji na świecie dlatego pytam , lecz farmy to zapraszam jak zwykle do masówek
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

Nie wiem, czy mi sie uda dokończyć ta wiadomość, bo nad jeziorkiem jestem, gdzie moje kochane Orange ma tak super zasięg, ze tylko sie załamać.

Muszę sie wtracic nieco, bo sytuacja tez mnie dotyczy. Chciałam, by Legion, nie walczył z EV, bo z kaflem to jak z bratem, od lat gramy razem i zawsze osobno :D

Andrzejku, Twoja wypowiedź mnie zszokowala (tak, ja tez na urlopie)... Ty piszesz takie rzeczy na forum? Ty, który pakujesz sie na czerwoną wyspę przeciwnika I zmieniasz jej kolor? Ty, który, jak ludzie mówią nie da sie to udawadniasz, ze sie da? Ty który bez takiego przeciwnika jak Legion, nie miałbyś nawet chęci zjrzec na ten świat?
Heh jak wroce po urlopie, wbije na Twoja wyspę i sie pobawimy, a będzie ciekawie, bo w podo nych godzinach polujmy :D
Ciesz sie, ze jest ten Legion i nie narzej na pakty. Sama dalej nie wierzę, ze ptaku to wszystko potrafi utrzymać tak długo i niemal bez zgrzytów :) Oby ten sen trwał długo, bo ekipę świetna poznałam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

No legion to na prawdę zgrana ekipa,wczoraj się o tym przekonałem :p
 
Odp: +/- top 10

Malo widziales jeszcze @Pietro
0dirol.gif

nie raz sie o tym przekonasz i poznasz potege ''ciemnej strony mocy''
naughty.gif

akcje uwazam za marna chodz bylo kilka przejec (7 na planowanych 8 )
smutasek2.gif

z planowanej ekipy nie wziela udzialu polowa wieksza czy tam mniejsza ... mniejsza z tym ( nie nasza w kazdym badz razie )
th_laie_59.gif


zabawa byla to jest chyba najwazniejsze
tancz.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

U nas też;) Chodź frajersko dałem sobie zaparkować trzeciego kolona od Stonera:(
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Ech... The Old Boys dostało wczoraj niezłe manto... ale podejrzewam ,że wrócicie ze zdwojoną siłą? Potrzeba nam jakiś przeciwników =}
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

Ech... The Old Boys dostało wczoraj niezłe manto... ale podejrzewam ,że wrócicie ze zdwojoną siłą? Potrzeba nam jakiś przeciwników =}

nom jak to 3vs1 z zaskoczenia bywa;]
szkoda tylko,ze od nas ludzie nie pakuja tyle zlota i nie siedza cale dnie na grepolis, gdyz mimo uzaleznienia od tej gierki, kazdy rozumie ,ze to tylko dodatek,a swiat rzeczywisty jest wazniejszy;]
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

nom jak to 3vs1 z zaskoczenia bywa;]
szkoda tylko,ze od nas ludzie nie pakuja tyle zlota i nie siedza cale dnie na grepolis,

taaa a murki u Kanciora i rob1s w 2h na 25 level pewnie krasnoludki budowały :cool: Obaj złocili aż miło i podczas akcji na nich siedzieli chyba 24h/dobę tak samo jak wojog22.Widać że kolega mało wie o swoich współtowarzyszach :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ledwo co urlop kliklem a tu zabawa na calego, jak pech to pech:(

Sisi juz jedna wioseczke Twoja widzialem w zasiegu hihi to znaczy ze biore skrzyneczke Tyskiego i po powrocie robimy imprezke na greppo hihi Pewnie na slocika sie zarobi jak kaucje za puste buteleczki sie odda hihi ( cholera zapomnialem ze za butelki slotow nie daja bo bysmy mieli z 200 slotow hihi)
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

taaa a murki u Kanciora i rob1s w 2h na 25 level pewnie krasnoludki budowały :cool: Obaj złocili aż miło i podczas akcji na nich siedzieli chyba 24h/dobę tak samo jak wojog22.Widać że kolega mało wie o swoich współtowarzyszach :p

wiem o nich wystarczajaco;p z robisem gralem juz na lambdzie,gdzie zwyciezylismy,ale do korony nie wytrwalismy,bo wszyscy ruszyli na SB...
Wiem,ze jak jest akcja to potrafia sporo siedziec,ale jakby siedzieli 24/h to uwierz,ze buntow by nie mieli...
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

taaa a murki u Kanciora i rob1s w 2h na 25 level pewnie krasnoludki budowały :cool: Obaj złocili aż miło i podczas akcji na nich siedzieli chyba 24h/dobę tak samo jak wojog22.Widać że kolega mało wie o swoich współtowarzyszach :p
Wojog tutaj nie gra zbyt aktywnie co da się zauważyć ilością buntów w jego miastach

Kancior i robis - Mamy dwóch wy pół sojuszu:D Co tu porównywać?
Stoner 25 ogni i kolon w niecałe trzy godziny (Omijając że budowę procy też na pewno skracał)
 
Do góry