Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To witamy na forum :)

Anonimowi już na 11 pozycji, ale widzę, że do góry się pniecie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Chwilowo zastój, gdyż robimy offa zamiast budynków :) ale ja za niedługo będę miał 2 puste sloty, to troszkę się pobawię :). Uwielbiam sojusz Ekipa Elmera, najpierw nabić 900 pkt walki atakując od lądu na ich gracza z 9 poziomem muru, potem wysłali na mnie 70 ogników, następne pkt walki wpadają. Powinni zostać okrzyknięci najbardziej pomocnym sojuszem we wbijaniu kultury na świecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

elmerki nieźle młócą, w końcu są żniwa jak by nie było :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cóż to taka cisza na świecie? Elmerzy wbili kolejny bunt, miejmy nadzieję że przynajmniej tym razem dadzą parę pkt walki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

a co się dzieje z Retrykiem -mega spamerem ? żyje jeszcze? bo na FO coś go nie widać
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: +/- top 10

Jak tam u was na Juktasie może mi ktos w skrócie opisac co i jak z wojnami i paktami
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

doszły mnie słuchy że mój kumpel stoner jest już na top-1 czyli retryk odpuścił bo skończyła mu się kasa haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

doszły mnie słuchy że mój kumpel stoner jest już na top-1 czyli retryk odpuścił bo skończyła mu się kasa haha

maniek, wróbelki ćwierkają że zamierzasz się wbić na nowy świat i reaktywować LA ^^
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

w ataku to akurat standardowo przodują gracza z poza pierwszej dziesiątki pkt...albo się buduje domki, albo flotę i wojsko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

sluch maniek jeszcze masz dobry :eek:
na topce jest ale w ataku sie opierdziela nawet w 10 sie nie zalapauje;)

Czlowiek sie troche uspokoji i juz po nim jada :) ...przyznam sie ze bez Manka jakos BATA NA MNIE BRAKOJE! haha :D i nawet nie patrzalem gdzie wrog tylko sobie podbijalem wioseczki bez celu... teraz sie to zmieni :) Maniek wpadaj do nas , wrzuce ci tyle surki ze po 3 dniach bedziesz mial podboj - a z moralami jeszcze spokojnie dogonisz topke agresorow :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Sory ale mniemanie o sobie graczy w LEGIONIE jest tak wysokie ze az przeraza a wszyscy jestesmy tylko ludzmi:((
Macie jeszcze radoche z gry? Paktow naklepane oporowo ale z Valorami to walcza "przystawki" bo czasem mozna po lapkach dostac i lipa by byla hihi Przez to Wasze EGO zabijacie ta gre, klepnijcie jeszcze pakcik z Blackami i mozecie oglosic ze Juktas mozna zamknac bo po co grac, czas tracic, jak wiadomo kto wygra:((
Zastanawia mnie na co licza Ciasteczka i Huliganki, jak wszyscy zostana rozjechani to przyjdzie czas na nich a moze "czolowi" gracze maja juz zaklepane miejsce w LEGIONIE na zakonczenie swiata, za wiernosc i oddanie WIELKIEMU LEGIONOWI dostana zapki i Koronki na profilku ktorymi beda sie chwalic przez nastepne kilka swiatow hihi(ale tylko nieliczni, szaraczki wypad z baru brak miejsc)
Chyba trzeba bedzie posluchac rady kumpla i zamienic Greppo na inna gre bo zapewne nastepne swiaty beda tak wygladaly jak ten tutaj, po kilku dniach juz bedzie wiadomo kto wygral:(( (Pozostala mimo wszystko mala iskierka nadzieji jesli chodzi o Juktas, ze ma powstac Swiat Bohaterow na Angielskim serwie i angielski "zaciag" LEGIONU znudzi sie klikaniem tylko ofa i wysylaniem kolonow a zateskni za adrenalinka walki i przeniesie sie na tamten serwer , choc i tutaj nadal ta adrenalina jest, tyle ze przywalona przez koalicje Legionowa).
Ja osobiscie mam frajde z jednego powodu, chyba nie ma nikogo na tym swiecie kto "skubnol" LEGIONOWI cztery wiochy(gram jako kafelpl73 a pisze to dlatego ze nie bede sie chowal pod innym nickiem,[bojac sie jak kilku tutaj piszacych pierdoly ale nie pod swoimi nickami], ze mnie LEGION zjedzie, jak bym sie bal to bym ich nie atakowal a ze szukanie wyzwan i tej magicznej adrenaliny bylo silniejsze to tak wyszlo) udalo mi sie to dzieki temu ze gram z zarypista ekipa ktora nie bala i nie boi sie nadal walczyc z Koalicja Legionowa mimo ze przewaga mocy, doswiadczenia a nie wspomne o zlocie jest ogromna. Pozostalo juz niewiele sojuszy bedacych "namiastka" przeciwnika dla tej Koalicji, bo nazywanie nas (Valorow), The Old Boys, Anonimowi czy Elit przeciwnikami jest przegieciem, nie przy takim rozkladzie sil, kwestia czasu jest ze nawet takich "namiastek" braknie.
No cuz LEGION to DREAM TEAM sam w sobie a z przystawkami to pewnie ok 70% mocy calego Juktas, z kilkoma graczami mialem okazje pograc czy to po jednej czy po przeciwnej stronie, o kilku tylko slyszalem i to z pozytywnej strony (szacun dla Stonera,Retryka, Kilera i innych za wczesniejsze swiaty) ale prawda jest niestety taka ze biorac udzial w akcji wygrania tego swiata jako LEGION przy pomocy tak mocnych "przystawek" tracicie wypracowany czy wyklikany przez wiele lat szacunek "normalnych" graczy, pujscie po najmnieszej linij oporu czy tez wybranie strategii zeby nawet nie odczuc oporu powinno chyba byc dla takich graczy uwlaczajace, majac takie doswiadczenie i taki DREAM TEAM wyzwaniem byla by walka z sojami z topki za Wami a nie Pakty z nimi, czujecie jeszcze radoche jak kolon zaparkuje? Chyba nie bardzo, bo pewnie wiekszosc tych kolonow to wplywa jak do swojego portu bez wiekszego wysilania sie z Waszej strony na jakies synchra i takie tam:(

Tak juz na koniec dochodze do wniosku ze bycie "Topkiem" tak naprawde oznacza tylko tyle ze traci sie radoche z grania a pozostaje "obowiazek" pozostania na topie zeby nikt na FO nie napisal ze ten czy tamten juz sie skonczyl:(
Stoner jak przeczytalem ten tekst BATA NA MNIE BRAKOJE! haha (rozumie ze po czesci napisales to zartobliwie,a moze i nie) to zastanawiam sie gdzie znajdujesz motywacje do dalszego klikania, no bo jesli tak jest jak piszesz ze takowego "bata nie ma" to granie na Greppo traci jaki kolwiek sens, pozostalo Tobie tylko budowanie nastepnych domkow do rankingu i woja zeby bylo z czym kolona wyslac:((( CHOLERA <ciach> TO MUSI BYC NUDNE A ZARAZEM SMUTNE, ze takiemu graczowi jak Ty (i pisze to bez sarkazmu ale z uznaniem tego jaki poziom prezentujesz) pozostala tak naprawde rola BOBA BUDOWNICZEGO:((
<ciach> ten swiat staje na glowie :((

Ps. Mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem bo nie bylo to moim celem, jesli ktos sie tak poczuje to sory, nic personalnego, chodzi mi tylko o gre i sytuacje jaka zapanowala tutaj. Na szczescie zaczol mi sie upragniony urlop w realu i bede mogl odpoczac od pracy ale i od greppo (moze swiadomosc ze nie bede klikal przez jakis czas nastroila mnie tak melancholijnie do tego wpisu, bo niestety grepoholizm takze i mnie dorwal hihi)
Przepraszam Legionistow za fakt ze beda musieli troszke poczekac az wruce i wtedy ewentualnie beda mieli sposobnosc pokazac moc LEGIONU w atakach ( choc w to akurat nikt nie watpi) na mnie, ale wtedy mam zagwarantowane ze bede mial pod dostatkiem tej "magicznej adrenalinki" a za reszte zaplace karta Master Card hihi
Pozdrawiam :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Kafel ale żeś się napłakał na ten Legion że głowa która mnie boli po wczorajszej imprezie to pikuś przy bólu szczęki od śmiania.Chciałbym ci tylko delikatnie przypomnieć że sam robiłeś podchody do tego aby w tej koalicji być i ciekawe co byś teraz napisał na FO (mam pw z rozmowy z Tobą więc się nie wyprzesz :p). Nie wiem albo masz jakieś zaniki pamięci albo obiecanki o tej adrenalinie którą tak lubisz i którą chciałeś uzyskać od nas przerodziły się w paniczny strach przed porażką i wtedy to dopiero kogoś wysokie EGO by ucierpiało.
Teraz kilka faktów jak to mamy dobrze na tym świecie

Pakty z nYaN(nasz równoległy sojusz),HOOLIGANS,Ciasteczkowe Potwory-obecnie 8 mil pkt łącznie
Walczymy z TOB,EV,Itza,Anonimowi,Achilles,Ekipa Elmera,Elit Army- obecnie łącznie 7,5 mil pkt

Jak ktoś mi jeszcze napisze, że jesteśmy dużo potężniejsi od sojuszy z którymi walczymy to niech najpierw popatrzy na fakty a nie plecie bzdury.Dziennie mamy po "10 + " buntów i tylko dzięki dobrej organizacji czasami tracimy wiochę na rzecz przeciwnika.Jednak najlepiej wypłakać się na FO jak to wam grę popsuliśmy zamiast dogadać się na jakąś porządną koalicję anty Legion lub zorganizować fajną akcję.Tak patrzę na to co się dzieje to wydaje mi się że ktoś zrobił nam dobrą reklamę na FO i wszyscy panicznie boicie się na nas porządnie ruszyć.Wszyscy tylko piszą do mnie o PON/Pakt a jak im odmawiam to później płacze na FO jaki to LEGION beeee.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku nie pierdziel ze rozmawialismy o naszym przystapieniu do Waszej koalicji bo ja tez mam nadal nasza rozmowe, dostalem Pw od graczy ktorych znam u Was ze nie chcecie z nami walczyc my natomiast mielismy i mamy co robic z Holsami, Nynami i Ciastkami i nasza rozmowa dotyczyla tylko zawieszenia atakow miedzy nami (z dopiskiem ze to czasowo) a nie o zadnym przystapieniu Valorow do Waszej koalicji, stwierdziles jednak ze jestescie tak wielcy i mocni ze nie interesuje Cie to, odpisalem Ci ze to oznacza pozostanie w stanie wojny, smiales sie a ja Waszemu Kamilowi na nastepny dzien przejolem dwie wiochy na co sie oburzyles ze faktycznie szukam adrenalinki, nie wiem co innego mialem zrobic oddac w poklonach swoje wiochy? W czasie tej rozmowy Valorowie byli na 13 czy 14 miejscu a polowa soja miala po jednej czy dwie wiochy. Teraz piszesz ze nie jestescie potezniejsi od przeciwnikow i nie wiem czy masz az tak niskie mniemanie o swoim sojuszu, nie zaprzeczysz chyba ze juz dawno nie bylo takiego Dream TEAMu na poczatku swiata, ale co tam, poplacze sobie jeszcze troche a jak wruce z urlopu to mam nadzieje ze dostarczysz mi tej upragnionej adrenalinki bo narazie to obiecanki cacanki hihi
 
Do góry