Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Kafel piszac ''ze brakuje na mnie bata'' mialem na mysli Manka ktory tak mnie mobilizowal do gry ze nie odchodzilem od konta - farmilem , atakowalem i prawie nie spalem , na tym swiecie juz bylem 2 razy na urlopie :) razem 2 tygodnie i sam nie wiem jak jestem top 1 , niebawem znowu uciekam na urlop , tu gram na lajcie i nie intersesuje mnie ze ktos mi mowi ze zrobilem sie bob budowniczy bo to nie prawda,nawet ze zlota zrezygnowalem bo mi Retryk zaczol wypominac ze przeginam haha. A co mam robic z surka? jak mam tyle farm na wyspach ? kolejki pozastanawiane ? chyba zaczne wysylac surke do wiosek rolniczych hahah .

Ciekawi mnie czy sie znamy i czy gralismy razem albo przeciwko sobie gdzies ?

Legion to dobry sojusz,doswiadczeni gracze , z wiekszoscia gralem na innych swiatach tak jak z graczami z naszych paktow,wiekszosc to znajomi z ktorymi gralem razem albo przeciwko sobie . Jak sie potoczy ten swiat to sie jeszcze zobaczy. To ze sie zebralo paru graczy razem w jednym soju nie znaczy ze odrazu wygralismy ten swiat-do tego daleka droga.

Ps: wydaje mi sie ze juz na tej grze tyle dokonalem ze nie ruszaja mnie zadne negatywne komentarze na moj temat... no ale do koronki nigdy nie dotarlem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Stoner zastanawialem sie czy gdzies sie nie spotkalismy ale chyba nie, choc tyle tych swiatow bylo ze moze i tak.
Piszac o Bobie chodzilo mi raczej o pewnego rodzaju metafore, jak wczesniej podkreslilem nie mialem na celu w zaden sposob Ciebie czy tez kogos innego obrazac (jesli tak to odebrales to sory). Sytuacja jaka powstala w ostatnim czasie na tym swiecie tak naprawde jest troche groteskowa, podzial na dwa obozy z czego Wasz (czy Ptaku bedzie sie klucil czy nie) jest wiele mocniejszy a napewno bardziej zgrany a na przeciwko kilka sojuszy ktore tak naprawde nie potrafia sie dogadac czesto przez osobiste ambicje czy animozje czym powieksza Wasza przewage. To ze do konca swiata jeszcze daleka droga to wiem, moze sie jeszcze wiele zmienic (tak jak to bylo na Koryncie z rozpadem LEGIONU) tak naprawde to chyba na to tylko mozna liczyc bo inaczej coraz wiecej bedzie takich akcji jakie zrobili czolowi gracze BOS z kasacja. Tak na Grepo jak i w przyrodzie musi byc zachowana choc namiastka rownowagi bo inaczej wszystko sie sypie. Wlasnie ide takze na urlopik i sam jestem ciekawy co zastane po powrocie, zapewne najstarsi gorale nie sa w stanie przewidziec co moze sie zmienic hihi

Ps. Z tymi negatywnymi komentarzami to chyba tak zle nie bylo :) ... a do koronki tez mi sie jeszcze nie udalo wytrwac, na Atenie jest blisko ale sam mam watpliwosci czy bede az tak wytrwaly hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Stoner zastanawialem sie czy gdzies sie nie spotkalismy ale chyba nie, choc tyle tych swiatow bylo ze moze i tak.
Piszac o Bobie chodzilo mi raczej o pewnego rodzaju metafore, jak wczesniej podkreslilem nie mialem na celu w zaden sposob Ciebie czy tez kogos innego obrazac (jesli tak to odebrales to sory). Sytuacja jaka powstala w ostatnim czasie na tym swiecie tak naprawde jest troche groteskowa, podzial na dwa obozy z czego Wasz (czy Ptaku bedzie sie klucil czy nie) jest wiele mocniejszy a napewno bardziej zgrany a na przeciwko kilka sojuszy ktore tak naprawde nie potrafia sie dogadac czesto przez osobiste ambicje czy animozje czym powieksza Wasza przewage. To ze do konca swiata jeszcze daleka droga to wiem, moze sie jeszcze wiele zmienic (tak jak to bylo na Koryncie z rozpadem LEGIONU) tak naprawde to chyba na to tylko mozna liczyc bo inaczej coraz wiecej bedzie takich akcji jakie zrobili czolowi gracze BOS z kasacja. Tak na Grepo jak i w przyrodzie musi byc zachowana choc namiastka rownowagi bo inaczej wszystko sie sypie. Wlasnie ide takze na urlopik i sam jestem ciekawy co zastane po powrocie, zapewne najstarsi gorale nie sa w stanie przewidziec co moze sie zmienic hihi

Ps. Z tymi negatywnymi komentarzami to chyba tak zle nie bylo :) ... a do koronki tez mi sie jeszcze nie udalo wytrwac, na Atenie jest blisko ale sam mam watpliwosci czy bede az tak wytrwaly hihi

Wydawalo mi sie ze twoj nick mo juz sie gdzies przewinol,na epsilonie albo innym swiecie-sam napisales ''tyle tych swiatow bylo'' ze nie pamietam 95% . Ostatnio podskoczylem w rankingu bo przez ta glupia olimpade postawile wrescie swiatynie dla jednosstek mitycznych - a sam wiesz jak one podbijaja eko :/ nie cieszy mnie to bo morale mnie zabijaja ale coz...

Nie odebralem nic negatywnie co napisales ale troche sie mylisz bo tez mamy pare wojen i nie idzie nam TAK LATWO zeby powiedziec ze jestesmy w tak wilkiej przewadze,nasi gracze sie znaja od dawna i sa zgrani,temu nie zaprzecze ale widzlem tyle swiatow i tyle nieprzewidywalnych rzeczy sie wydazylo w tej grze niczego nie mozna byc pewnym , w obecnej sytuacji paktowej ja czuje sie dobrze i nie nazekam bo dobrych wrogow nie brakoje - i wcale bym sie nie zdzwil jak za jakis rok skonczymy w jednym soju po jakies fuzji haha :) ...tez nie wiem co zastane po urlopie ale nie martwie sie za bardzo. Ja lubie adrenalinke i zawsze sie pchalem w srodek wroga , tu jak juz pisalem mam wiekszy luz do gry i wspieram innych . ...raz chyba tu na ciebie uderzalem ? ale sie nie przebilem z buntem :/ ...za daleko bylem :)

Wydajesz sie spoko i traktujmy ta gre jak rozrywke. Zawsze szanowalem wroga - a tym bardziej dobrego wroga :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Stoner to tak po naszych urlopach zrobimy sobie ustawke zeby adrenalinke troche podniesc i nie mam watpliwosci ze wesolo bedzie (byle by mi sie systemy podboju nie pomylily i zebym klina ogniami po kolonie nie zrobil bo dopiero byl by przypal hihi)

Ta gierke zawsze staram sie traktowac na luziku i jako zabawe bo inaczej to jeszcze zaczol bym tylko kebaby wpierdzielac i cera by mi pociemniala hihi (taka tam aluzyjka hihi)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Stoner to tak po naszych urlopach zrobimy sobie ustawke zeby adrenalinke troche podniesc i nie mam watpliwosci ze wesolo bedzie (byle by mi sie systemy podboju nie pomylily i zebym klina ogniami po kolonie nie zrobil bo dopiero byl by przypal hihi)

Ta gierke zawsze staram sie traktowac na luziku i jako zabawe bo inaczej to jeszcze zaczol bym tylko kebaby wpierdzielac i cera by mi pociemniala hihi (taka tam aluzyjka hihi)


Predzej sie spotkamy w Amsterdamie w muzeum Van Googa hahah... i pamietaj - Nowy sytem , tu trzeba miec troche deffa ...ostatnio nawet z buntem sie u ciebie nie przebiilem wiec tak czesto ci sie nie myla systemy :)

ps: Dosyc bylo TURASOW na tym forum :) haha (Turek to chyba dostal dozywotniego bana na FO?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Kafel ale żeś się napłakał na ten Legion że głowa która mnie boli po wczorajszej imprezie to pikuś przy bólu szczęki od śmiania.Chciałbym ci tylko delikatnie przypomnieć że sam robiłeś podchody do tego aby w tej koalicji być i ciekawe co byś teraz napisał na FO (mam pw z rozmowy z Tobą więc się nie wyprzesz :p). Nie wiem albo masz jakieś zaniki pamięci albo obiecanki o tej adrenalinie którą tak lubisz i którą chciałeś uzyskać od nas przerodziły się w paniczny strach przed porażką i wtedy to dopiero kogoś wysokie EGO by ucierpiało.
Teraz kilka faktów jak to mamy dobrze na tym świecie

Pakty z nYaN(nasz równoległy sojusz),HOOLIGANS,Ciasteczkowe Potwory-obecnie 8 mil pkt łącznie
Walczymy z TOB,EV,Itza,Anonimowi,Achilles,Ekipa Elmera,Elit Army- obecnie łącznie 7,5 mil pkt

Jak ktoś mi jeszcze napisze, że jesteśmy dużo potężniejsi od sojuszy z którymi walczymy to niech najpierw popatrzy na fakty a nie plecie bzdury.Dziennie mamy po "10 + " buntów i tylko dzięki dobrej organizacji czasami tracimy wiochę na rzecz przeciwnika.Jednak najlepiej wypłakać się na FO jak to wam grę popsuliśmy zamiast dogadać się na jakąś porządną koalicję anty Legion lub zorganizować fajną akcję.Tak patrzę na to co się dzieje to wydaje mi się że ktoś zrobił nam dobrą reklamę na FO i wszyscy panicznie boicie się na nas porządnie ruszyć.Wszyscy tylko piszą do mnie o PON/Pakt a jak im odmawiam to później płacze na FO jaki to LEGION beeee.


Kafel masz racje ten gosc juz sie naswietlil monitorem , roznica jest taka ze EV ma pakty bo to przecietny sojusz i za taki sie uwaza ( chodz super ludzie tu graja:) , ale Legion za super Sojusz mega gwiazdy hehe sorki ale nie tak robia gwazdy , Gwiazdy Lubia blyszczec :)

pozdro Phirit
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Kafel masz racje ten gosc juz sie naswietlil monitorem , roznica jest taka ze EV ma pakty bo to przecietny sojusz i za taki sie uwaza ( chodz super ludzie tu graja:) , ale Legion za super Sojusz mega gwiazdy hehe sorki ale nie tak robia gwazdy , Gwiazdy Lubia blyszczec :)

pozdro Phirit

bla bla bla ...wiekszosc tych gwiazdeczek grala na innych swiatch w 20 kontara reszta swita i dawala sobie swietnie rady , my tu chcemy grac na luzie z ptakiem wiec pakty sa czescia tej gry , chyba grasz w to od wczoraj ze o tym nie wiesz? :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku nie pierdziel ze rozmawialismy o naszym przystapieniu do Waszej koalicji bo ja tez mam nadal nasza rozmowe, dostalem Pw od graczy ktorych znam u Was ze nie chcecie z nami walczyc my natomiast mielismy i mamy co robic z Holsami, Nynami i Ciastkami i nasza rozmowa dotyczyla tylko zawieszenia atakow miedzy nami (z dopiskiem ze to czasowo) a nie o zadnym przystapieniu Valorow do Waszej koalicji, stwierdziles jednak ze jestescie tak wielcy i mocni ze nie interesuje Cie to, odpisalem Ci ze to oznacza pozostanie w stanie wojny, smiales sie a ja Waszemu Kamilowi na nastepny dzien przejolem dwie wiochy na co sie oburzyles ze faktycznie szukam adrenalinki, nie wiem co innego mialem zrobic oddac w poklonach swoje wiochy? W czasie tej rozmowy Valorowie byli na 13 czy 14 miejscu a polowa soja miala po jednej czy dwie wiochy. Teraz piszesz ze nie jestescie potezniejsi od przeciwnikow i nie wiem czy masz az tak niskie mniemanie o swoim sojuszu, nie zaprzeczysz chyba ze juz dawno nie bylo takiego Dream TEAMu na poczatku swiata, ale co tam, poplacze sobie jeszcze troche a jak wruce z urlopu to mam nadzieje ze dostarczysz mi tej upragnionej adrenalinki bo narazie to obiecanki cacanki hihi

No tak mamy wszystkim dawać neutralność a później reszta płacze na FO że LEGION be bo wszędzie Pakty/PON-y ma.Tak dla waszej wiadomości płaczki jestem pewien że 90% graczy co negatywnie wypisuje o nas na FO jest obecnie w sojuszach które dostała ode mnie negatywną odpowiedź w sprawie współpracy lub neutralności.IX LEGION od początku świata ma Pakty z obecnymi koalicjantami (którzy byli naprawdę nisko w w rankingu w chwili ich podpisania) i nic w tym temacie się raczej nie zmieni.Nie nasza wina że zamiast tworzyć koalicję anty LEGION zajmowaliście się tylko tym jak by tu z nami PON-a mieć bo chyba już wszystkie sojusze z TOP20 pisały do mnie w sprawie współpracy lub neutralności.Niestety taka prawda że nasza siła powstała z faktu że zamiast nas lać na początku i tworzyć koalicję anty LEGION wszyscy siedzieli i tylko prosili aby oby ich LEGION nie ruszył.Teraz jak już bijemy się z całym światem poza naszymi paktowiczami to mi tu na FO piszecie że niby słabszych bijemy.Ruszcie trochę mózgownicami i może coś wymyślicie żeby nas obalić a nie tylko na FO siedzicie.

...my natomiast mielismy i mamy co robic z Holsami, Nynami...

Tu najbardziej sie uśmiałem bo nYaN i IX LEGION to to samo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

I co tam maly buncik chcesz zrobic? Van Googa po zielsku podobno nawet mozna zrozumiec hihi:)

Jak tak patrzalem to na kazdym pientrze taka sam tematyka , wszedzie kwatki i inne bazgroly... fajnie bylo popatrzec ale co ON BRAL ZE TAK MALOWAL to ja nie wiem - takich grzybow to nawet w amsterdamie nie kupisz hahaha

ps:a o jakim buncie mowa? tym u was? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ptaku masz jakies problemy z pamiecia? Ja jakos nie pamietam by choc jedno slowo padlo na temat Nynkow a to czy to blizniak czy klon LEGIONU nie mialo znaczenia bo nie bylo o nim mowy.
Po drogie (oczywiscie teraz wyprzesz sie lub napiszesz ze o niczym nie wiesz) to gracz od Was napisal do mnie z taka propozycja i z tego co wiem mieliscie na ten temat pogaduszke na Waszym Forum a ze podczas naszej rozmowy musiales zaznaczyc wielkosc SWOJEGO sojuszu to przerwalismy dalsze dywagacje na ten temat, a ja jako maly drobny szaraczek zeby Ci pokazac ze wszyscy jestesmy tylko ludzmi i LEGION nie sklada sie z greposkich cyborgow to sam przejolem Wam dwie wiochy (to ze goscia trafilem jak go nie bylo na kompie nie ma znaczenia bo na tym to tez polega) a zeby cala ta sytuacja byla jeszcze bardziej komiczna to dostalem za to blache "Zdobywcy dnia" moze doliczyli mi extra bonus ze byly to dwie wiochy LEGIONU, jak dobrze pamietam to pierwsza wiocha jaka LEGION stracil na tym swiecie padla tez moim lupem, wcale nie chodzi mi tutaj o chwalenie sie ale o reakcje Twoja na strate tych dwoch wioch, na pierwsza nie zareagowales ale jak po 40 min zobaczyles ze nastepna wiocha stracona to po kilku sek juz mialem Pw od Ciebie i nie bylo to normalne Pw ale Twoja zlosc wylewala sie z niej, ciekawe co bardziej cie zgrzalo, utrata samych wioch czy swiadomosc ze kilka godzin wczesniej pisales jaki TWOJ sojusz jest wielki, podkreslam TWOJ bo tak to sformulowales a tak naprawde to za bardzo nie pasujesz do tego elitarnego towarzystwa bo ten poziom jest nie osiagalny dla Ciebie.
Wiem ze Twoja zemsta za napisanie tego co wszyscy wiedza ale nikt do tej pory tego nie napisal otwartym tekstem bedzie sroga ale jakos sie nie boje, to czy uda Wam sie mnie rozwalic w dzien, tydzien czy miesiac nie ma dla mnie zadnego znaczenia, sam oczywiscie zajmiesz sie sprawami logistycznymi bo raczej watpie zebys pokusil sie uczestnictwo w takiej akcji. Denerwuja mnie tacy ludzie, chelpisz sie nie wlasnymi osiagnieciami, poczytaj jak mozna prowadzic normalna rozmowe (wymiana zdan miedzy mna i Stonerem), ale Stoner zarowno na Greppo jak i tutaj prezentuje poziom nie osiagalny dla Ciebie, sztuka jest byc dobrym ale sie tym nie chelpic a nie jak Ty potrafisz tylko pisac o tym jaki jestes wielki a naprawde niestety jest troszke inaczej:((

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak tak patrzalem to na kazdym pientrze taka sam tematyka , wszedzie kwatki i inne bazgroly... fajnie bylo popatrzec ale co ON BRAL ZE TAK MALOWAL to ja nie wiem - takich grzybow to nawet w amsterdamie nie kupisz hahaha

ps:a o jakim buncie mowa? tym u was? :)
Stoner chodzilo mi o bunt naszych szarych komurek jak dostana mieszanke - malarstwo Van Googa polaczona z ziololecznictwem proponowanym przez male kafejki w waskich uliczkach Amsterdamu hihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

bla bla bla ...wiekszosc tych gwiazdeczek grala na innych swiatch w 20 kontara reszta swita i dawala sobie swietnie rady , my tu chcemy grac na luzie z ptakiem wiec pakty sa czescia tej gry , chyba grasz w to od wczoraj ze o tym nie wiesz? :)

Tak gram od wczoraj ale juz widze wasza smieszna polityke a chwalenie sie


pozdrowienia hehe:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ja juz nic nie kumam a z tym, buntem to sobie jaja robilem :D zapracowany jestem - wszycy mi mowa - idz do domu juz puzno a wracasz na 6 rano ! ...chyab sobie nie zdaja ze ja nie spie ja czuwam i gram w grepo :D

A wy chlopaki dajcie sobie po jednym i nie ropisywac mi sie tutaj bo mam wrazenie jak by Turek wrucil na forum... czytac juz mi sie odechciewa waszych wypocin z 2 stron ... :/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak gram od wczoraj ale juz widze wasza smieszna polityke a chwalenie sie


pozdrowienia hehe:p

A ty misiu pod jakim nickiem grasz ?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Kafel jeżeli zaczynasz prowadzić rozmowy o neutralności podczas których przejmujesz dwie wiochy po moim nieaktywnym to nie dziw się że ci napisałem że te rozmowy zostają zakończone.Po drugie to Ja wam cały czas piszę że wcale nie jesteśmy jakimiś "nadludźmi" i że z nami również można wygrać tylko trzeba trochę pomyśleć a nie tylko żalić się jak to wam LEGION popsuł grę.Szanuję każdego przeciwnika z którym gram i wcale nie uważam się za nie wiadomo jakiego grajka mało tego jak przeanalizowałbyś pw z naszej rozmowy to byś w nim zauważył że nawet chwaliłem Twoje osiągnięcia.Ja osobiście jestem średniej klasy graczem ale jak wiadomo granie a rządzenie to dwie różne kwestie.Po trzecie jestem daleki od prowadzenia jakichś prywatnych zemst.Miałeś szansę być z nami w kontaktach takie jakie były czyli delikatne podszczypywania jednak Ty nie wiadomo dlaczego podczas rozmów pokazujesz swoją "potęgę" więc nie dziw się że na czerwono was zaznaczyłem.Później piszesz mi że lubisz adrenalinę ,walkę i jesteś z tej wojny zadowolony bo w końcu będzie się coś działo po czym walisz takie żale na FO.Jaki w tym sens to Ja już nie mam pojęcia ale wydaje mi się,że chyba trochę nie po Twojej myśli wszystko poszło i teraz chwytasz się czego popadnie aby pokazać że "Twoje" jest na górze a LEGION i ptaku to źli ludzie bo wszystkich biją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Tylko jeszcze jedno napisze a raczej zapytam, Ptaku powiedz mi jak to mozliwe jak piszesz ze przejolem dwie wiochy jak prowadzilismy rozmowy? Mysle ze troszke Ci sie pomylilo, pisalismy wieczorem i jednoznacznie okresliles ze nie interesuje Ciebie neutralnosc miedzy nami, zapytalem czy to oznacza ze nadal pozostajemy w stanie wojny (tego ze nie bylismy na czerwono nie wiedzialem bo nie mialo to znaczenia, liczyly sie ataki miedzy naszymi sojami) i na tym zakonczyly sie nasze rozmowy na ten temat, To ze puzniej pisalismy nie ma znaczenia bo to juz byly prywatne tematy i nie wracalismy do tematu neutralnosci bo dla mnie sprawa byla zamknieta, natomiast wioski przejolem nastepnego dnia i nie mow ze nie aktywnego bo on byl przyczyna rozpoczecia rozmow, gracze z EV pytali mnie co robimy bo koles zaczol swirowac z atakami, buntami wiec raczej aktywny byl a ze pewnie zabalowal gdzies na imprezce to jego pech a moje szczescie.
Z mojej strony to wszystko w tym temacie, z jednym sie z Toba zgodze, musimy sie ogarnac i walczyc, i pokazac ze mozna, mam nadzieje ze bedzie nas na tyle stac zeby byla to czysta walka bez trikow.
Narazie to spadam na upragniony urlopik zeby odpoczac od tych buntow, hopkow i innego greposkiego badziewia hihi
Pozdrawiam
Ps, Ptaku wypijemy kiedys po piwku i bedzie gitara, szkoda nerwow tracic, wystarczy ze zloto tracimy :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: +/- top 10

Pół godziny zeszło mi na przeczytaniu ze zrozumieniem 3 stron, żeby dowiedzieć się co na Jukutasie. Jak na początek gry to macie sporo czasu na pisanie hehe
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: +/- top 10

fajnie, że fo aktywne...do tego widać, że w opozycja do legionu istnieje i są tam gracze na niezłym poziomie, więc gra w cale nie rysuje się jakoś strasznie rozstrzygnięta mimo mało odważnej polityki legionu :)
czy przeciwnicy legionu walczą wspólnie, czy osobno to frontów to nie ogranicza, wręcz przeciwnie...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ps, Ptaku wypijemy kiedys po piwku i bedzie gitara, szkoda nerwow tracic, wystarczy ze zloto tracimy :)

Jak najbardziej jestem za piwkiem co do złota to osobiście tylko Kapitan,Zarządca i ewentualnie Dowódca.Nie rajcuje mnie skracanie jednostek,budynków czy kupowanie kulturki a wręcz chciałbym aby te funkcje były zabronione.Gra wtedy byłaby bardziej wyrównana dla ludzi którzy na takie triki nie mogą sobie pozwolić.

Co do Juktas to naprawdę poza LEGION-em są naprawdę klasowi gracze tacy jak Kafel,wojog22 czy kriszag75 i moim zdaniem brakuje takiej porządnej koalicji anty LEGION.Tak naprawdę My jedną dwoma akcjami jesteśmy wstanie narobić takiego zamieszania że w sojuszach od razu są kłótnie i panika.Tak właśnie padło BOS i jak nie pójdą osoby rządzące za moją radą to tak będą padały po kolei sojusze pod naszym naciskiem.I nie żebym jakoś wywyższał IX LEGION bo tak jak napisałem jest naprawdę sporo dobrych ekip na Juktas tylko brakuje porządnego zgrania wszystkich przeciwko nam ;)
 
Do góry