Sigma Party

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

Ba są słabi
Wybudowali te cuda dzięki temu że mieli pełno paktowicz

Brednie piszesz i w dodatku kłamiesz:) podczas EC Czarne wichry były atakowane przez wszystkie sojusze ktore budowały wolniej od nas. Akurat gralem w tym sojuszu i doskonale wiem z kim były pakty a z kim nie.Aha słaby to najwidoczniej byłes ty bo nawet mi sie na tym świecie w oczy nie rzuciłes a akurat to bym pamietał.....

Juz sprawdzilem gdzie byles podczas trwania walk o cuda morza: 22,23,12,13 i jedno na 34 najblizej i do dzis tam siedzisz na zadupiu, i ty wiesz lepiej gratuluje Fantazji;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Brednie piszesz i w dodatku kłamiesz:) podczas EC Czarne wichry były atakowane przez wszystkie sojusze ktore budowały wolniej od nas. Akurat gralem w tym sojuszu i doskonale wiem z kim były pakty a z kim nie.Aha słaby to najwidoczniej byłes ty bo nawet mi sie na tym świecie w oczy nie rzuciłes a akurat to bym pamietał.....

Juz sprawdzilem gdzie byles podczas trwania walk o cuda morza: 22,23,12,13 i jedno na 34 najblizej i do dzis tam siedzisz na zadupiu, i ty wiesz lepiej gratuluje Fantazji;)

No i widzisz nie wiesz gdzie były moje miasta podczas ery cudów . W tym czasie byłem na m 25 i m 35 . Wiem że grałeś w cw ale nie tylko wy mieliście wojny . Mieliście napewno pakt z joanitami i na pochybel. Dla przykładu napiszę Ci że
Uk miało jeden pakt a walczyło z wami, joanitami, na pochybel , trinitas, legiony husari, msg , rpcj,
jak dobrze Cię pamitam byłeś w armadzi i za każdym razem gdy sojusz wasz był na krawędzi robiliście fuzję. Destination pamiętasz?
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

Nie niebylem w Armadzie armada byla rownoleglym sojuszem do Czarnego legionu w ktorym bylem i predzej czy pozniej ta fuzja by miala miejsce bo byla planowana. A na krawedzi nie bylismy nigdy ,poprostu robilismy czystki w sojuszu nie wiesz to nie gadaj bzdur.Po 2 niewiem co ma piernik do wiatraka z kim Uk walczylo jakbysmy my z nikim nie walczyli i wszystkie punkty i wioski mieli z szarakow i brazowych.... smieszne. Dla twojej informacji walczylismy z :
AKIRA
Banda Harego
Destination i AK destination
Shadow i shadow AK
Freedom
Na pohybel
Gwardia
Brazos
i jeszcze jeden sojusz ktory caly zrobil restart
w czasie EC
UK wszystkie odlamy
Husaria trinitas
RPCJ
*Kozacy*
+ kilka z tych istniejacych jeszcze co wyzej

*moglem jakieś pominac bo nie pamietam

przez prawie 2 lata masz 415,996 pkt ataku ja 12.10.2012 mialem ich 531,770 wiec widac jak bardzo wojowales ze swoim sojuszem.

co do joanitow zachowali sie lojalnie wobec swoich sojusznikow i kazdemu zycze aby mial taki honor jak oni.

co do Destination pamietam bardzo dobrze.

co do odbijania cudu juz nie jeden probowal i nikomu sie nie udalo wiec probuj szkoda ze sie obudziles z letargu dopiero teraz.
jeszcze chcesz cos dodac od siebie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Ja po pierwsze aby tam zaglądam. Na pochybel raczej było waszymi sojusznikami a nie wrogami . Podczas ery to kilka z tych sojuszy co wymieniłeś już nie istniało. Jestem ciekaw jak walczyliscie z trinitas jak was dzielił kawał morza ?
Ten sojusz którego nie wiedziałeś to pewnie westeros .
Podczas ery nie tylko cw walczyło z każdym . Większość sojuszy walczyła z innymi do których mieli blisko.

Nadal sądzisz że nikt nie zabierze cudakow Cw ?
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

to ze polowa ekipy zrobila restart to nie znaczy ze nikt tam nie zostal i ich nie pilnuje.... trinitas nas atakowalo zreszta kto nie atakowal...uraziles mnie mowiaz ze CW sa i byli ciency bo poswiecilem temu serwerowi sporo czasu i wcale tak nie uwazam. na pohybel bylo najpierw wrogami pozniej sojusznikami. Przepraszam westeros ze zapomnialem nazwe, za to niezapomnialem kto tam gral.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Jeśli chodzi o westeros to jedni z najlepszych graczy na sigmie . Sorry ale nie powiesz że locus jest lepszy od mordimera ?
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

a co to jakis konkurs lepszy nie lepszy? kazdy gra jak potrafi to nie licytacja
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sigma Party

nooo, husaria ruszyla :D
nie zapomnijcie zmyslow zalaczyc :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Szykuj ognie ;)
Powodzenia w zdobywaniu pkt życzę .
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sigma Party

Szykuj ognie ;)
Powodzenia w zdobywaniu pkt życzę .

jakos trzeba bylo was zmotywowac do ataku :D, bo cos sie ociagaliscie :)

poza tym, Panie spartaker czy nie za agresywne ataki poslales......, plynal 30h i cuda ci sie pomylily :), chyba, ze to ma mi zamieszac i zaciemnic sytuacje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sigma Party

Moje to są aby szprotki

jak wiekszosc atakow z waszej strony, widze, ze boby ruszyly na wojne :D, chyba, ze to tak dla sciagniecia deff, w takim razie wasza akcja nie wypalila :D
z drugiej strony - 4 bunty wbiliscie mi (z atakowanych jakichs 70 miast), gratulacje :), puste i nie bronione miasta umiecie podburzac, jeszcze troche i sie wiecej poduczycie :D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sigma Party

Spartaker ma ogromna Fantazje.... i jeszcze wieksze marzenia :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Moim marzeniem jest dostać złoto w grepolis na komunie ;);)

Ja tam jak pisałem tylko zaglądam . Ale chyba w oststnim czasie cw straciło kilka miast co nie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Macie nieaktywnych lub nie umiecie obronić miast ?
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Sigma Party

no mamy nieaktywnych ktorych umiecie przejmowac ale poki co nie pokazaliscie nic poza tym :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Chyba żeby zaatakować aktywnych trzyba mieć obok nich miasta co nie ?
Niedługo się zacznie
Ale bezemnie
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Sigma Party

miasta obok?? nie raz sie lecialo kolonem 30h+ na aktywnych :D

a niech sie zacznie i tak wszystko mnie ominie :(
 
Do góry