1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sigma Party

Dyskusja w 'Sigma' rozpoczęta przez użytkownika Gramper, 29. Paź 2011.

1. Kogut705

Kogut705

Odp: Sigma Party

Brednie piszesz i w dodatku kłamiesz:) podczas EC Czarne wichry były atakowane przez wszystkie sojusze ktore budowały wolniej od nas. Akurat gralem w tym sojuszu i doskonale wiem z kim były pakty a z kim nie.Aha słaby to najwidoczniej byłes ty bo nawet mi sie na tym świecie w oczy nie rzuciłes a akurat to bym pamietał.....

Juz sprawdzilem gdzie byles podczas trwania walk o cuda morza: 22,23,12,13 i jedno na 34 najblizej i do dzis tam siedzisz na zadupiu, i ty wiesz lepiej gratuluje Fantazji;)

Ostatnio edytowane: 27. Sty 2014
  2. Theressa

Theressa

nooo, czekamy, czekamy....., a zdazycie aby przed zamknieciem swiata????

3. spartaker

spartaker Guest

No i widzisz nie wiesz gdzie były moje miasta podczas ery cudów . W tym czasie byłem na m 25 i m 35 . Wiem że grałeś w cw ale nie tylko wy mieliście wojny . Mieliście napewno pakt z joanitami i na pochybel. Dla przykładu napiszę Ci że
    Uk miało jeden pakt a walczyło z wami, joanitami, na pochybel , trinitas, legiony husari, msg , rpcj,
    jak dobrze Cię pamitam byłeś w armadzi i za każdym razem gdy sojusz wasz był na krawędzi robiliście fuzję. Destination pamiętasz?

4. Kogut705

Kogut705

Nie niebylem w Armadzie armada byla rownoleglym sojuszem do Czarnego legionu w ktorym bylem i predzej czy pozniej ta fuzja by miala miejsce bo byla planowana. A na krawedzi nie bylismy nigdy ,poprostu robilismy czystki w sojuszu nie wiesz to nie gadaj bzdur.Po 2 niewiem co ma piernik do wiatraka z kim Uk walczylo jakbysmy my z nikim nie walczyli i wszystkie punkty i wioski mieli z szarakow i brazowych.... smieszne. Dla twojej informacji walczylismy z :
    AKIRA
    Banda Harego
    Destination i AK destination
    Shadow i shadow AK
    Freedom
    Na pohybel
    Gwardia
    Brazos
    i jeszcze jeden sojusz ktory caly zrobil restart
    w czasie EC
    UK wszystkie odlamy
    Husaria trinitas
    RPCJ
    *Kozacy*
    + kilka z tych istniejacych jeszcze co wyzej

*moglem jakieś pominac bo nie pamietam

przez prawie 2 lata masz 415,996 pkt ataku ja 12.10.2012 mialem ich 531,770 wiec widac jak bardzo wojowales ze swoim sojuszem.

co do joanitow zachowali sie lojalnie wobec swoich sojusznikow i kazdemu zycze aby mial taki honor jak oni.

co do Destination pamietam bardzo dobrze.

co do odbijania cudu juz nie jeden probowal i nikomu sie nie udalo wiec probuj szkoda ze sie obudziles z letargu dopiero teraz.
    jeszcze chcesz cos dodac od siebie?

Ostatnio edytowane: 28. Sty 2014
  5. spartaker

spartaker Guest

Ja po pierwsze aby tam zaglądam. Na pochybel raczej było waszymi sojusznikami a nie wrogami . Podczas ery to kilka z tych sojuszy co wymieniłeś już nie istniało. Jestem ciekaw jak walczyliscie z trinitas jak was dzielił kawał morza ?
    Ten sojusz którego nie wiedziałeś to pewnie westeros .
    Podczas ery nie tylko cw walczyło z każdym . Większość sojuszy walczyła z innymi do których mieli blisko.

Nadal sądzisz że nikt nie zabierze cudakow Cw ?

6. Kogut705

Kogut705

to ze polowa ekipy zrobila restart to nie znaczy ze nikt tam nie zostal i ich nie pilnuje.... trinitas nas atakowalo zreszta kto nie atakowal...uraziles mnie mowiaz ze CW sa i byli ciency bo poswiecilem temu serwerowi sporo czasu i wcale tak nie uwazam. na pohybel bylo najpierw wrogami pozniej sojusznikami. Przepraszam westeros ze zapomnialem nazwe, za to niezapomnialem kto tam gral.

7. spartaker

spartaker Guest

Jeśli chodzi o westeros to jedni z najlepszych graczy na sigmie . Sorry ale nie powiesz że locus jest lepszy od mordimera ?

8. Kogut705

Kogut705

a co to jakis konkurs lepszy nie lepszy? kazdy gra jak potrafi to nie licytacja

9. Theressa

Theressa

nooo, husaria ruszyla :D
    nie zapomnijcie zmyslow zalaczyc :cool:

10. spartaker

spartaker Guest

Szykuj ognie ;)
    Powodzenia w zdobywaniu pkt życzę .

11. Theressa

Theressa

jakos trzeba bylo was zmotywowac do ataku :D, bo cos sie ociagaliscie :)

poza tym, Panie spartaker czy nie za agresywne ataki poslales......, plynal 30h i cuda ci sie pomylily :), chyba, ze to ma mi zamieszac i zaciemnic sytuacje :D

Ostatnio edytowane: 30. Sty 2014
  12. spartaker

spartaker Guest

Moje to są aby szprotki

13. Theressa

Theressa

jak wiekszosc atakow z waszej strony, widze, ze boby ruszyly na wojne :D, chyba, ze to tak dla sciagniecia deff, w takim razie wasza akcja nie wypalila :D
    z drugiej strony - 4 bunty wbiliscie mi (z atakowanych jakichs 70 miast), gratulacje :), puste i nie bronione miasta umiecie podburzac, jeszcze troche i sie wiecej poduczycie :D

14. Kogut705

Kogut705

Spartaker ma ogromna Fantazje.... i jeszcze wieksze marzenia :rolleyes:

15. spartaker

spartaker Guest

Moim marzeniem jest dostać złoto w grepolis na komunie ;);)

Ja tam jak pisałem tylko zaglądam . Ale chyba w oststnim czasie cw straciło kilka miast co nie ?

16. Theressa

Theressa

tak, stracilo i jaki z tego wniosek????

17. spartaker

spartaker Guest

Macie nieaktywnych lub nie umiecie obronić miast ?

18. FeelMyPain

FeelMyPain

no mamy nieaktywnych ktorych umiecie przejmowac ale poki co nie pokazaliscie nic poza tym :p

19. spartaker

spartaker Guest

Chyba żeby zaatakować aktywnych trzyba mieć obok nich miasta co nie ?
    Niedługo się zacznie
    Ale bezemnie

20. FeelMyPain

FeelMyPain

miasta obok?? nie raz sie lecialo kolonem 30h+ na aktywnych :D

a niech sie zacznie i tak wszystko mnie ominie :(

Do góry