Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19262

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

juhabach zgadzam sie z tobą;p bzdruy i tyle ale ktoś ma swój świat akcja byla klepana ładnie i tu bez dwóch zdań;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Śmiało zapraszam do mnie cały dzień i noc na grepolis prawie i nie masz szans mi wpakować kolona :)

Szkoda ze zabraklo takiej aktywnosci kiedy byles straznikiem cudu - efektu pracy kilkudziesieciu sojusznikow. tak tak, wtedy akurat byles zapracowany a teraz masz wiecej czasu. Ale nie mozna bylo napisac ze nie grasz na alarmie i poprosic kogos bardziej aktywnego o przejecie miast na wyspie z cudem? lepiej bylo wystawic cudaka wybudowanego przez caly sojusz na ryzyko, oddac go wrogowi a teraz pisac o tym sojuszu -
się ciesze że odeszłem od tego słabego sojuszu bo sam o wiele lepiej sobie radzę niż z nimi :)

A tak swoją drogą to urocze jak szybko znalazles wspolny jezyk z rzeznia i jak ładnie wkomponowałes sie w kolko wzajemnej adoracji. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Prawda w oczy kole ?
A wszystko zaczęło się psuć jak wlazłaś na konto Gloriana, gdy postanowił zakończyć tutaj grę, od tej pory zaczęły się u was szwindle i oszustwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Buhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah

Odpisałbym coś mądrego, ale o kłótni z osobami Twojego pokroju mówi się, że jest to jak gra w szachy z gołębiem. Ptak przewróci wszystkie pionki, narobi na szachownice, a na końcu odleci dumny, że wygrał.

Pozdrawiam, konto z opiekunkami - slytkt-x
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adam sprawdz w ten dzien nasze punkty obrony - wszystkich pokolei i zobacz czy komuś od nas skoczyly. potem mozna wypowiadac sie na temat tych bajek.

Sank ktory był w FF też sie puszował sam, nie wiadomo jak. ale jakos nikt nie zarzucał arturkowi, ze mu ognie podstawia.

Bez sensu jest komentowac tego typu wypowiedzi, bo z prostakiem sie nie wygra.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adam sprawdz w ten dzien nasze punkty obrony - wszystkich pokolei i zobacz czy komuś od nas skoczyly. potem mozna wypowiadac sie na temat tych bajek.

Sank ktory był w FF też sie puszował sam, nie wiadomo jak. ale jakos nikt nie zarzucał arturkowi, ze mu ognie podstawia.

Bez sensu jest komentowac tego typu wypowiedzi, bo z prostakiem sie nie wygra.

Sama wiesz że mało kogo to obchodzi :) co najwyżej tych co zazdroszczą łatwych pkt :) Sam sie nasłuchałem czego to niby nie robiłem że mam tyle pkt w ataku itd :) aż mi się śmiać chciało jak pewien noobek pisał że 500 000 pkt nabiłem na ogniach kolegi ;) a co najlepsze że on nawet tylu ogni nie miał żebym miał możliwość tyle uzyskać :) fakt był taki że jak strzelił szaraki to było kto pierwszy ten lepszy bo nie było czasu na rozpiskę, reset nie był zapowiedziany i każdy atakował jego miasta. Jeśli przerabiałem miasta to wojo rozbijałem o Gosię i odwrotnie gdy ona coś zmieniała to o mnie rozbijała i nikt nic do tego nie powinien mieć tak samo tutaj nawet jeśli to była by prawda to co z tego ? Ja też mogę komuś podstawić 50k ogni, włączy sobie bonus na podwójne pkt walki i nabije sporo pkt i nikt by mi tego nie zabronił :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Sama wiesz że mało kogo to obchodzi :) co najwyżej tych co zazdroszczą łatwych pkt :) Sam sie nasłuchałem czego to niby nie robiłem że mam tyle pkt w ataku itd :) aż mi się śmiać chciało jak pewien noobek pisał że 500 000 pkt nabiłem na ogniach kolegi ;) a co najlepsze że on nawet tylu ogni nie miał żebym miał możliwość tyle uzyskać :) fakt był taki że jak strzelił szaraki to było kto pierwszy ten lepszy bo nie było czasu na rozpiskę, reset nie był zapowiedziany i każdy atakował jego miasta. Jeśli przerabiałem miasta to wojo rozbijałem o Gosię i odwrotnie gdy ona coś zmieniała to o mnie rozbijała i nikt nic do tego nie powinien mieć tak samo tutaj nawet jeśli to była by prawda to co z tego ? Ja też mogę komuś podstawić 50k ogni, włączy sobie bonus na podwójne pkt walki i nabije sporo pkt i nikt by mi tego nie zabronił :)


Dlatego moim zdaniem nie ma co odpisywac na takie głupoty, które są tu wypisywane, bo na te wszystkie oskarżenia i insynuacje mają te noobki tyle dowodów co ja lat córek ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adasiu miły,
A kto wybijałby własne, tak cenne sojuszowe ognie, jeśli można utrafić 5 gołych paczuszek u MDG.
Tylko potem długooo trzeba czekać nim odbudują :(

Playka - Świnka do uboju
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adasiu miły,
A kto wybijałby własne, tak cenne sojuszowe ognie, jeśli można utrafić 5 gołych paczuszek u MDG.
Tylko potem długooo trzeba czekać nim odbudują :(

Playka - Świnka do uboju

nie wiem plejka :) może kebab ? :D

czemu świnka do uboju ?


ps M. (nie wiem czy mogę pisać pełne imię hehe) jak mi porzucisz adres tsa to wbije:p bo znowu kasowałem pw i nie mam :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Rzeźnia to, Rzeźnia tamto... zaczynam się zastanawiać nad jednym. Skoro wszyscy nam zarzucają nieczystą grę, to może warto wreszcie zasłużyć na tę opinię? Może warto dać satysfakcję wszystkim skamlaczom, narzekaczom, tym skrzywdzonym przez los czy tym, którzy nie trawią nas bo tak trzeba? Może wtedy zrozumieją, że są słabsi nie tylko militarnie i organizacyjnie ale także na polu, które sami uprawiają? Tylko co nam jako graczom Rzeźni to da? Jeszcze większą nienawiść, zazdrość i kolejnych pokrzywdzonych, którzy wreszcie będą mieli podstawy do tego żeby być skrzywdzeni.
Nie idzie to w parze z tym jaki mamy cel i jakimi jesteśmy ludźmi. Chciałoby się rzec "Psy szczekają a karawana jedzie dalej":)


... a turecki się cieszy bo mu krecik dobrą robotę robi. Ciekawe kiedy w ogródku krecie norki wykopie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Rzeźnia to, Rzeźnia tamto... zaczynam się zastanawiać nad jednym. Skoro wszyscy nam zarzucają nieczystą grę, to może warto wreszcie zasłużyć na tę opinię? Może warto dać satysfakcję wszystkim skamlaczom, narzekaczom, tym skrzywdzonym przez los czy tym, którzy nie trawią nas bo tak trzeba? Może wtedy zrozumieją, że są słabsi nie tylko militarnie i organizacyjnie ale także na polu, które sami uprawiają? Tylko co nam jako graczom Rzeźni to da? Jeszcze większą nienawiść, zazdrość i kolejnych pokrzywdzonych, którzy wreszcie będą mieli podstawy do tego żeby być skrzywdzeni.
Nie idzie to w parze z tym jaki mamy cel i jakimi jesteśmy ludźmi. Chciałoby się rzec "Psy szczekają a karawana jedzie dalej":)


... a turecki się cieszy bo mu krecik dobrą robotę robi. Ciekawe kiedy w ogródku krecie norki wykopie?


może masz racje :) nie narzekalibysmy wtedy na brak slotów :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to jeden ze słabych kawałow mdg? :)

nie, tak nas nazwłą Arturek w swojej wypowiedzi przeciez chrum chrum :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie, tak nas nazwłą Arturek w swojej wypowiedzi przeciez chrum chrum :)

Współczuje jego dziewczynie, lub przyszłej bo nie jestem w temacie a ktoś pisał o rozwodzie xD
Rozumiem że ma żal do wszystkich ale cóż dobrał sam takich graczy a nie innych, znowu mu się nie udało to chyba powinno mu dać do myślenia że jego wizja prowadzenia sojuszu jest kiepska, agresorem też nie jest co widzę po statach ale bronić się potrafi :) widziałem czasem jak wrzucał rapki na forum. Każdy wie że cuda nie wygrywa najlepszy sojusz na serwerze (chodzi mi tu głownie o walkę) ale mają zmienić warunki wygrania świata ale to daleka przyszłość także nie ma co się rozpisywać :)
 

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Świnka do Uboju
:cool:nie tu i teraz ale czas pokaże .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam szacunek co do niektórych w Rzezni ale Top 1,2 w ataku to kpina jeden rozwala swoje wojska na swojej kobicie druga ,zamiast iśc z dzieckiem na lody wydaje kupe kasy na głupie rozwalanie wojska.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Juz wiem dlaczego przywódca sojuszu MDG przyciaga do siebie ,nie narzuca swojej woli ale próbuje zjednać .I to podstawa tej gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adam sprawdz w ten dzien nasze punkty obrony - wszystkich pokolei i zobacz czy komuś od nas skoczyly. potem mozna wypowiadac sie na temat tych bajek.

Sank ktory był w FF też sie puszował sam, nie wiadomo jak. ale jakos nikt nie zarzucał arturkowi, ze mu ognie podstawia.

Bez sensu jest komentowac tego typu wypowiedzi, bo z prostakiem sie nie wygra.

Wiedziałem że zaprzeczycie, ale powtarzam, nie było gadać o tym na TS-ie, przecież dobrze wiesz Cetusowa (vel zielona żabka vel Glorian-owa) że macie na swoim TS-ie naszych graczy i dlatego żeście wpadli jak przysłowiowa śliwka w kompoot!

P.S. Co do punktów obrony, jak tylko powiedziano co mówiliście na TS-ie zaraz zrobiłem przegląd waszych statów, nie z imbecylem masz do czynienia, i jak dobrze się przypatrzysz to jest kilka osób co w tych dniach ma po 100k, 80k obrony, nie powiesz mi chyba że bronili się przed MDG??? Wszystkie te pkt obrony pasowały do do tych zdobytych przez Rafaello.
Więc ściemniaj gdzie indziej. Macie pretensje że się teraz dzieje jak dzieje pomiędzy ubojnią a FF, w głównej mierze to jest twoja zasługa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

:cool:nie tu i teraz ale czas pokaże .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam szacunek co do niektórych w Rzezni ale Top 1,2 w ataku to kpina jeden rozwala swoje wojska na swojej kobicie druga ,zamiast iśc z dzieckiem na lody wydaje kupe kasy na głupie rozwalanie wojska.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Juz wiem dlaczego przywódca sojuszu MDG przyciaga do siebie ,nie narzuca swojej woli ale próbuje zjednać .I to podstawa tej gry.

hehe czysta zazdrość :) zadam więc pytanie :) mieli o ciebie rozwalać wojsko ? mowie o defie bo ofem to mogli atakować przeciwnika bo wieksza korzyść dla nich z tego by płynęła niz topic go na swoich kolegach

a ty co robisz z defem jak chcesz np oddać miasto a stoi w nim powiedzmy 2k lądu? zostawiasz zeby kolega rozbijał? ja np wole to utopic na biremkach kogos z soja bo i tak po przejeciu miasta wojsko zniknie ;) chyba kazdy tak robi ale widze teraz takie cos powoduje wielka aferę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiedziałem że zaprzeczycie, ale powtarzam, nie było gadać o tym na TS-ie, przecież dobrze wiesz Cetusowa (vel zielona żabka vel Glorian-owa) że macie na swoim TS-ie naszych graczy i dlatego żeście wpadli jak przysłowiowa śliwka w kompoot!

bywałem na tsie rzeźni i nigdy nikogo spoza ich sojuszu nie spotkałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

No to jesteś w błędzie :D

SZybcy byliście, pousuwaliście ze wspólnego namiary na na TS-a, ale spoko, zawsze wszystko jest u nas notowane i wrzucane do Archiwum. Radzę TS-a zmienić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hehe czysta zazdrość :) zadam więc pytanie :) mieli o ciebie rozwalać wojsko ? mowie o defie bo ofem to mogli atakować przeciwnika bo wieksza korzyść dla nich z tego by płynęła niz topic go na swoich kolegach

a ty co robisz z defem jak chcesz np oddać miasto a stoi w nim powiedzmy 2k lądu? zostawiasz zeby kolega rozbijał? ja np wole to utopic na biremkach kogos z soja bo i tak po przejeciu miasta wojsko zniknie ;) chyba kazdy tak robi ale widze teraz takie cos powoduje wielka aferę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



bywałem na tsie rzeźni i nigdy nikogo spoza ich sojuszu nie spotkałem :)[/QJak ktos ma kupe czasu i spokojne morza robi sobie takie sado macho ze swoim wojskiem zeby podnieśc sobie morale .Raffaello jakoś tak sam sie przyznał do takich zagrywek .Nikogo nie atakował z MDG ,GNS a z ataku ma tyle pkt uff

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Prosty przykład podajcie mi listę ludzi których atakował Rafaello ,nie ma takiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hehe czysta zazdrość :) zadam więc pytanie :) mieli o ciebie rozwalać wojsko ? mowie o defie bo ofem to mogli atakować przeciwnika bo wieksza korzyść dla nich z tego by płynęła niz topic go na swoich kolegach

a ty co robisz z defem jak chcesz np oddać miasto a stoi w nim powiedzmy 2k lądu? zostawiasz zeby kolega rozbijał? ja np wole to utopic na biremkach kogos z soja bo i tak po przejeciu miasta wojsko zniknie ;) chyba kazdy tak robi ale widze teraz takie cos powoduje wielka aferę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



bywałem na tsie rzeźni i nigdy nikogo spoza ich sojuszu nie spotkałem :)[/QJak ktos ma kupe czasu i spokojne morza robi sobie takie sado macho ze swoim wojskiem zeby podnieśc sobie morale .Raffaello jakoś tak sam sie przyznał do takich zagrywek .Nikogo nie atakował z MDG ,GNS a z ataku ma tyle pkt uff

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Prosty przykład podajcie mi listę ludzi których atakował Rafaello ,nie ma takiej.

ja na pewno takiej nie posiadam ale jeśli nawet rozbił wojsko sojuszników jaki to ma sens by o to sie kłócić ? nie jest to zakazane w regulaminie gry, nie jest to oszustwem ani niczym co grozilo by jakąs kara w grze. Napisałem wyzej chcieli mu dac pkt to dal to ich sprawa :) Nie znam osób ktore tak robia tylko po to by byc top 1 w ataku:) Natomiast znam osoby ktore rozbijaja defa o swoich graczy szczególnie przy oddawaniu miasta. Jesli kogos rajcuje topienie podstawionych ofów czy ogni to jego sprawa nie wiem po co ta afera:)
 
Do góry