Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak tu nie obwiniac jak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasi nawet o to nie pytają kolegów po fachu z zagranicy. Mi akurat zależy bo planuję urlop na tydzień a tyle wystarczy, żeby mnie podbito na tych ustawieniach
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak tu nie obwiniac jak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasi nawet o to nie pytają kolegów po fachu z zagranicy. Mi akurat zależy bo planuję urlop na tydzień a tyle wystarczy, żeby mnie podbito na tych ustawieniach

To może przeczytaj ze zrozumieniem to co pisali prawie co drugą stronę admini/modki czy jak ich tam zwał...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19503

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

walenie kotka za pomocą młotka...
Zawaliliście już 70+ stron pytaniami
"To kiedy będzie ten świat"
"O jeju jeju czemu go jeszcze nie ma?"
itp.
W gorącej wodzie jesteście kompani? Śpieszy się wam do łazienki, bo woda będzie zimna w wannie?
Ja nie rozumiem, że wy nadal nie zrozumieliście, iż wszyscy tylko piszą
"w najbliższym czasie"
"nic na to nie poradzimy"
"jałowa już ta rozmowa jest"

Podsumowanie- Obydwóm stronom zacięła się płyta.
Proponuję reset.

Ja nie trzymam strony team, bo pisali to miesiąc temu (patrz wyżej) i nadal nic, ale też nie trzymam strony tych co ciągle piszą, obwiniają...

No ludzie litości... Jak będzie to będziecie grać.
oj tam nie czujesz klimatu hihi
my po prostu jesteśmy osiołkami a modki shrekami
"no więc daleko jeszcze?"
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

i tak zaraz sisi zrobi tu porządek więc powiem ci żal mi cię!:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak tu nie obwiniac jak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasi nawet o to nie pytają kolegów po fachu z zagranicy. Mi akurat zależy bo planuję urlop na tydzień a tyle wystarczy, żeby mnie podbito na tych ustawieniach

Ciekawa jestem na czym opierasz swoje obliczenia. Może podzielisz się swoimi danymi?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W sumie to masz rację.

A nie Kamilu, nie pokasuję, zostawię - tak wyjątkowo.

A wszystkich proszę, by jednak dyskutować na temat nowego świata. Krzyki, że miał być, a JESZCZE nie jest, nic nie dadzą. Więc może czas się wstrzymać i jednak cierpliwie poczekać na decyzję Inno?

Edit:
Jednak zdecydowałam się skasować ten spam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oj tam,i tak połowa pytaczy poleci zaraz po Ochronce,czesc to nawet nie do konca rozumie co takie ustawienia oznaczaja:) ale nowy Swiat bedzie i tam pewno bedzie lepiej:)To nie Swiat dla graczy co 2x dziennie sie loguja to i urlopy w pracy trzeba brac:) na poczatek chociaz,a i tak po 2-3 tygodniach powieje nuda :( pare fochow,pare pyskowek ze 2-3 bijatyki i cisza i czekamy na nastepny Serwer:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Patrzę na te wypowiedzi od pewnego czasu i też jestem zdania, że ta dyskusja jest totalnie bezsensu. Miała sens dotąd, dopóki rozmowy były na temat szybkości świata. Pytania kiedy wyjdzie... po pierwszych tekstach naszych drogich modków/adminów, czy jak ich tam zwał, to bredzenie trzy po trzy... Dopiero po miesiącu można było dowiedzieć się czegoś konkretniejszego. Nie można było od razu napisać, jakie mniej więcej parametry potrzebne są i kto ostatecznie decyduje o powstaniu nowego świata? Chyba, że jak to ktoś świetnie ujął, my jesteśmy gadającymi osiołkami, a Wy jesteście shrekami... I potrzebujecie aktywności na tym forum. Teraz zasadnicze pytanie: czy pytacie się tych co są odpowiedzialni za otwarcie nowych światów, kiedy mniej więcej nastąpi otwarcie zapowiadanego świata? Skoro tyle osób pyta się o otwarcie nowego świata i gdzieś tam już ktoś pisał, ze na jakimś tam serwerze (US jak dobrze pamiętam... w końcu ponad 100 stron już tych wpisów jest...), to możecie zapytać się kiedy mniej więcej lub po jakim serwerze jest nasza kolej. Bo tak możemy pytać się was wkurzać was a i tak nic z tego nie będzie i tak.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No tak, admini i modki to zło wcielone. Niech Ci będzie skromna - bawimy się ludźmi, bo takie mamy chęci w twoim mniemaniu. Ech... polecam czytanie ze zrozumieniem.

Tak masz rację, bawi nas to, że pytacie ;/ Bo nie mamy nic innego do roboty, by Was zwodzić. Nie rozumiem jednak porównania do osła i Shreka - oni byli przyjaciółmi - ale biorę to za niezrozumienie filmu/bajki.

Jasno było wytłumaczone, że miał być nasz świat urodzinowy, ale wyszła sprawa z herosami. My przekazujemy info do Inno, że czekamy na nowy świat - my i gracze. Bo wbrew pozorom nie jesteście jedyni niezadowoleni z obecnej sytuacji.

Ale bardzo proszę, możesz dalej się wyżywać na FO :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Sory Sisi Bo widze że jesteś zmęczona i nie czytasz ze zrozumieniem skoro piszesz takie rzeczy:

Nie rozumiem jednak porównania do osła i Shreka - oni byli przyjaciółmi - ale biorę to za niezrozumienie filmu/bajki.

Czy napisałam cokolwiek, ze jesteśmy wrogami? Jeśli dobrze pamiętasz Osiołek w tej bajce, jak sam Shrek o nim mówił, był irytujący, bo dużo gadał. A Shrek był gderliwy prawda?


Jasno było wytłumaczone, że miał być nasz świat urodzinowy, ale wyszła sprawa z herosami. My przekazujemy info do Inno, że czekamy na nowy świat - my i gracze. Bo wbrew pozorom nie jesteście jedyni niezadowoleni z obecnej sytuacji.

Tylko że jakoś w między czasie dowiadujemy się nowych ciekawostek, w stylu, że na jakimś serwerze już nowy, zapowiadany świat został otwarty, albo że trzeba kryteria spełnić.

Ale bardzo proszę, możesz dalej się wyżywać na FO :)

Wyżywać... Wybacz, ale jesteś w tym momencie śmieszna. Nie pisząc o całej sprawie wprost jak powinno być wystawiacie się na "wyżywanie się" przez użytkowników forum. My gracze oczekujemy tylko i wyłącznie rzetelnej informacji o powstaniu i otarciu nowego świata, której nie przekazujecie. Przecież to nie pierwszy świat, który jest otwierany, czy ściślej ma być otwarty. I dobrze powinniście znać procedury jakie są w takich sytuacjach, więc dlaczego nie napiszecie o nich ludziom? Tylko trzeba tak od was wyciąąąąągać... Podobne dyskusje nie raz były już robione.

Z tego wszystkiego faktycznie, przy otwarciu tego nowego świata, możecie śmiało i z czystym sumieniem napisać: Ogłaszamy otwarcie długo oczekiwanego świata Blabla pl.500 itd.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich adminów i modków:D Jesteście boscy;p

ps. pewnie zaraz dostanę bana hihi
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No tak, admini i modki to zło wcielone. Niech Ci będzie skromna - bawimy się ludźmi, bo takie mamy chęci w twoim mniemaniu. Ech... polecam czytanie ze zrozumieniem.

Tak masz rację, bawi nas to, że pytacie ;/ Bo nie mamy nic innego do roboty, by Was zwodzić. Nie rozumiem jednak porównania do osła i Shreka - oni byli przyjaciółmi - ale biorę to za niezrozumienie filmu/bajki.

Jasno było wytłumaczone, że miał być nasz świat urodzinowy, ale wyszła sprawa z herosami. My przekazujemy info do Inno, że czekamy na nowy świat - my i gracze. Bo wbrew pozorom nie jesteście jedyni niezadowoleni z obecnej sytuacji.

Ale bardzo proszę, możesz dalej się wyżywać na FO :)

Wiesz Sisi mam taką naprawdę zyczliwą radę:
zrób sobie kawkę, zrelaksuj sie - w końcu jest sobota - przeczytaj na spokojnie ten swój wpis, i jako Super Moderator zmoderuj go. Najlepiej wykreśl, jako niezgodny z regulaminem forum. każdy może mieć gorszy dzień, i być rozdrażniony, tylko po co antagonizować graczy przeciw supportowi, zamiast tonować nastroje? Wymyslcie może coś co je rozładuje np. konkurs na wytypowanie daty startu urodzinowego, z nagrodami oczywiście. Albo temat bez cenzury, gdzie będzie to można skomentować ale tylko np. w sobotę- taki Hyde Park:)
Ponadto cały ten temat jest poświęcony nowym światom, i został przez team założony, no to o czym niby mamy tutaj mówić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Większość z Was nie potrafi zrozumieć, iż nasz Team po prostu nie wie, kiedy powstanie świat o wybranych parametrach
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Większość z Was nie potrafi zrozumieć, iż nasz Team po prostu nie wie, kiedy powstanie świat o wybranych parametrach
smiley_emoticons_flucht2.gif

Nie prawda - zarówno team jak i gracze wiedzą. W końcu Inno wszystkich traktuje równo.Są tylko 2 opcje:
1 - za nie długo
2- wkrótce
:)))) Nie wiadomo tylko która z opcji wygra:)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Większość z Was nie potrafi zrozumieć, iż nasz Team po prostu nie wie, kiedy powstanie świat o wybranych parametrach
smiley_emoticons_flucht2.gif
ta dyskusja rozwinęła się nie do tego czy team wie bo to już wiemy, że nie wie a do tego czy team robi coś w tej sprawie, że nie wie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Skoro takie zadajesz.
Bo czy zadając powyższe naprawdę uważasz nas za masochistów lubiących jak gracze się nad nimi pastwią, za ludzi, którzy torpedują swój własny pomysł na prezent urodzinowy dla graczy i nie robią nic by ten pomysł zrealizować? Jeśli tak to nie ma sensu udzielać odpowiedzi.

Robi, oj robi
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czekamy już chyba dwa miesiące, więc jaką różnicę zrobią tutaj kolejne dwa?:)
Kiedy wyjdzie to wyjdzie i nie wiem też czemu czepiacie się po raz kolejny Sisi, napisała to co wychodzi z waszych wypowiedzi czyli team ma gdzieś graczy i nic dla nich nie robi oraz się nimi bawi podając że świat wyjdzie wkrótce - piszą tak bo to im powiedziano,PROSTE!.
Skoro coś komuś nie pasuje jeszcze to tutaj tu macie na nich namiar i możecie składać skargi etc.

Dziękuję i życzę miłego dnia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zabawne jest to, że najpierw użytkownicy są zachęcani do dyskutowania na temat tego świata czyli użytkownikom zrobiono smaczek. Świat nie wychodzi, ludzie narzekają (to normalne) i zmęczony pytaniami team stwierdza, że dyskusja jest jałowa. Ktoś tu jest nie fair.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czekamy już chyba dwa miesiące, więc jaką różnicę zrobią tutaj kolejne dwa?:)
Kiedy wyjdzie to wyjdzie i nie wiem też czemu czepiacie się po raz kolejny Sisi, napisała to co wychodzi z waszych wypowiedzi czyli team ma gdzieś graczy i nic dla nich nie robi oraz się nimi bawi podając że świat wyjdzie wkrótce - piszą tak bo to im powiedziano,PROSTE!.
Skoro coś komuś nie pasuje jeszcze to tutaj tu macie na nich namiar i możecie składać skargi etc.

Dziękuję i życzę miłego dnia.

No przepraszam bardzo, ale napisanie prawdy oznacza czepianie się konkretnej jednej, biednej osoby? to sorki, będę milczeć... Ale zdaje się w waszym Teamie, nie ona jedna biedna jest. A z tego co ponad 100 stron, tej pisaniny wychodzi, to nic nie wiecie i nawet nie robicie specjalnie nic, żeby dowiedzieć się czegoś. Chociaż wróć, ostatnie parę wpisów mówi, że jednak coś robicie, więc zwracam honor. Ale mniejsza już z tym, bo znowu będzie czeeeepiasz się... I my gracze jesteśmy wrogami teamu... heh dobry żart na ten ponury dzień:) Dalibyście jeszcze jakiś:D

Miłego i słonecznego dnia życzę wszystkim:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zabawne jest to, że najpierw użytkownicy są zachęcani do dyskutowania na temat tego świata czyli użytkownikom zrobiono smaczek. Świat nie wychodzi, ludzie narzekają (to normalne) i zmęczony pytaniami team stwierdza, że dyskusja jest jałowa. Ktoś tu jest nie fair.

No właśnie o tym samym Drogi Kolego pisze co Ty i widzisz? Wychodzi, że jestem wrogiem Teamu i czepiam się buhahahaha:))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ale zdaje się w waszym Teamie
Użycie tych słów w odpowiedzi na mój post nijak się ma, ktoś stanie chociaż odrobinę za teamem i już do niego należy:d Muszę Cię zmartwić ale jestem normalnym graczem jak Ty ale takowe czepianie się jest bezsensowne i o tym piszę.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry