Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I to jest rzeczowa odpowiedź:)
Dziękuje bardzo.
Czyli aby ruszył nowy świat dotychczasowe ostatnio powstałe światy muszą osiągnąć określona ilość graczy.
Jak team uchyli rąbka tajemnicy jaka to ilość, to pewnie zainteresowani urodzinowym światem postarają się w kilka dni o spełnienie tego warunku.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Każdy świat w zależności od parametrów ma określoną liczbę graczy mogącą się na nim zarejestrować (im szybszy tym mniej). Stosunek liczby zarejestrowanych do możliwych określiłem jako wypełnienie choć może bardziej zrozumiałym było by zapełnienie. W uproszczeniu jeśli na danym świecie może grać 1000 i tyle się zarejestrowało i co istotne gra, to jest to bardzo ważna przesłanka do uruchomienia kolejnego świata na danym rynku.

zapewne nie mozesz podać własciwych proporcji, a szkoda :)
smiley_emoticons_wallbash.gif
ckajscggscw4s2u60.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Próbowałem je odnaleźć bo dawno temu były podawane na forum niestety bezskutecznie. Dla Pelli jest to 40 000 graczy.
Jest to jedna z ważniejszych przesłanek jednak osiągnięcie tego limitu nie oznacza automatycznego startu nowego świata z pewnością skraca czas oczekiwania na kolejny liczony jednak w tygodniach nie godzinach.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A jakie są pozostałe przesłanki?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To już wiedzą Ci co podejmują decyzje, ja mogę się tylko domyślać.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Te limity są piękne i wszystko pięknie ładnie, tylko że część graczy nie loguje się nigdzie bo czeka na ten obiecany urodzinowy świat....to co mamy wszyscy zrobić sztuczny tłum? po co? żeby cyferki się zgadzały? bez sensu....
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Te limity są piękne i wszystko pięknie ładnie, tylko że część graczy nie loguje się nigdzie bo czeka na ten obiecany urodzinowy świat....to co mamy wszyscy zrobić sztuczny tłum? po co? żeby cyferki się zgadzały? bez sensu....

Nie, nie ma sensu robić sztucznego tłumu :) Osiągniecie limitu zarejestrowanych kont nie jest jedynym wyznacznikiem do startu nowego świata. Warto zwrócić uwagę, że liczba graczy na Pelli powoli zaczyna spadać, jakieś 2-3 tygodnie temu było ich około tysiąc więcej, z tego co widziałam. Po pewnym czasie, nawet jeśli nie ma wystarczającej liczby użytkowników, startuje świat. Uprzedzając pytania, nie jesteśmy w stanie określić kiedy to dokładnie będzie.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

. Uprzedzając pytania, nie jesteśmy w stanie określić kiedy to dokładnie będzie.
A w przybliżeniu jesteście w stanie określić? np co do 10 dni, dwu tygodni, miesiąca?
np. "urodzinowy wyjdzie w drugiej połowie lipca". I już ci najbardziej zawzięci wiedza jak mają planować urlopy czy wakacje.
Przecież to info jest w interesie Waszej firmy.
Więc?:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Gdybyśmy byli w stanie to byśmy podali nawet przybliżony termin, niestety nie jesteśmy.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

LCM Grepolis czyli przełożony wszystkich CM-ów.
@Ego zignoruję Twoje pytanie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Skoro takie zadajesz.
Bo czy zadając powyższe naprawdę uważasz nas za masochistów lubiących jak gracze się nad nimi pastwią, za ludzi, którzy torpedują swój własny pomysł na prezent urodzinowy dla graczy i nie robią nic by ten pomysł zrealizować? Jeśli tak to nie ma sensu udzielać odpowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Można stosować różne zagrywki na zwiększenie liczby odwiedzających forum :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

to jak z tym wywoływaniem presji na inno przez naszych adminów? stoicie trochą za interesem swoich graczy czy tak jak w układach politycznych jest mi dobrze to się nie odzywam robię co mi mówią?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

to jak z tym wywoływaniem presji na inno przez naszych adminów? stoicie trochą za interesem swoich graczy czy tak jak w układach politycznych jest mi dobrze to się nie odzywam robię co mi mówią?

Nie pytaj, bo pytanie jest na tyle dziwne, że należy je zignorować :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

to jak wiadomo w którym miesiącu tego roku wystartuje ten z zabójczymi ustawieniami świat? czy się dopiero spróbujecie dowiedzieć?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

walenie kotka za pomocą młotka...
Zawaliliście już 70+ stron pytaniami
"To kiedy będzie ten świat"
"O jeju jeju czemu go jeszcze nie ma?"
itp.
W gorącej wodzie jesteście kompani? Śpieszy się wam do łazienki, bo woda będzie zimna w wannie?
Ja nie rozumiem, że wy nadal nie zrozumieliście, iż wszyscy tylko piszą
"w najbliższym czasie"
"nic na to nie poradzimy"
"jałowa już ta rozmowa jest"

Podsumowanie- Obydwóm stronom zacięła się płyta.
Proponuję reset.

Ja nie trzymam strony team, bo pisali to miesiąc temu (patrz wyżej) i nadal nic, ale też nie trzymam strony tych co ciągle piszą, obwiniają...

No ludzie litości... Jak będzie to będziecie grać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry